Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Nepakantumas kitataučiams


1. Lietuviai nevertina imigrantų, rodo tyrimas
Portalas "Delfi"", 2006 12 20
Tik kas penktas Lietuvos gyventojas - 20 proc. respondentų - mano, kad šaliai naudingi imigrantai. Tai paaiškėjo rugsėjį ir spalį ES narėse ir šalyse kandidatėse atlikus gyventojų apklausą "Eurobarometras".
2. Šveicarai balsavo už politinio prieglobsčio suteikimo taisyklių sugriežtinimą
Portalas "Delfi"", 2006 09 25
Neutralioji Šveicarija, kurioje įsikūrusios humanitarinės pagalbos agentūros ir Tarptautinis Raudonojo Kryžiaus Komitetas (TRKK), sekmadienį didele persvara nubalsavo už tai, kad politinio prieglobsčio šioje turtingoje valstybėje prašytojams jį gauti būtų sunkiau.
3. Vienus bėglius traukia Lietuva, kiti sprunka į Rusiją
Vigantas Danilavičius, Portalas "Delfi"", 2006 09 20
Lietuvos piliečiai Rusijoje slapstosi nuo persekiojimo dėl kriminalinių nusikaltimų.
4. Pabėgėlių godos visuomenės nedomina
Dainoras Lukas, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2006 09 07
Vakar Kaune vykusiame seminare pabėgėlių klausimais dalyvavo tik visuomeninių organizacijų atstovai.
5. Emigrantų srautas - ne tik Lietuvos rūpestis
Feliksas Žemulis, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 08 11
Statistikos duomenimis, per pastaruosius penkiolika metų į užsienį emigravo apie pusė milijono Lietuvos gyventojų. Išeivius vienijančioms organizacijoms nėra lengva juos "prisijaukinti".
6. Užsieniečių integracijai - beveik 2 mln. litų
Portalas "Delfi", 2006 08 08
Septyniems projektams, skirtiems užsieniečių integracijai Lietuvoje, įgyvendinti skirta daugiau nei 1,9 mln.
7. Agitavo už pabėgėlius
Eglė Petkutė, Dienraštis "Klaipėda", 2006 06 09
Vakar Klaipėdos savivaldybėje apsilankę Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai bandė įrodyti, kad pabėgėliai miesto biudžetui neužkrauna papildomos naštos.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas