Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Ar tikrai Dievas gyvena bažnyčioje?


1. Radviliškio bažnyčioje kunigai ragino melstis už suimtą merą
Portalas "Delfi"", 2011 12 28
Antradienį Šiaulių miesto apylinkės teismas pratęsė įtariamuoju korupcijos byloje tapusio Radviliškio rajono mero Antano Čepononio suėmimo terminą.
2. Popiežius: lytinė prievarta - visos visuomenės, o ne vien Bažnyčios rykštė
Portalas "Delfi"", 2011 11 26
Popiežius Benediktas XVI šeštadienį pareiškė, kad visa visuomenė, o ne vien Katalikų Bažnyčia turi rūpintis, kad vaikai nebūtų lytiškai išnaudojami, taip pat gynė Bažnyčios pastangas spręsti šią problemą.
3. Nuo kunigų pedofilų nukentėję italai reikalauja susitikimo su popiežiumi
Portalas "Delfi"", 2011 10 08
Nuo kunigų pedofilų nukentėję italai atvirame laiške, kuris skelbiamas šeštadienį, reikalauja susitikimo su popiežiumi Benediktu XVI ir kaltina Vatikano pareigūnus neleidžiant to padaryti.
4. Kunigas ir bažnyčia pralobo iš ligonės
Portalas "Delfi"", 2011 09 26
Jonavos bažnyčios klebonui Audriui Mikitiukui psichiškai neįgali pensininkė už priežiūrą atidavė savo turtą, bet pati nesulaukia žadėtos dvasininko paramos. Moteris skursta, o kunigas už gautus iš jos pinigus įsigijo prabangų automobilį.
5. Politikams - arkivyskupo SMS
Portalas "Delfi"", 2011 06 23
Kovoje dėl Pagalbinio apvaisinimo įstatymo Bažnyčia griebėsi šiuolaikinių technologijų. Politikams trumpąsias žinutes ėmė siuntinėti pats Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius.
6. Už pinigus kunigai ryžtasi tuokti nelegaliai
Portalas "Delfi"", 2011 05 31
Nors Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius negali patikėti, - Kauno kunigai už pinigus sutinka paspartinti Bažnyčios tribunolą, už dar didesnius - antrą kartą sutuokti bažnyčioje ir be Tribunolo sprendimo.
7. Dėl incidento kelyje aiškinasi gaisrininkas ir kunigas
Portalas "Delfi"", 2011 05 05
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) kapelionas Linas Šipavičius prieš porą dienų policijoje buvo apklaustas dėl avarijos, kuri balandžio 25-osios vakarą įvyko Marvelės gatvėje Kaune.
8. Katalikų bažnyčia pasiūlė kunigų prievartos aukoms po 5 tūkst. eurų
Portalas "Delfi"", 2011 01 28
Katalikų bažnyčia pasiūlė kunigų seksualinės prievartos aukoms po 5 tūkst. eurų.
9. Bažnyčia stoja į kovą prieš lytinį švietimą
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2011 01 16
Lietuvos Katalikų Bažnyčia stoja į kova prieš lytinį švietimą. Ji teigia, kad šis procesas susijęs ne tiek su siekiu ugdyti jaunuosius visuomenės narius, kiek su socialine rinkodara. Neva žmonių seksualinis aktyvumas skaitinamas tam, kad suklestėtų prekyba kontracepcija.
10. Bažnyčia savo valdose atveria duris kavinėms
Portalas "Delfi"", 2011 01 15
Vyskupai viena ranka plaka girtuoklius ir legalią alkoholio prekybą siekiančius skatinti politikus, o kita savo valdose atveria duris kavinėms, iš kurių gauna pinigų, rašo „Lietuvos rytas“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas