Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


21. Paklausa ir pasiūla
Aloyzas Sakalas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 09 21
Įsiaudrinę protai ir toliau sprendžia hamletišką užduotį: būti Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovams savo kėdėse ar nebūti.
22. VSD pradėtas represijas prieš žiniasklaida tęsia Vilniaus m. 2 apylinkės teismas
Giedrė Gorienė, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 09 21
Lietuvoje tęsiamas Valstybės saugumo departamento pradėtas susidorojimas su laisva spauda.
23. I.Makaraitytė: Žodžio laisvės spindesys ir skurdas
Indrė Makaraitytė, Portalas "Delfi"", 2006 09 20
Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnams surengus reidą į „Laisvo laikraščio” redakciją ir suėmus jo redaktorių Aurimą Drižių, šis asmuo tapo mažų mažiausiai Lietuvos didvyriu.
24. A.Pocius: per silpnas, kad butų nukirstas?
Ginas Dabašinskas, Dienraštis "Respublika", 2006 09 20
Nors Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo Arvydo Pociaus kova dėl išlikimo, regis, dar nesibaigė, jau dabar galima įžvelgti įdomesnes šios istorijos perspektyvas.
25. Saugumui uždrausta skelbti apie „Šilo bitės“ ir KGB ryšius
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 09 19
Vilniaus 2-asis apylinkės teismas antradienį priėmė nutartį, kuria uždraudė Valstybės saugumo departamentui (VSD) ir jo vadovui Arvydui Pociui viešai skleisti žinias apie neva egzistuojančius bendrovės „Šilo bitė“ ir jos vadovo Aurimo Drižiaus ryšius su KGB darbuotojais, iš kurių jis neva gavo skandalingą informaciją.
26. VSD veiklą tirs Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (atnaujinta)
Kristina Jackūnaitė, Portalas lrt.lt", 2006 09 19
Pasak A. Sadecko, pagal įstatymus būtent šis Seimo komitetas privalo prižiūrėti saugumą.
27. A.Pocius paduotas į teismą
Dienraštis "Respublika", 2006 09 19
Laisvą laikraštį" leidžiančios bendrovės "Šilo bitė" direktorius Aurimas Drižius vakar kreipėsi į Vilniaus 2-ąjį apylinkės teismą, prašydamas apginti pažeistą bendrovės dalykinę reputaciją bei garbę ir orumą.
28. Teismas uždraudė A.Pociui skleisti žinią apie A. Drižiaus „ryšius“ su KGB darbuotojais
Portalas "Delfi"", 2006 09 19
Antradienį Vilniaus 2-os apylinkės teismas priėmė nutartį, kuria uždraudė Valstybės saugumo departamentui (VSD) ir jo vadovui Arvydui Pociui viešai skleisti žinią dėl neva egzistuojančių bendrovės „Šilo bitė“ ir jos vadovo Aurimo Drižiaus ryšių su KGB darbuotojais, iš kurių jis gavo skandalingą informaciją, sakoma ryšių su visuomene bendrovės „Viešųjų ryšių technologijos“ pranešime spaudai.
29. VSD veiklą tirs komitetas, o ne laikinoji komisija
Portalas "Delfi"", 2006 09 19
Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą, valdymą, pareigūno Vytauto Pociūno perkėlimo į diplomatinę tarnybą Baltarusijoje aplinkybes, departamento veiklos politizavimą, santykius su kitomis valstybės institucijomis ir „Laisvo laikraščio“ redaktoriaus Aurimo Drižiaus sulaikymo aplinkybes Seime aiškinsis Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK), o ne laikinoji komisija.
30. A.Pocius painiojasi kaip vaikas
Dienraštis "Vakaro žinios", 2006 09 18
Vos prieš dieną nuraminęs liberaldemokratus, kad nuolatiniu "Laisvo laikraščio" finansavimu negalima laikyti ploto laikraštyje pirkinio, Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Arvydas Pocius vėl aiškino, kad tai, jog liberaldemokratai finansavo šį savaitraštį, yra faktas.
31. A. Drižius nusprendė bylinėtis su VSD vadovu
Portalas alfa.lt", 2006 09 18
Vilniaus miesto antrajam apylinkės teismui pirmadienį perduotas "Laisvojo laikraščio" leidėjo Aurimo Drižiaus skundas dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) šefo pareiškimų, kurie esą pažeidė jo dalykinę reputaciją.
32. A.Drižius padavė į teismą VSD ir A.Pocių
Portalas "Delfi"", 2006 09 18
„Laisvąjį laikraštį“ leidžiančios bendrovės „Šilo bitė“ direktoriaus Aurimas Drižius pirmadienį kreipėsi į Vilniaus 2-ąjį apylinkės teismą, prašydamas apginti pažeistą bendrovės dalykinę reputaciją bei garbę ir orumą.
33. Skaidrumo stoka žlugdo saugumą
Dovilė Jablonskaitė, Savaitraštis "Panorama", Portalas alfa.lt, 2006 09 17
Tebesitęsiantis skandalas dėl situacijos Valstybės saugumo departamente (VSD) mūsų šalį nubloškė prie valstybių, kuriose žodžio laisvė stipriai varžoma.
34. Saugumo vadas A.Pocius pasiklydo savo aiškinimuose
Lauryna Vireliūnaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 09 16
Vos prieš dieną nuraminęs liberaldemokratus, kad nuolatiniu "Laisvo laikraščio" finansavimu negalima laikyti ploto laikraštyje pirkimą, vakar Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinis direktorius Arvydas Pocius vėl aiškino, kad tai, jog liberaldemokratai finansavo šį savaitraštį, yra faktas.
35. Liberaldemokratai klausia, kas valdo A. Pocių
Portalas „Omni“, 2006 09 16
Liberalai demokratai mano, ką Valstybės saugumo departamento vadovas Arvydas Pocius, apsilankęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete, "dar kartą pademonstravo, kaip profesionalumo ir kompetencijos stoka Lietuvos saugumo sistemoje kompensuojama puikiu dvigubų standartų išmanymu".
36. Kaip "kontora rengė provokaciją prieš "Karštą komentarą"
Giedrė Goriene, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 09 15
Eis toks yra Valstybės saugumo departamentas, sužinojau dirbdama viename dienraštyje, kur po vienos mano publikacijos apie per Lietuvos sieną vežamą kontrabandą ir narkotikų srautus bei valstybės pareigūnų neeilinį vaidmenį šiame nelegaliame versle to laikraščio vadovas buvo iškviestas ant kilimėlio pas vieną aukštą saugumietį.
37. Lietuviška "troika" saugumas smogė demokratijai
Giedrė Gorienė, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 09 15
Vos prieš mėnesį Artūro Paulausko vadovaujamos Naujosios sąjungos leidžiamas partinis laikraštis išspausdino tokius Artūro Paulausko žodžius: "Jeigu išties būtų reikalas rodyti kietą ranką, patikėkite, aš ją turiu".
38. Valstybės saugumo simuliakras ne pats baisiausias, bet pats kvailiausias. O pavojingiausias?..
Vidmantė Jasukaitytė, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 09 15
ar girdėjai, Drižių suėmė? Dabar jis KPZ.
39. Valstybės saugumo simuliakras ne pats baisiausias, bet pats kvailiausias. O pavojingiausias?..
Vidmantė Jasukaitytė, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 09 15
ar girdėjai, Drižių suėmė? Dabar jis KPZ.
40. J. Abromavičius, C. Kiesus, V. Pociūnas... Kas sekantis?
Giedrė Goriene, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 09 15
Prie iki šiol neišaiškintos buvusio "Mažeikių naftos" vadovo Gedemino Kiesaus, jo sūnaus ir vairuotojo žmogžudystės, įvykdytos prieš šešerius metus, prisijungė dar viena - daugiau į savižudybės versiją linkstanti saugumo karininko Vytauto Pociūno įtartina mirtis.
Iš viso: 152
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-152]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas