Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalai: VSD prieš laisvą spaudą


1. V.Pociūno žūtį tirs speciali premjero komisija
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 08 17
Baltarusijoje žuvusio Lietuvos saugumo karininko Vytauto Pociūno žūtį tirs speciali premjero Gedimino Kirkilo sudaryta komisija. Tai DELFI penktadienį patvirtino premjero patarėja Nemira Pumprickaitė.
2. VSD privalės paneigti teiginius apie A.Drižių
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 07 05
Valstybės saugumo departamentas (VSD) privalės paneigti „Laisvo laikraščio“ leidėjo Aurimo Drižiaus garbę bei bendrovės „Šilo bitė“ dalykinę reputaciją žeminančius teiginius. Taip ketvirtadienį nusprendė Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismo teisėjas Petras Smaliukas.
3. VSD ir A.Drižiaus byloje bandyta nušalinti teisėją
Portalas "Delfi"", 2007 05 31
Žurnalisto Aurimo Drižiaus į teismą paduotas Valstybės saugumo departamentas (VSD) po pusės metų parengiamųjų posėdžių pamėgino nuo bylos nušalinti teisėją. VSD teisininkas tvirtina, kad teisėjas negali bylos nagrinėti objektyviai, nes yra šališkas, pranešė LNK žinios.
4. A.Drižiaus bei A.Pociaus teisminį ginčą teks nagrinėti ir Kauno teisėjams
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 03 13
Atsistatydinimo pareiškimą įteikusio Valstybės saugumo departamento (VSD) generalinio direktoriaus Arvydo Pociaus reikalus teks nagrinėti ne tik sostinės, bet ir Kauno teismams.
5. VSD prašo sustabdyti bylą dėl A.Drižiaus įžeidimo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2007 02 01
Valstybės saugumo departamentas (VSD) prašo bylą dėl „Laisvo laikraščio“ leidėjo Aurimo Drižiaus ir bendrovės „Šilo bitė“ dalykinės reputacijos pažeidimo sustabdyti, kol bus baigtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo valstybės paslaptį sudarančia paslaptimi.
6. Metų mankurtas – VSD
Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2007 01 15
Praėjusieji metai buvo VSD bandymo susidoroti su nepaklusniąja Lietuvos žiniasklaida metai. Net visus metus saugumiečiai, užsiundyti tam tikrų politinių jėgų, darė visapusišką - tiek psichologinį, tiek finansinį - spaudimą "Karštam komentarui" bei vykdė prieš jį įvairias provokacijas, norėdami jį uždaryti.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas