Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


21. Ar įsuks A.Paulauską politinė ruletė?
Dienraštis "Respublika", 2006 08 25
Naujausios lietuviškos politinės istorijos ratas darsyk apsisuko.
22. A.Paulauskas: skandalas yra politinis užsakymas
Lietuvos radijas, Portalas "Delfi", 2006 08 24
Naujosios sąjungos pirmininkas Artūras Paulauskas pareiškė, kad skandalas dėl socialliberalų finansavimo yra politinis užsakymas.
23. A.Paulausko gaujai gresia apkalta
Aurimas Drižius, Vytautas Kabaila, Savaitraštis "Laisvas laikraštis", 2006 08 24
Seime rengiamasi buvusio Seimo pirmininko Artūro Paulausko ir dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Alvydo Sadecko apkaltai.
24. Socialliberalai kaltina VRK šmeižtu
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 08 24
Naujoji sąjunga kratosi įtarimų šešėlio dėl neskaidraus finansavimo, o Artūro Paulausko fondo vadovas reikalauja, kad Vyriausioji rinkimų komisija pasiaiškintų dėl tokių žinių paskleidimo žiniasklaidai.
25. Vyriausioji rinkimų komisija kratosi kaltinimų šmeižtu
Portalas „Omni“, 2006 08 23
Naujoji sąjunga (NS, socialliberalai), kuri ginasi negavusi neaiškių lėšų, apkaltino Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) dezinformacija.
26. G.Dalinkevičius neigia sulaukęs lošimo organizatorių paramos
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 08 23
Viešajai įstaigai Artūro Paulausko fondas vadovaujantis, buvęs Seimo narys Gediminas Dalinkevičius tikina negavęs paramos iš lošimų verslu užsiimančios bendrovės ir kaltina Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narį, kuris tiria Naujosios sąjungos finansavimo skaidrumą, šmeižtu bei dezinformacija.
27. Naujoji sąjunga toliau neigia įtarimus
Portalas "Delfi", 2006 08 23
Socialliberalai ginasi negavę neaiškių lėšų ir kaltina Vyriausiąją rinkimų komisiją šmeižtu. „Artūro Paulausko fondo“ direktorius Gediminas Dalinkevičius komisijos reikalauja paaiškinti, kodėl jos atstovas Jonas Udris paskleidė tikrovės neatitinkančias žinias.
28. Socialliberalai niekaip neatsipurto įtarimų
Vytautas Bruveris, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 08 23
Naujajai sąjungai nepavyksta atsikratyti neskaidraus jos finansavimo šešėlio
29. Naujoji sąjunga neatsikratė įtarimų
Justė Osipovaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 08 23
Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) darbo grupė nerado įrodymų, kad už lošimo bendrovės paramą socialliberalai atsidėkojo jai palankiais Valstybinės lošimų priežiūros komisijos sprendimais, tačiau Naujoji sąjunga lengviau atsikvėpti negalės.
30. Socialliberalų finansavimo tyrimą norima pratęsti
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 08 22
Naujosios sąjungos finansavimo skaidrumą nagrinėjusi Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) darbo grupė, paaiškėjus naujoms aplinkybėms, ketina prašyti pratęsti jos veiklą.
31. Išvadą rašo, įrodymų nėra
Agnė Pačkauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 08 22
Vyriausioji rinkimų komisija baigė tyrimą dėl Naujajai sąjungai 2004 m. UAB "Mecom Grupp" skirtos finansinės paramos.
32. Tyrimas dėl socialliberalų finansavimo baigiamas nesulaukus visų atsakymų
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi", 2006 08 21
Naujosios sąjungos finansavimo skaidrumą nagrinėjanti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) darbo grupė savo išvadą ketina tvirtinti taip ir nepabendravusi su žmogumi, kurio žodis nulėmė, kad socialliberalai prieš daugiau nei porą metų sulaukė nemažos finansinės paramos iš azartinių lošimų organizatorių.
33. NS su lošimų bendrove glaustėsi nuo jos atėjimo į Lietuvą laikų
Justinas Vanagas, Portalas "Delfi", 2006 08 21
Naujosios sąjungos (socialliberalų, NS) ryšiai su lošimų bendrove „Olympic Casino Group Baltija“ mena dar šios bendrovės atėjimo į Lietuvą laikus 2001 metais.
34. V.Fiodorovas neigia Azartinių lošimų įstatymo pakeitimo sąsajas su „Mecom Grupp“
Portalas "Delfi", 2006 08 19
Buvęs Naujosios sąjungos (socialliberalų) partijos narys Vasilijus Fiodorovas DELFI atsiuntė kreipimąsi, kuriame teigia, jog abejonės dėl socialliberalų atstovų ryšių su azartinių lošimų verslu bendrove „Mecom Grupp“ ir jo registruoti Azartinių lošimų įstatymo pakeitimai niekaip nesusieti.
35. Viešas pareiškimas
Petras Navikas, Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2006 08 18
Pastaruoju metu žiniasklaida daug dėmesio skiria Naujosios sąjungos (socialliberalai) partijos gautos aukos sąsajoms su šios partijos narių - Valstybinės lošimų priežiūros komisijos (toliau - Priežiūros komisija) pareigūnų V. Janulio ir D.I. Gajauskienės - palankiais sprendimais vienai lošimų bendrovei.
36. A.Paulausko partija skęsta korupcijoje
Jonas Papievis, Savaitraštis "Laisvas laikraštis", 2006 08 18
Valstybinės lošimų priežiūros komisijos narys Petras Navikas kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), kad būtų ištirti buvusio Seimo pirmininko Artūro Paulausko į šią komisiją paskirtų dviejų socialliberalų veiksmai.
37. Socialliberalas V.Fiodorovas teikė lošimų verslui palankias įstatymo pataisas
Portalas "Delfi", 2006 08 17
Daugėja abejonių dėl Naujosios sąjungos (NS, socialliberalų) atstovų ryšių su azartinių lošimų verslu.
38. Socialliberalų atstovas tikina, jog lošimų bendrovė mainais už paramą partijai nieko neprašė
Portalas "Delfi", 2006 08 17
Naujosios sąjungos (NS, socialliberalų) atsakingasis sekretorius Vaidas Pliusnis tikina, jog partiją parėmusi bendrovė mainais už paramą pagalbos neprašė.
39. Lošimų bendrovė neigia siekusi naudos paremdama NS
Portalas "Delfi", 2006 08 16
Naująją sąjungą (NS, socialliberalus) parėmusios lošimų bendrovės atstovas neigia kaltinimus, esą taip per partijos narius Valstybinėje lošimų priežiūros komisijoje buvo siekta palankių bendrovei sprendimų.
40. VRK atstovas: soclibams negresia prarasti dotaciją
Portalas "Delfi", 2006 08 16
Naujosios sąjungos (NS, socialliberalų) finansus narpliojančios Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) grupės vadovas Jonas Udris sako, jog socialliberalai tikriausiai nepraras valstybės dotacijos.
Iš viso: 53
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-53]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas