Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Konkurencijos kova ir priemonės


1. Konkurencijos taryba „Forum Cinemas“ skyrė įspūdingą baudą
Portalas "Delfi", 2015 12 18
Konkurencijos taryba nustatė, kad kino teatrus valdančios bendrovės „Forum Cinemas“ ir „Multikino Lietuva“, taip pat „Forum Cinemas“ ir „Cinamon Operations“ sudarė du konkurenciją ribojusius susitarimus dėl kino filmų bilietų kainų nustatymo.
2. Lietuvos bankas kirto didžiausiam žaidėjui – uždraudė teikti greituosius kreditus
Portalas "Delfi", 2015 12 18
Dėl daugybinių teisės aktų pažeidimų, susijusių su netinkamu klientų mokumo vertinimu, prekės ženklus „SMSCredit“ ir „Vivus“ naudojanti vartojimo kreditų bendrovė UAB „4finance“ šiandien išbraukta iš viešojo vartojimo kredito davėjų sąrašo.
3. Tėškė didžiulį ieškinį
Lietuvos rytas, 2015 12 12
Turtingiausio Lietuvos žmogaus Nerijaus Numavičiaus valdoma „Vilniaus prekyba" siekia areštuoti 287,3 mln. eurų vertės smulkiųjų grupės akcininkų Mindaugo ir Gintaro Marcinkevičių bei Eglės Marcinkevičiūtės turto.
4. Iš plačių užmojų liko tik skambus vardas
Vakaris Deksnys, Marius Jokūbaitis, Lietuvos rytas, 2015 08 05
Baltarusijos verslininkų ambicijos įsitvirtinti Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje subliūško: „Fresh Market" tinklo parduotuvės netrukus užvers duris.
5. Skirtingi regionai, kitokie ir reklamos kanalai
Rasa Dževeckytė, Verslo žinios, 2015 03 30
Jei skrajučių dalijimas pritraukia pirkėjų Utenoje, nebūtinai toks reklamos būdas pasiteisins Kaune ar Vilniuje.
6. Pirmoji įmonės reklama – neverta skubėti
Matas Miknevičius, Verslo žinios, 2015 01 19
Daugybė įmonių visai nesireklamuoja, tačiau yra pastebimos, turi pakankamai klientų ir nuolat auga. Akivaizdu, kad ne visuomet vos pradėjus verslą būtina išlaidauti reklamai, pinigus geriau skirti prekių ar paslaugų kokybei.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas