Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


61. Saugumas be sauskelnių
Portalas "Delfi", 2006 09 13
Jei dabar, kai skaitote šias eilutes, Valstybės saugumo departamento vadovas Arvydas Pocius dar nėra parašęs atsistatydinimo pareiškimo, žinokite – mūsų valstybė pateko į bėdą.
62. Nuo trečiadienio iki...
Antanas Zapsė, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 09 13
Rezervinės "tajamnyčios" (paslaptys) Lietuvoje savaitės "bestselerine" "mėšlo krūva", be abejo, ir jokios konkurencijos, tapo VSD ir jo, atsiprašant, šefo sumanyta ir ypatingai reikšminga valstybei bei slapta SAU operacija, kodiniu pavadinimu "Y ir kiti Arvydo nuotykiai".
63. A.Pocius gundė užuominomis apie KGB
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 09 13
Seimo narių pasiaiškinti iškviestas skandalų krečiamo Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Arvydas Pocius vakar pripažino, kad departamente esama problemų, tačiau konkretumo iš saugumo vadovo parlamentarai nesulaukė, nes jis dangstėsi ikiteisminiu tyrimu.
64. Valdas Adamkus gelbsti Arvydo Pociaus galvą
Ignas Jačauskas, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 09 13
Vakar ryte pas prezidentą Valdą Adamkų viešėję Gediminas Kirkilas bei Andrius Kubilius nusprendė kol kas neskubėti daryti išvadų dėl VSD veiklos bei suteikti vadovams galimybę pasiaiškinti dėl institucijos veiksmų.
65. Pocius prakaitavo ir nieko nepasakė
Marijus Girša, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 09 13
Parlamentarams vakar aiškinęsis Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius į Seimo plenarinių posėdžių salės tribūną buvo kviestas net kelis kartus.
66. VSD veiklą raginama vertinti be emocijų
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 13
„Svarstykime padėtį rimtai, be emocijų. Žinau, kad yra padaryta galbūt neatsakingų žingsnių departamento sprendimuose, tačiau eikime racionaliai.
67. Pocių apipešiojo, bet posto neatėmė
Saulius Chadasevičius, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 09 13
Jausdamas, kad prakaitas bėga veidu bei visu kūnu, Arvydas Pocius skubėjo kuo greičiau atsisveikinti su žurnalistais ir pasprukti iš Seimo.
68. Karas dėl VSD – politikos scenoje ir užkulisiuose
Portalas "Delfi", 2006 09 12
Politikai ėmė vis stipriau klibinti Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Arvydo Pociaus kėdę.
69. V.Adamkus siūlo neskubėti reikalaujant A.Pociaus atsakomybės
Portalas "Delfi", 2006 09 12
Šalies vadovas Valdas Adamkus siūlo išlaikyti rimtį ir neskubinti procesų, kurie vyksta aiškinantis Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą ir jo vadovybės tinkamumą.
70. A.Paulauskas: mano įtaka – mitas ir spekuliacijos
Portalas "Delfi", 2006 09 12
Socialliberalų partijos vedlys ir buvęs Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas per antradienį Parlamente surengtą spaudos konferenciją mėgino paaiškinti, kad tariama jo galybė ir įtaka tėra spekuliacijų ir liguistų vaizduočių padarinys.
71. A.Vinokuras: Ribotas VSD intelektas
Portalas "Delfi", 2006 09 12
Neturint išsamios informacijos apie žmogaus ar institucijos būseną, sprendžiama iš žmogaus ar pareigūno elgesio, veiksmo ir iš tų abiejų dalykų išplaukiančios konkrečios išdavos. „Laisvo laikraščio“ redaktoriaus areštas ir dalinis (kodėl ne visas?) tiražo paėmimas Europos žiniasklaidos bendruomenėje įvardijamas kaip sovietinis recidyvas.
72. Karas dėl VSD – politikos scenoje ir užkulisiuose
Portalas "Delfi", 2006 09 12
Politikai ėmė vis stipriau klibinti Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Arvydo Pociaus kėdę. VSD vadovas antradienį yra kviečiamas į Seimą pasiaiškinti dėl departamentą ištikusios krizės.
73. Premjeras ir opozicijos lyderis sutarė kol kas VSD vadovams „nekapoti galvų"
Portalas "Delfi", 2006 09 12
Antradienį ankstyvą rytą pas prezidentą Valdą Adamkų susitikę premjeras Gediminas Kirkilas bei Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius sutarė, kad remiantis vien karštomis emocijomis, nereikia „skubėti kapoti galvų", o duoti Valstybės saugumo departamento vadovybei (VSD) pasiaiškinti dėl departamento veiksmų.
74. A.Pocius parlamente atvirai atsakinėjo tik į klausimus apie V.Pociūną
Portalas "Delfi", 2006 09 12
Parlamente aiškindamasis dėl pastaruoju metu Valstybės saugumo departamentą (VSD) kamuojančių problemų VSD vadovas Arvydas Pocius teigė, kad saugumiečio Vytauto Pociūno žūties tyrimas ir tyrimas dėl bendrovės „Šilo bitė", kurios savininkas yra Aurimas Drižius, nesusiję.
75. Agentai užspeitė paslaptingąją „Šilo bitę“
Penki.lt Portalas lrt.lt, 2006 09 12
Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius teigia, kad „Laisvą laikraštį“ leidžianti bendrovė „Šilo bitė“ turi ryšių su buvusiais KGB kadriniais karininkais valdomomis bendrovėmis ir kad „Šilo bitę“ pastaruoju metu nuolat finansavo liberaldemokratai.
76. A.Pocius: "Šilo bitę" rėmė liberaldemokratai
Portalas "Delfi", 2006 09 12
Iš visų pusių puolamo Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Arvydas Pocius ryžosi nebekalbėti užuominomis ir pagaliau prabilti atviriau. Pirmadienį vakare pareigūnas „Lietuvos rytui“ praskleidė skandalingos VSD operacijos užkulisius.
77. Karas dėl VSD – politikos scenoje ir užkulisiuose
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 12
Politikai ėmė vis stipriau klibinti Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus Arvydo Pociaus kėdę.
78. Agentai užspeitė paslaptingąją „Šilo bitę“ VSD direktorius „Lietuvos rytui“ prabilo apie skandalą sukėlusią operaciją
Birutė Vyšniauskaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 12
Iš visų pusių puolamo Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Arvydas Pocius ryžosi nebekalbėti užuominomis ir pagaliau prabilti atviriau.
79. Prezidentas, premjeras ir konservatorių lyderis sutarė „nekapoti galvų“ VSD vadovams
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 12
Prezidento Valdo Adamkaus nuomone, reikia „atidžiai ir be emocijų“ įvertinti aplinkybes, susijusias su pastarųjų dienų Valstybės saugumo departamento (VSD) veikla.
80. „Laisvo laikraščio“ redaktorius paleistas, iš VSD nuteka informacija
lrt.lt, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 12
Generalinė prokuratūra paleido į laisvę „Laisvo laikraščio" redaktorių Aurimą Drižių, kurį Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnas buvo sulaikę ketvirtadienį.
Iš viso: 152
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-152]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas