Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Konkurencijos kova ir priemonės


1. Lenkiškas pienas Kinijoje virsta vokišku
Eldoradas Butrimas, Lietuvos rytas, 2016 10 12
Lenkijoje kilo skandalas pasklidus žiniai, kad didžiausia šalies pieno įmonė „Mlekovita“ savo produkciją Kinijoje parduoda kaip vokišką su užrašu „H-Milch“. Gamintoja kaltinama patriotizmo stoka.
2. „Paysera“ akcija: reklamą atsiunčia banko pavedimu, o jūs už ją susimokate
M360, 2016 05 17
Įsivaizduokite: jūsų įmonė netikėtai gauna vieno cento pavedimą su jį lydinčia reklama, o už tai bankas dar iš jūsų paima komisinį mokestį. Būtent su tokia situacija praeitą savaitę susidūrė tūkstančiai bankų verslo klientų, o „Paysera“ atstovai vadina tai originalia akcija, atkreipusia dėmesį į didelius bankų mokesčius.
3. Ant „Žalgirio“ arenos reklamuos „Lidl“?
Nerijus Povilaitis, Savaitraštis Kaunui, 2016 05 15
Ant „Žalgirio“ arenos fasado nušvitusi įspūdingų gabaritų LED švieslentė transliuos ir komercinę reklamą. Didžiausią šalyje – net 320 kv. m ploto – ekraną savivaldybė ketina apmokestinti, arenai teks mokėti išorinės reklamos mokesčius.
4. Kauno r. valdžia privalo nutraukti konkursą, kuris pritaikytas tik „Kauno dienai“
Delfi.lt, 2016 04 20
Kauno rajono valdžios skelbto 180 tūkst. eurų vertės jos veiklos viešinimo konkurso sąlygos buvo pritaikytos tik dienraščiui „Kauno diena“, todėl savivaldybė dirbtinai apribojo tiekėjų konkurenciją ir pažeidė skaidrumo principus, paskelbė Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT).
5. „Bitė“ kreipėsi į teismą
Delfi.lt, 2016 04 15
Penktadienį „Bitė“ pateikė ieškinį Vilniaus m. apylinkės teismui prieš bendrovę „Tele2“, siekdama apginti savo dalykinę reputaciją.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas