Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Konkurencijos kova ir priemonės


1. Lauko reklamos pulteliu neišjungsi
Rūta Balčiūnienė, Verslo žinios, 2014 10 01
Per aštuonis šių metų mėnesius, palyginti su pernai tuo pačiu periodu, bendra reklamos apimtis Lietuvoje ūgtelėjo 4%.
2. Kas po krizės išnešė sveiką kailį
Rūta Balčiūnienė, Verslo žinios, 2014 10 01
Didžiausią lojalių vartotojų armiją užsiauginę lietuviškieji prekių ženklai – „Grite“, „Karūna“, „Vytautas“, „Dvaro“ – pastaruosius septynerius metus mums pasakoja skirtingas sėkmės ir nuopuolio istorijas, o ant laurų jiems užmigti neleidžia jaunesni ir ne mažiau ambicingi konkurentai.
3. „Toyota“ pardavėjai jėgas bando teisme
Ilona Staškutė-Steponenė, Lietuvos rytas, 2014 09 30
Lietuvoje naujų automobilių kas mėnesį parduodama tik 1-1,5 tūkst., bet pardavėjai pasiruošę rimtai susikauti dėl kiekvieno pirkėjo.
4. Rinkos nuopuolis atveria konkurencijos pūlinius
Vidmantas Užusienis, Lietuvos žinios, 2014 09 30
Naujausia Europos automobilių gamintojų asociacijos (ACEA) ataskaita atskleidė faktą, kuris turėtų sukelti nerimą mūsų komercinių automobilių pardavėjams.
5. Verslininkai įžvelgė kauniečių klastą
Arūnas Karaliūnas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 08
Kaune kaista aistros dėl viešojo transporto stotelių stoginių koncesijos konkurso. Jame nedalyvavusi bendrovė „JCDecaux Lietuva“ kaltina miesto valdžią, esą laimėtojui suteikiamos lengvatos, kurios nebuvo numatytos konkurso sąlygose, rašo „Lietuvos rytas“.
6. Ateities reklama pardavinės jausmą
Lina Mrazauskaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2014 05 03
Reklama neišvengiamai turės sekti paskui naujausias technologijas ir persikelti į internetą. Mat skaitmeninė erdvė prekės ženklams suteikia gerokai daugiau galimybių užmegzti artimą ryšį su vartotoju ir kurti papildomą pridėtinę vertę, pavyzdžiui, leidžia įsivaizduoti, kaip gyvenimas atrodytų įsigijus prekę.
7. Skaidri užsieniečių „Bitė“ nutūpė miglotai
Alia Zinkuvienė, Dienraštis "Respublika", 2014 04 05
Skambus telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ pavadinimas susuko galvą Ukmergės valdžiai. Rajono savivaldybė ketina ne tik pusvelčiui 10 metų išnuomoti bendrovei patalpas, bet ir savo lėšomis jas renovuoti, įrengti automobilių aikštelę, tvarkyti visą teritoriją.
8. Migruojančių klientų srautas „Bitei“ atsuko nugarą
Vaidas Neverauskas, Portalas "Delfi"", 2014 04 01
Praėjusių metų pabaigoje ir pirmą šių metų mėnesį bendrovė „Bitė Lietuva“, pristačiusi neribotų skambučių bei žinučių planus bei pradėjusi kainų karą, džiaugėsi didžiuliu klientų. Tačiau šis džiaugsmas ilgai netruko.
9. Mobiliojo ryšio operatoriai daugelį metų užsiiminėjo neteisėta veikla
Vaidas Neverauskas, Portalas "Delfi"", 2014 03 25
Daugelis mūsų (o veikiausiai – kiekvienas) esame bent kartą sulaukę skambučio iš nepažįstamo numerio, su pasiūlymu esamą mobiliojo ryšio operatorių išmainyti į kitą, pažangesnį, pigesnį, maloniau aptarnaujantį – ir dar su pažadu visą procedūrą sutvarkyti taip, kad jums, mylimam klientui, nereikėtų nė kojos iš namų kelti – viskas sutvarkoma padedant kurjeriui.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas