Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


1. VSD vadovas A.Pocius siutina teismą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 12 21
Vilniaus miesto 2-asis teismas ketvirtadienį atvertė bylą, kurioje „Laisvo laikraščio“ leidėjas Aurimas Drižius dėl dalykinės reputacijos pažeidimo kaltina Valstybės saugumo departamentą (VSD) ir jo direktorių Arvydą Pocių.
2. Saugumo departamentui teismas skyrė baudą
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 11 24
Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas vakar 500 litų pinigine bauda nubaudė Valstybės saugumo departamento (VSD) atstovą, kuris nieko nepaaiškinęs neatvyko į posėdį.
3. Valstybės saugumo departamentui - 500 litų bauda
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 11 23
Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas Valstybės saugumo departamentui už tai, kad institucijos atstovai neatvyko į posėdį be pateisinamos priežasties, skyrė 500 litų baudą. Ketvirtadienį sprendimą teisėjas Petras Kazys Smaliukas priėmė VSD ir jo direktoriaus Arvydo Pociaus bei „Laisvo laikraščio“ leidėjo Aurimo Drižiaus byloje.
4. Drižius kaupia naują kraitį
Inga Saukienė, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 10 03
Skandalas, kai beveik prieš mėnesį buvo sulaikytas A.
5. Teisėjas A.Cininas bando nutildyti žurnalistus
Dienraštis "Respublika", 2006 09 25
Po Valstybės saugumo departamento išpuolio prieš "Laisvą laikraštį" bei keršijant už rašinius sudeginto laikraščio "Anykšta" redaktorės automobilio vėl garsiai prabilta apie tai, kad Lietuvoje ribojama žodžio laisvė.
6. Laikraščio nebestabdys
Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 09 23
Vakar Šviesą vėl išvydo„Laisvas laikraštis" kurio tiražą rugsėjo 7-ąją buvo sulaikęs Valstybės saugumo departamentas (VSD).
7. Paklausa ir pasiūla
Aloyzas Sakalas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 09 22
Nesvarbu, kokį sprendimą priimtų tie, kurių valia nuspręsti, niekas nepasikeis, jei neišrausime su šaknimis kelių priežasčių, kurios iš atsitiktinių jau virto sisteminėmis.
8. Šiaudinis vėdaras pakulinėmis kojomis
Adolfas Strakšys, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
Sėdžiu laisvos Lietuvos saugumo sujauktoje mūsų redakcijoje ir galvoju apie sujauktą mūsų žodžio laisvę.
9. Žurnalistas Vytautas Matulevičius tiki: blogio pergalė nėra galutinė
Juozas Ivanauskas, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
54-erių metų žurnalistas Vytautas Matulevičius, 1975 metais baigęs žurnalistikos studijas Vilniaus universitete, kurį laiką stažavosi Maskvoje, mokėsi aspirantūroje, dirbo literatūriniame žurnale "Družba", Gorbačiovo "perestroikos" metais buvo laikraščio "Pravda" korespondentas Vilniuje.
10. Pareiškimas Dėl represijų prieš "Laisvą laikraštį"
Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
Š. m. rugsėjo 7 d. Valstybės saugumo departamentas specialios operacijos metu sulaikė "Laisvo laikraščio" redaktorių Aurimą Drižių
11. A.Sakalas remia susidorojimą su laisva spauda
Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
Europarlamentaras Aloyzas Sakalas remia VSD veiksmus, konfiskuojant "Laisvo laikraščio" tiražą ir suimant jo leidėją bei redaktorių.
12. Ką manote apie VSD šefą?
Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
Kelios dienos Valstybės saugumo departamento generalinis direktorius Arvydas Pocius nebeišeina iš Seimo - daugiau nei valandą bandė viešai, taigi Seimo posėdžių salėje aiškinti parlamentarams savo kontoros veiklos ypatumus, bet nieko doro neišaiškino, tada nutarė žygiuoti į mases - į frakcijas, bet ir ten poną ištiko nesėkmė - į politikų galvas taip ir nesugebėjo pripūsti miglos.
13. Kodėl buvo konfiskuotas „Laisvas laikraštis“?
Aurimas Drižius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
Aš manau, kad „Laisvo laikraščio“ tiražą buvo nupsręsta konfiskuoti, o mane sulaikyti per kelias minutes, kai VSD, klausiusi mano pokalbių telefonu, išgirdo mano pokalbį su LNK Žinių tarnybos vadovu Rolandu Agintu bei viena „Panoramos“ žurnaliste.
14. Dar kartą apie KGB rezervininkų savivalę
Antanas Terleckas, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
Ar galima gerbti tautą, kuri 1933 m.
15. Šiaudinis vėdaras pakulinėmis kojomis
Adolfas Strakšys, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
Sėdžiu laisvos Lietuvos saugumo sujauktoje mūsų redakcijoje ir galvoju apie sujauktą mūsų žodžio laisvę.
16. Žurnalistas Vytautas Matulevičius tiki: blogio pergalė nėra galutinė
Juozas Ivanauskas, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
54-erių metų žurnalistas Vytautas Matulevičius, 1975 metais baigęs žurnalistikos studijas Vilniaus universitete, kurį laiką stažavosi Maskvoje, mokėsi aspirantūroje, dirbo literatūriniame žurnale "Družba", Gorbačiovo "perestroikos" metais buvo laikraščio "Pravda" korespondentas Vilniuje.
17. Kaip VSD kontroliuoja Seimą ir A.Kubilių
Aurimas Drižius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
Konservatoriai, socialdemokratai, Naujoji sąjunga, zuokininkai Seime vieningai balsavo už tai, kad VSD tirtų ne parlamentinė, o dešiniosios Artūro Paulausko rankos - A.
18. VSD nusikaltimai – valstybės „paslaptis“
Aurimas Drižius, Savaitraštis "Laisvas laikraštis"", 2006 09 21
Valstybės saugumo departamento (VSD) operacija prieš "Laisvą laikraštį" parodė, ko ieškojo saugumiečiai redakcijos patalpose - jie išsinešė visas redakcijoje rastas vaizdajuostes, tačiau paliko ant stalo gulėti tą patį VSD neva "valstybės paslaptimi" įvardintą pokalbių išklotinę apie "didelius pinigus" Artūrui Paulauskui.
19. Seimo nariai savo noru nusišalins nuo VSD tyrimo
Portalas lrt.lt, Portalas „Omni“, 2006 09 21
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai Milda Petrauskienė ir Skirmantas Pabedinskas savo noru nusišalins nuo Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklos tyrimo.
20. Etikos sargai leido Seimo komiteto nariams dalyvauti VSD veiklos tyrime
Portalas "Delfi"", 2006 09 21
Seimo Etikos ir procedūrų komisija nusprendė, jog Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) nariai, galintys turėti privačių interesų tiriant Valstybės saugumo departamento (VSD) veiklą, gali dalyvauti tyrime, tačiau turėtų nusišalinti nuo interesų konfliktu gresiančių klausimų.
Iš viso: 152
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-152]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas