Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


(Už ką) Parėmė politikus


1. Lietuvoje neetiškos reklamos daugėja
Agnė Gintautaitė, Portalas "Delfi"", 2010 07 12
Neetiška ar klaidinanti reklama gali pakenkti įmonės reputacijai, dėl tokios reklamos įmonė gali prarasti dalį klientų, tačiau nuo neetiško elgesio tai nesustabdo.
2. A.Anušauskas: „šešėliniai“ pinigai skiriami ir partijoms, ir ES paramai gauti
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2010 03 16
Lietuvoje sukasi šimtai milijonų litų „šešėlinių“ pinigų, už kuriuos perkamos bendrovių akcijos, taip tikintis atsiriekti Europos Sąjungos (ES) paramos, ir kuriais finansuojamos įvairios partijos.
3. Premjeras: partijų finansavimą turėtų prižiūrėti STT
Portalas "Delfi"", 2010 03 06
Partijų finansavimą turėtų prižiūrėti teisėsaugos institucijos, teigia premjeras Andrius Kubilius. Jo nuomone, šią funkciją galėtų atlikti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
4. A.Anušauskas: kai kurios partijos gyvena iš kontrabandos
Portalas lrt.lt", 2010 03 05
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Arvydas Anušauskas įtaria, kad kai kurios partijos finansuojamos iš kontrabandos lėšų.
5. Iš ko prasimaitina partijos?
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2010 03 03
Parlamentinės partijos praėjusiais metais daugiausia gyveno iš valstybės dotacijų. Tai rodo rinkimų prievaizdams pateiktos jų finansinės ataskaitos.
6. VRK susidomėjo G.Babravičiaus auka partijai
Portalas "Delfi"", 2010 01 29
Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) lyderio, sostinės vicemero Gintauto Babravičiaus finansai sudomino pareigūnus. Politikas, pernai neturėjęs pinigų dulkių siurbliui, tikina savo partijai surinkęs 12 tūkst. litų.
7. Liberalcentristams partijos vadovo auka gali kainuoti dotaciją
Portalas "Delfi"", 2010 01 29
Liberalų ir centro sąjungai (LiCS) partijos vadovo Gintauto Babravičiaus 12 tūkst. litų auka, kurios teisėtumu susidomėjo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), partijos iždui gali kainuoti dotaciją.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas