Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ar tikrai Dievas gyvena bažnyčioje?


1. Patyrė kunigo prievartą
Eldoradas Butrimas, Lietuvos rytas, 2016 09 30
Bene žymiausias Lenkijos kovotojas už homoseksualų teises prabilo apie skaudžią patirtį. Vaikystėje jį lytiškai išnaudojo dvasininkas. Jis iki šiol nesulaukė bausmės už pedofiliją.
2. Popiežius: vyskupai už aplaidumą lytinio išnaudojimo bylose turi būti atšaukiami
Delfi.lt, 2016 06 05
Šeštadienį popiežius Pranciškus pasirašė teisės aktą, kuriuo numatyta atimti vyskupo titulą dvasininkams už aplaidumą nepilnamečių seksualinio išnaudojimo atvejais.
3. Teismai sutramdė kunigą
Vygandas Trainys, Lietuos rytas, 2016 05 10
Aštuoneri metai. Tiek laiko sunkia psichikos liga sergančios 71 metų našlės artimieji siekė pergalės, teismuose kovodami su moters turtais pasinaudojusiu 37 metų Jonavos kunigu Audriumi Mikitiuku.
4. Išprievartautas kunigas: našta mane labai slėgė
Rasa Karmazaitė, Lietuvos rytas, 2016 04 23
„Nenoriu iki grabo lentos nešiotis kančios“, – ištarė profesorius Kęstutis Ralys, vaikystėje patyręs klieriko prievartą. „Lietuvos rytas“ išsiaiškino, kad tas skriaudikas, nors ir išmestas iš seminarijos, vis tiek buvo mįslingai įšventintas į kunigus.
5. Teisėjai: Kauno kunigo komentaras niekina gėjus, bet tai – ne nusikaltimas
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2016 03 01
Kauno rajono Rokų Šv. Antano Paduviečio parapijos kunigas Virginijus Gražulevičius internete parašė neigiamą ir niekinančio pobūdžio komentarą, nukreiptą prieš homoseksualių žmonių grupę, tačiau tai – joks nusikaltimas.
6. Monsinjoro tvirkintas vyras sulaužė tylos įžadus: pirmas kartas buvo sulaukus septyniolikos
Dainius Sinkevičius, Delfi.lt, 2016 03 01
„Oskarą“ už geriausią metų filmą „Sensacija“ gavę jo kūrėjai galėtų atvykti ir į Lietuvą pasisemti idėjų – labai panaši istorija, įtariama, nutiko ir Panevėžyje. Ji taip pat buvo nuslėpta, o kai po daugybės metų nutarė prabilti esą monsijonro seksualiai išnaudotas dabar jau pilnametis vyras, jam taip pat teko susidurti su neįtikėtinu bažnyčios atstovų pasipriešinimu.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas