Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ar tikrai Dievas gyvena bažnyčioje?


1. Po sekso skandalo Panevėžio arkivyskupijoje pakvipo milijonais
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi", 2014 11 11
Skandalingoji istorija, kai Panevėžio arkivyskupijos monsinjoras Juozapas Antanavičius buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais prieš nepilnametį, vėl atsidūrė po didinamuoju stiklu.
2. Rusijos patriarcho paslaptys: tarp prabangos ir skandalų
Portalas "Delfi", 2014 09 28
Rusijos stačiatikių bažnyčios vadovas patriarchas Kirilas, praėjusią savaitę lankydamasis Rusijos Tolimuosiuose Rytuose esančioje gamykloje, gavo dovaną – vienviečio naikintuvo SU-35 žaislinį modelį.
3. „Nuodėmingo kunigo“ mįslę įminė išniekintos bažnyčios klebonas
Sigita Purytė, Portalas "Delfi", 2014 08 29
Jaunas dvasininkas bažnyčioje švęstu vandeniu šlaksto žmones, skaito Šventąjį Raštą, guodžia močiutę.
4. Katalikų bažnyčią papiktino kritika
Portalas "Delfi"", 2014 05 06
Vatikanas jau kurį laiką speičiamas į kampą ir raginamas imtis tyrimų dėl lytinio išnaudojimo atvejų. Tai pažadėję aukštieji katalikų dvasininkai nepamiršta ir atsikirsti - esą jie pernelyg spaudžiami.
5. Po angeliška iškaba Avikiluose – pribloškianti velniava
Rasa Karmazaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 03
Smurtas ir patyčios, mažamečių patiriama prievarta, nuo raminamųjų vaistų pašlijusi sveikata – tokią skaudžią patirtį „Lietuvos rytui“ atskleidė buvę katalikiškųjų globos namų auklėtiniai, rašo „Lietuvos rytas“.
6. Moters apmaudas: klebonas naktį nevažiavo atlikti paskutinio patepimo mirštančiai mamai
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2014 01 20
Infarkto pakirsta mama mirė be Ligonių patepimo sakramento – klebonas atsisakė naktį atvykti į ligoninę. Dėl to apmaudas tebekamuoja vilnietę Odiliją Skaudžiuvienę.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas