Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Nusikaltimai prieš vaikus


1. Jauna motina trijų metukų dukrai spyrė į galvą
Delfi.lt, 2017 08 15
Rugpjūčio 13 d., apie 11 val., moteris, gimusi 1992 m., gyvenanti Laikinuose šeimos namuose Telšiuose, bendro naudojimo tualete spyrė dukrai, gimusiai 2014 m., į galvą, taip jai sukeldama fizinį skausmą.
2. Jonaitiškių kaime neblaivaus vyro žiaurus elgesys su mažamečiais
Delfi.lt, 2017 08 12
Penktadienį Radviliškio rajone esančiame Jonaitiškių kaime neblaivus vyras skriaudė du mažamečius vaikus. Jis už rankų pakėlęs berniuką metė jį ant žemės. Taip pat tempė mergaitę tam, kad ją įmestų į namo nuotėkų šulinį. Laimei mergaitė išsilaisvino ir pabėgo.
3. Prieš vaikus smurtavę artimieji – areštinėse
Delfi.lt, 2017 08 12
Dėl smurto prieš vaikus į areštines artimieji uždaryti Klaipėdos, Radviliškio ir Panevėžio rajonuose, į areštinę uždarytas ir Radviliškio rajone prieš motiną smurtavęs neblaivus vaikas, pranešė Policijos departamentas.
4. Kaune stipriai sužalotas kūdikis: nustatytas kaukolės lūžis
Delfi.lt, 2017 08 07
Sekmadienį į Kauno ligoninę paguldytas kūdikis. Pranešta, kad šis stipriai sužalotas. Pirminiais duomenimis kūdikis iškrito iš vežimėlio. Naujagimiui nustatytas kaukolės lūžis.
5. Druskininkuose ant penkiamečio užvirto spinta
Delfi.lt, 2017 08 06
Rugpjūčio 5 d. apie 13.18 val. į Druskininkų ligoninę pristatytas mažametis (gim. 2012 m.). Jam nustatytas krūtinės ląstos sumušimas, kairio kelio sumušimas bei galvos trauma. Po medikų apžiūros, berniukas išleistas į namus.
6. Dėl nuplikytų vaikelių policija pradėjo ikiteisminius tyrimus
Delfi.lt, 2017 08 05
Policija, rugpjūčio 2 d. gavusi Radviliškio r. Vaiko teisių apsaugos skyriaus pranešimą, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus kūno sužalojimo.
7. Motinos skriaudžiama nevalgiusi šešiametė guodėsi policininkams
Delfi.lt, 2017 08 04
Rugpjūčio 3 d. 22.22 val. Vilniuje, vieno Įsruties g. daugiabučio bendro naudojimo koridoriuje, policijos pareigūnų akivaizdoje, girta I. N. (gim. 1984 m.), paėmusi už šešiametės dukros rankos, ją tąsė į visas puses sakydama, kad dukra „dar gaus į užpakalį“.
8. Nesuvokiamas žiaurumas: pardavė dukrą į sekso vergiją, kad atiduotų paskolą
Delfi.lt, 2017 08 04
Sephak buvo vos 13 metų, kai motina pardavė ją į sekso vergiją. Ją nuvežė į ligoninę, ten išrašė nekaltybę patvirtinantį dokumentą, paskui išvežė į viešbutį, kurio kambaryje ją kelias dienas žagino. Po trijų parų ją parvežė namo.
9. Dėl mažamečio asmens tvirkinimo pradėtas ikiteisminis tyrimas
Delfi.lt, 2017 07 27
Telšių apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mažamečio asmens tvirkinimo. Paaiškėjo, kad laikotarpiu nuo birželio 29 d. iki liepos 25-osios vakaro, buvo tvirkinamas Mažeikių r. gyvenantis vaikas (gim. 2005 m.).
10. Senelis įtariamas prievartavęs anūkę
Delfi.lt, 2017 07 21
Liepos 14 d. po pietų į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariatą kreipėsi moteris, kuri pranešė, jog prieš maždaug keturis metus Jonavos r., Užusalių sen., jos nepilnametę dukrą (gim. 2000 m.) seksualiai prievartavo jos senelis (gim. 1948 m.). Vyras netrukus buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
11. Į Vilniaus medikų rankas pateko mergytė, kuriai sužalota galva
Delfi.lt, 2017 07 20
Santariškių ligoninės medikai ketvirtadienį policijai pranešė, kad atvežta mergytė, kuriai įtariama, lūžusi kaukolė.
12. Pateikė daugiau detalių apie tėvo nugirdytą 9-metį
Giedrė Armalytė, Delfi.lt, 2017 07 17
Į Kauno medikų rankas šeštadienio pavakarę patekęs girtas 9 metų vaikas nurodė, kad jį nugirdė tėvas. Policija informuoja, kad tėvas iš įvykio vietos pasišalino ir šiuo metu yra ieškomas. Ši šeima į pareigūnų akiratį patenka jau ne pirmą kartą.
13. Medikai pašiurpę: devynerių metų vaikui nustatytas 1,05 prom. girtumas, o privaišino tėvas
Delfi.lt, 2017 07 16
Kauno medikų rankas šeštadienio pavakarę pateko girtas vaikas. Net daug matę medikai ir policijos pareigūnai negalėjo tam likti abejingi. Vaikas nurodė, kad jį nugirdė tėvas.
14. Tėvas nugirdė savo vaiką: devynmetis pripūtė 1,05 promilės
Kauno diena, 2017 07 16
Kauno medikai gydo mažametį, kurį tėvas nugirdė alkoholiu.
15. Į Kauno ligoninę atvežtas šešiametis sulaužyta kaukole
Delfi.lt, 2017 07 12
Alytaus medikai kolegoms iš Kauno perdavė vaiką, kuriam sulaužyta kaukolė. Nors pirminiais duomenimis, berniukas susižalojo pats, policija pradėjo dėl sveikatos sutrikdymo.
16. Rusijoje nuogas teisėjas užkluptas automobilyje, užsiimantis seksu su vaiku
Delfi.lt, 2017 07 12
Irkutsko (Rusija) policininkai sulaikė pedofilija įtariamą teisėją. Temidės tarną sulaikė pusnuogį automobilyje kartu su nepilnamečiu, su kuriuos jis susipažino internete.
17. Drama Kaune: į balkoną nunešęs sugyventinės dukrą girtas vyras grasino ją išmesti
Delfi.lt, 2017 07 11
Kauno policijos pareigūnai pirmadienį dienos metu sulaukė pagalbos šauksmo, kad girtas vyras grasina nužudyti mergaitę, o jo veiksmai kelia pagrįstą nerimą, kad grasinimus gali įvykdyti.
18. Širdį draskanti drama: motina gynė sutuoktinį, o ne jo išniekintą dukrą
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2017 07 08
Tėvo tris kartus išžaginta nepilnametė mergina apie patirtą prievartą papasakojo savo motinai, tačiau ši dukra ne tik netikėjo, bet ir bandė jai įteigti, kad nieko nebuvo, o didžiausią gyvenimo košmarą ji esą išsigalvoja. Nes tėvas taip negalėtų su savo dukra pasielgti.
19. Kretingos rajono gyventojas peiliu subadė 21 metų dukrą ir 10-metį sūnų
Delfi.lt, 2017 07 04
Liepos 4-osios naktį, apie 1.48 val., viename Kretingos r. kaimų, namuose, vyras (gim. 1974 m.) peiliu sužalojo dukrą (gim. 1996 m.) bei mažametį sūnų (gim. 2007 m.).
20. Berniuką sumušęs tėvas atsidūrė areštinėje
Diena media, 2017 07 02
Kaip praneša Policijos departamentas, šeštadienį, apie 16.30 val., Mikėnų kaime esančiuose namuose 1977 metais gimęs vyras mušė savo dvylikametį sūnų. Pasak pareigūnų, vyras berniukui griebė už marškinėlių ir juos nuplėšė, nubrozdindamas pažastį bei kaklą. Tuomet vyras paėmė sūnų už rankos ir bloškė jį ant lovos - krisdamas berniukas galva trenkėsi į šalia stovėjusį fotelį bei susimušė kaktą.
Iš viso: 110
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-110]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas