Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Ar lietuviai girtauja?


1. Joninių naktį Šventojoje draugas suspardė merginą
Klaipėda, 2017 06 25
Nepilnamečių linksmybės didžiausiame šalies kurorte – Palangoje baigėsi rimtais sužalojimais. Praeiviai vieną merginą aptiko stipriai sumuštą gatvėje.
2. Girtas biržietis įsibrovė į uždarytą policijos komisariatą
Delfi.lt, 2017 06 25
Birželio 24 d. 16 val. Biržuose, Vytauto g., neblaivus (2,25 prom.), vyras (gim. 1984 m.), nepaisydamas prie Biržų r. policijos komisariato paradinių durų esančios iškabos, kaip elgtis interesantams, norint išsikvieti policijos pareigūnus, perlipo komisariato saugomos teritorijos tvorą.
3. Į areštinę uždarytas karinės žvalgybos ir kontržvalgybos pareigūnas
Delfi.lt, 2017 06 25
Birželio 24 d. 19.30 val. Trakų r., Račkūnų kaime, namuose, neblaivus (1,48 prom.) Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos pareigūnas B. K. (gim. 1982 m.), mažametės dukros (gim. 2011 m.) akivaizdoje, smurtavo prieš žmoną (gim. 1975 m.).
4. Alkoholio draudimai vis dar kelia klausimų
Justina Ilkevičiūtė, Delfi.lt, 2017 06 15
Nors festivalių rengėjai raminami, kad mokamuose masiniuose renginiuose alkoholiu prekiauti bus galima, nėra aišku, ar tikrai juose įsikūrusioms prekyvietėms bus išduodamos licencijos.
5. Apstulbino draudikų pasiūlymas dukrai: kas čia vyksta?
Rūta Pukenė, Delfi.lt, 2017 04 23
Metukų dukrą auginantis Egidijus Baseckas pripažino likęs lengvai šokiruotas, kai sulaukė laiško su pasiūlymu iš „Lietuvos draudimo“.
6. Su sugyventine susipykęs kareivis uždarytas į areštinę
Delfi.lt, 2017 02 16
Vasario 15 d., apie 22.40 val., Lazdijų r., namuose, neblaivus (0,83 prom.) O. P., gim. 1982 m., (tarnauja Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ didžiosios kunigaikštienės Birutės Ulonų batalione vyresniuoju eiliniu), ne tarnybos metu, panaudojo fizinį smurtą prieš sugyventinę J. J., gim. 1982 m.
7. Rokiškyje smurtas artimoje aplinkoje „liejasi laisvai“
Gimtasis Rokiškis, 2017 02 12
Dėl smurtavimo ir grasinimų į policiją priverstos kreiptis ne tik moterys, bet ir agresyvių vaikų bijantys vyrai.
8. Atvykus policijai girtas vyras bute sukėlė chaosą: ėmė mosuoti ginklu ir grasino visus iššaudyti
Delfi.lt, 2017 02 03
Klaipėdos policijos pareigūnai, gavę pranešimą, kad bute yra mirusi moteris, nuvyko į nurodytą vietą, tačiau čia teko tramdyti girtą ir ginkluotą vyrą.
9. Aiškėja žiaurios žmogžudystės Marijampolės rajone aplinkybės
Delfi.lt, 2017 01 28
Aiškėja baisaus nusikaltimo, kai vyras Marijampolės rajone buvo nužudytas, o jo kūnas supjaustytas ir išmėtytas įvairiose vietose, aplinkybės – prokurorai teigia, kad policijai jau pavyko atskleisti žmogžudystę.
10. Girta kaunietė peiliu sužalojo vyrą
Diena media, 2017 01 15
Šeštadienio vakarą Kaune girta moteris peiliu sužalojo vyrą. Įtariamoji uždaryta į areštinę.
11. Neblaivus medžiotojas nušovė medžioklės draugą
Delfi.lt, 2017 01 15
Policijos departamentas informuoja, kad sekmadienį, 11. 22 valandą buvo gautas pranešimas apie medžioklėje įvykusį incidentą.
12. Mirtinos išgertuvės Klaipėdoje: moteris nudūrė sugyventinį
Milda Skiriutė, Klaipėda, 2017 01 15
Klaipėdoje savaitgalis buvo itin neramus – viena moteris peiliu nudūrė savo sugyventinį, o laiptinėje negyvas rastas pastovios gyvenamosios vietos neturintis vyras.
13. Klaipėdoje išgertuvės pasibaigė vyro mirtimi
Delfi.lt, 2017 01 14
Dėl ko kilo žmogaus gyvybę nusinešęs konfliktas, aiškinasi policijos pareigūnai.
14. Darbe neblaivus pasirodęs Telšių apskr. VPK viršininko pavaduotojas neišmestas iš tarnybos
Delfi.lt, 2017 01 09
Su kvapu į darbą atvykęs Telšių apskr. VPK viršininko pavaduotojas Linas Špakauskas nebus pašalintas iš tarnybos. VPK atstovai praneša, kad vadovo paskirta nuobauda - viena griežčiausių.
15. Šilutėje darbo metu pagautas neblaivus valdininkas gynėsi, kad jam buvo išeiginė
Delfi.lt, 2017 01 09
BPC pirmadienį apie 11 valandą gavo pranešimą, kad Šilutėje, gamtos apsaugos agentūroje „Gyvosios gamtos inspekcija“ jaučiamas alkoholio kvapas ir tikėtina, kad darbuotojai yra neblaivūs.
16. Atakavo komisariatą
Loreta Juodzevičienė, Lietuvos rytas, 2017 01 04
Nuo šventinės Naujųjų metų nakties neišsiblaivantis jaunuolis tyčia sudaužė policijos komisariato duris. Įkaušėlis pareiškė, jog tenori ramiai išsimiegoti, tačiau neturi kur.
17. Atakavo komisariatą
Loreta Juodzevičienė, Lietuvos rytas, 2017 01 04
Nuo šventinės Naujųjų metų nakties neišsiblaivantis jaunuolis tyčia sudaužė policijos komisariato duris. Įkaušėlis pareiškė, jog tenori ramiai išsimiegoti, tačiau neturi kur.
18. Du policininkai į tarnybą atvyko įkaušę
Delfi.lt, 2017 01 03
Sausio 2 d. į tarnybą atvyko neblaivus (0,42 prom.) Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Linas Špakauskas (gim. 1973 m.).
19. Girtas vyras savo senutei motinai sulaužė kaukolę
Delfi.lt, 2017 01 02
Sausio 1 d., 18.50 val., Joniškio r., Mergiūnų kaime, namuose, neblaivus (2,68 prom.) vyras, gimęs 1966 m., sumušė motiną, gimusią 1941 m., ir dukrą, gimusią 1990 m.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas