Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Konkurencijos kova ir priemonės


1. Prekybos centruose nuo pirkėjų bandyta slėpti dienraštį, parašiusį apie salmoneliozę
Saulius Chadasevičius, „Dienraštis L.T.", Portalas "Delfi", 2006 12 06
Dienraštyje išspausdinus kritiką apie prekybos tinklą „Rimi” nukentėjo šimtai dienraščio L.T. skaitytojų.
2. „Teo LT“ pripažinta turinčia didelę įtaką dar 2-ose rinkose
Portalas "Delfi"", 2006 12 01
Lietuvos telekomunikacijų bendrovė "Teo LT" pripažinta turinčia didelę įtaką dar dviejose rinkose.
3. Emigraciją bus siekiama pristabdyti reklamine akcija
Portalas "Delfi"", 2006 11 20
Lietuvoje neslūgstant emigracijos bangai, verslo ir jaunimo organizacijų atstovai nuo kitų metų šalyje įgyvendins projektą "Pasilik Lietuvoje", kuriuo jaunus skatins žmones verčiau pasilikti Lietuvoje, nei emigruoti į užsienį.
4. KT nubaudė penkias popieriaus prekybos bendroves
Valdonė Savulionytė, Dienraštis "Respublika", 2006 10 27
Konkurencijos taryba (KT) po atlikto tyrimo skyrė 680 880 litų baudą penkioms didmenine popieriaus prekyba užsiimančioms Lietuvos bendrovėms, kurios, KT duomenimis, nesilaikė Konkurencijos įstatymo ir esą sudarė kartelini susitarimą tarpusavyje keisdamasi konfidencialia informacija.
5. Atskleidė kartelį
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 27
Konkurencijos taryba pripažino, kad penkios popieriaus prekybos įmonės sudarė kartelinį susitarimą, ir skyrė joms iš viso 680,88 tūkst. litų baudų
6. Už kartelinius susitarimus popieriaus prekybos įmonėms skirta bauda
Portalas "Delfi"", 2006 10 26
Konkurencijos taryba, posėdyje įvertinusi atlikto tyrimo išvadas ir išklausiusi suinteresuotų šalių argumentus, priėmė nutarimą, kuriuo pripažino, kad UAB „Antalis Lietuva“, UAB „Libra Vitalis“, UAB „Lukas“, UAB „MAP Lietuva“, UAB „Schneidersöhne Baltija“, atstovaujanti ir UAB „Papyrus Distribution“, atliko veiksmus, kuriais pažeidė Konkurencijos įstatymą, rašoma Konkurencijos tarybos pranešime spaudai.
7. Eksperimentams su maisto spalvomis lietuviai nepribrendo
Janina Razmytė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 23
Alyvinės spalvos pomidorų padažą sugalvojusi gaminti bendrovė iš planuojamo eksporto žemėlapio turėtų išbraukti Lietuvą.
8. Už neleistiną konkurenciją - milijoninė bauda
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 06
Konkurencijos taryba už piktnaudžiavimą dominuojančia padėtimi interneto teikimo DSL technologijomis rinkoje bendrovei TEO LT skyrė 3,011 mln.
9. Teismas atmetė „Bitė Lietuva” skundą dėl reklamos
Portalas "Delfi"", 2006 10 06
Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė “Bitė Lietuva” skundą Nacionalinei vartotojų teisių apsaugos tarybai prie Teisingumo ministerijos dėl 2006 m.
10. „Teo LT” skirta 3 mln. Lt bauda už Konkurencijos įstatymo pažeidimą
Portalas "Delfi"", 2006 10 05
Konkurencijos taryba priėmė nutarimą, kuriuo pripažino, kad „Teo LT” bendrovė pažeidė Konkurencijos įstatymo 9 straipsnio, draudžiančio piktnaudžiauti dominuojančia padėtimi, reikalavimus, teigiama Konkurencijos tarybos pranešime spaudai.
11. Lietuvos padangėje - dviejų oro bendrovių mūšis
Žydrūnas Damauskas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 03
Lėktuvais keleivius skraidinančios oro bendrovės jau nebeišsitenka nedidelėje Lietuvos rinkoje.
12. Konkurentus įtaria vogus duomenis
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 08 19
Lietuvos transporto rinkos tyrimų lyderė Kauno įmonė "Autotyrimai" įtaria, kad nauja jos konkurentė "DataCenter" elgiasi nesąžiningai ir su buvusių darbuotojų pagalba netgi pasisavino duomenų bazes.
13. Kova dėl „ledo“ – Konstituciniame Teisme
Jolita Skinulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 08 19
Kilus aludarių kovai dėl prekės ženklo "Ledas" naudojimo, buvo atskleistos Prekių ženklų įstatymo spragos.
14. "Autotyrimai" kaltina "DataCenter" nesąžiningumu, pastaroji priekaištus atmeta
Portalas "Delfi", 2006 08 18
Lietuvos transporto rinkos tyrimų lyderė Kauno įmonė "Autotyrimai" įtaria, kad naujoji jos konkurentė "DataCenter" elgiasi nesąžiningai ir su buvusių darbuotojų pagalba netgi pasisavino duomenų bazes.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas