Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Karikatūros Holokausto tema


1. Holokaustą neigiantį D.Irvingą teismas siūlo paleisti iš kalėjimo
Portalas "Delfi"", 2006 12 20
Austrijos teismas trečiadienį nusprendė, kad nuteistas britas Davidas Irvingas, kuris neigia buvus Holokaustą, turėtų būti paleistas iš kalėjimo ir likusią trejų metų laisvės atėmimo bausmės dalį atlikti lygtinai.
2. Lietuvos parlamentarai parėmė ES kritiką dėl Holokausto neigimo
Portalas "Delfi"", 2006 12 15
Seimo komitetas prisijungė prie Europos Sąjungos pareikšto pasmerkimo šią savaitę Teherane vykusiai konferencijai, kurios dalyviai neigė Holokausto faktą Antrojo pasaulinio karo metais.
3. Vatikanas pasmerkė konferenciją apie Holokaustą
Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Vatikanas antradienį reaguodamas į Teherane vykstančią konferenciją apie Holokaustą, kurioje dalyvauja istorikai revizionistai, masinį žydų žudymą Antrojo pasaulinio karo metais pavadino "pasibaisėtina tragedija".
4. Teherane – karikatūrų skandalo atgarsiai
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 11 03
Iraniečiai nesiruošia pamiršti skandalo, kilusio prieš metus dėl viename Danijos laikraštyje išspausdintų Mahometo karikatūrų.
5. Dailininkai tyčiojosi iš holokausto
Domantas Razauskas, Dienraštis "Laikraštis Tau", 2006 11 03
Irane baigėsi karikatūrų konkursas viena skaudžiausių istorijoje temų.
6. Irane karikatūrų Holokausto tema konkursą laimėjo marokietis
Portalas "Delfi"", 2006 11 02
Irane vykusį tarptautinį karikatūrų Holokausto tema konkursą, kuris buvo griežtai pasmerktas Izraelyje ir Vakaruose, trečiadienį laimėjo Maroko pilietis Abdellah Derkaoui.
7. Holokaustą išjuokianti paroda nesulaukė susidomėjimo
Portalas "Delfi", 2006 09 14
Teherane fiasko patyrė holokausto karikatūrų paroda, kurioje kai kurie eksponatai piršo mintį, kad jis buvo sufabrikuotas ar perdėtas.
8. Danijos laikraštis išspausdino kelias Holokausto karikatūras iš Irano
Portalas "Delfi", 2006 09 08
Penktadienį Danijos laikraštis "Information" išspausdino šešias karikatūras Holokausto tema, kurios buvo eksponuotos Irane surengtame tarptautiniame konkurse.
9. Holokausto atminimu besirūpinanti organizacija pasmerkė karikatūrų parodą Teherane
Portalas "Delfi", 2006 08 15
Įtakinga žydų organizacija antradienį pasmerkė Teherane atidarytą karikatūrų parodą Holokausto tema.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas