Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


41. Kaip "kontora rengė provokaciją prieš "Karštą komentarą"
Giedrė Goriene, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 09 15
Eis toks yra Valstybės saugumo departamentas, sužinojau dirbdama viename dienraštyje, kur po vienos mano publikacijos apie per Lietuvos sieną vežamą kontrabandą ir narkotikų srautus bei valstybės pareigūnų neeilinį vaidmenį šiame nelegaliame versle to laikraščio vadovas buvo iškviestas ant kilimėlio pas vieną aukštą saugumietį.
42. Lietuviška "troika" saugumas smogė demokratijai
Giedrė Gorienė, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 09 15
Vos prieš mėnesį Artūro Paulausko vadovaujamos Naujosios sąjungos leidžiamas partinis laikraštis išspausdino tokius Artūro Paulausko žodžius: "Jeigu išties būtų reikalas rodyti kietą ranką, patikėkite, aš ją turiu".
43. A.Drižiaus žurnalistika
Indrė Makaraitytė, Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 09 15
Praėjusią savaitę Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnams surengus reidą į „Laisvo laikraščio” redakciją ir suėmus jo redaktorių Aurimą Drižių, šis asmuo tapo mažų mažiausiai pastarųjų dienų Lietuvos didvyriu.
44. „Drižių” yra kiekvienoje šalyje
Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 09 15
– Per kelias savaites atsidūrėme keistoje padėtyje.
45. A.Pocius: libdemai finansavo „Laisvą laikraštį“
Portalas "Delfi", 2006 09 15
Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Arvydas Pocius mina Seimo slenksčius - šią savaitę susitikęs su parlamentinėmis frakcijomis ir kai kuriais komitetais, penktadienį aiškinosi Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK).
46. VSD vadovas pakartojo, kad liberaldemokratai finansavo „Laisvą laikraštį“
Portalas lrytas.lt, 2006 09 15
Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Arvydas Pocius mina Seimo slenksčius -šią savaitę susitikęs su parlamentinėmis frakcijomis ir kai kuriais komitetais, penktadienį aiškinosi Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK).
47. Ruošiamasi keisti saugumo vadovą A.Pocių?
Portalas lrytas.lt, 2006 09 15
LNK žinios pranešė, kad valdantieji ruošiasi Valstybės saugumo departamente (VSD) susidariusią krizę spręsti keičiant šios institucijos vadovus.
48. A. Pocius kartoja, kad liberaldemokratai finansavo „Laisvą laikraštį“
Lina Balsytė, Portalas alfa.lt, 2006 09 15
Antradienį Seimo tribūnoje išdėstyto teiginio, kad „Laisvas laikraštis“ įvairiais būdais finansuojamas liberaldemokratų, neatsisakau, tvirtina Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Arvydas Pocius.
49. A.Vaišnys: „Drižių” yra kiekvienoje šalyje
Portalas "Delfi", 2006 09 15
– Per kelias savaites atsidūrėme keistoje padėtyje. Viena vertus, kritikuodami VSD sprendimą be rimtos priežasties suimti leidėją Aurimą Drižių, nenoromis išpopuliarinome jo laikraštį.
50. Saugumo vadas A.Pocius rado bendrą kalbą su paksininkais
Justė Osipovaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 09 15
Savaitės pradžioje laidęs užuominas, kad "Laisvo laikraščio" redaktorius Aurimas Drižius valstybės paslaptį gavęs iš vieno liberaldemokrato Seimo nario, vakar akistatoje su visa Liberaldemokratų frakcija Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Arvydas Pocius išsigynė savo žodžių.
51. Kieno ausys kyšo už VSD skandalų?
Saulius Gerutis, Savaitraštis "Laikas“", 2006 09 15
Lietuvos priešas - priešų ieškojimas, taip taikliai Lietuvos užsienio reikalų ministras apibūdino didžiausią šalies politinio ir visuomeninio gyvenimo problemą.
52. Libdemams netinka A.Pocius, tačiau jo atsakymai tiko
Portalas "Delfi", 2006 09 14
Rolando Pakso vadovaujamos liberaldemokratų partijos frakcijos atstovus Seime tenkino Valstybės saugumo departamento (VSD) Arvydo Pociaus atsakymai į jiems kilusius klausimus dėl pastaruoju metu neatvėstančio VSD skandalo, tačiau jie vis tiek per žiniasklaidą kreipėsi į prezidentą Valdą Adamkų, kurio prašo pakeisti saugumo vadovybę.
53. Saugumiečių šefui teks teisintis teisėjams
Augustas Dovydaitis, Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 09 14
"Vakaro žinios" jau rašė, kad A.
54. Saugumo vadovai degina patys save
Audrius Bačiulis, Savaitraštis „Veidas“, 2006 09 14
Bijau, kad į šį klausimą išsamiai atsakyti nepajėgtų nė pati departamento vadovybė.
55. Saugumo departamentas ir vyno verslas
Algimantas Šindeikis, Savaitraštis „Veidas“, 2006 09 14
Valstybės saugumo departamentas tikrai "vertas" šimtų milijonų litų Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigų: per nepilną mėnesį sugebėjo prisikurti tiek problemų, kad vargiai net ir Lietuvos priešams labai stengiantis pavyktų.
56. Redaktoriaus laiškas
Liudvikas Gadeikis, Savaitraštis „Veidas“, 2006 09 14
Sveiki, Lietuvą drebina saugumo skandalai.
57. Žiniasklaidos meilužis A.Pocius
Dienraštis "Respublika", 2006 09 14
Žiniasklaida turi dar vieną draugą.
58. A.Pociui teko aiškintis ir dėl kratų Darbo partijoje
Vaide Gėlė, Dienraštis "Respublika", 2006 09 14
Dėl Valstybės saugumo departamentą (VSD) ištikusios krizės parlamentarams pasiaiškinusiam departamento vadovui Arvydui Pociui vėl tenka varstyti Seimo duris.
59. Seimo komitetas saugumą apskųs prokurorams
Dienraštis "Respublika", 2006 09 14
Siekdamas išsiaiškinti, ar sulaikant žurnalistą Aurimą Drižių nebuvo pažeistos jo teisės, Seimo Žmogaus teisių komitetas nutarė kreiptis į Generalinę prokuratūrą.
60. Seime - Saugumo vado apklausos
Vytenė Stašaitytė, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 09 14
Skandalų krečiamo Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Arvydas Pocius vakar Seime nepajuto didelės grėsmės savo postui.
Iš viso: 152
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-152]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas