Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Neetiška arba klaidinanti reklama


1. Už apgaudinėjimą „Vichy“ vandens parkui skirta 10 tūkst. Lt bauda
Portalas "Delfi"", 2013 08 23
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba išnagrinėjo bylą pagal vartotojo G. A. prašymą dėl patirto nuostolio įsigyjant bendrovės,,Vandens parkas“ abonementus ir už Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo pažeidimą bendrovei skyrė 10 tūkst. Lt baudą.
2. LNK įspėta už „Farus", TV3 - už kredito bendrovės reklamą
Portalas alfa.lt", 2013 07 24
Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) trečiadienį įspėjo didžiausius Lietuvos komercinius kanalus TV3 ir LNK už įstatymų pažeidimus.
3. Už dr. Levine‘o magnetines juosteles – 83,7 tūkst. Lt bauda
Portalas "Delfi"", 2013 07 17
Konkurencijos taryba skyrė 83,7 tūkst. Lt baudą bendrovei „Studio moderna“už klaidinančios „Dr. Levine‘s“ prekių reklamos skleidimą.
4. Broliai Lavrinovičiai dingsta iš „Bitės“
Portalas "Delfi"", 2013 07 12
Trečiadienį socialiniame tinkle „Facebook“ Lietuvos daininkai Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings kritikavo telekomunikacijų bendrovę „Bitė Lietuva“ už sprendimą savo reklamose pasinaudoti krepšininkų Lavrinovičių paslaugomis. Dainininkų manymu, nedera reklamos veidais rinktis žmonių, kurie buvo nuteisti už žaginimą.
5. Už gydymą čiužiniais – beveik 70 tūkst. Lt bauda
Portalas "Delfi"", 2013 05 22
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba bendrovei „Torpol Baltija“ skyrė 69 tūkst. Lt baudą. Bauda skirta už nesąžiningą veiklą platinant čiužinius.
6. Už perbrauktas kainas be paaiškinimo – beveik 25 tūkst. Lt bauda
Portalas "Delfi"", 2013 05 21
Konkurencijos taryba bendrovei „Komeksimas”, valdančiai el. parduotuvę www.b-a.lt , skyrė 24,8 tūkst. Lt baudą už klaidinančios reklamos skleidimą. Tyrimas pradėtas po DELFI straipsnio.
7. „Ozo” savininkei už neįgyvendintus pažadus – 15,5 tūkst. Lt bauda
Portalas "Delfi"", 2013 04 30
Konkurencijos taryba prekybos ir pramogų centro „Ozas“ savininkei įmonei „Ozantis“ skyrė 15,5 tūkst. Lt baudą. Įmonei bauda skirta už klaidinančią reklamą.
8. Gamintojų ir reklamos triukai: jogurtas ne visuomet yra jogurtas
Vitalijus Balkus, www.GRYNAS.lt, 2013 04 27
Jei tikėti tuo, ką skelbia reklamos, tai nėra sveikesnio produkto nei jogurtai. Reklamos kūrėjų ypač mėgiamo teiginio apie jogurtų naudingumą šaknys siekia net 1918 metus, kuomet jogurtai buvo pradėti gaminti pramoniniu būdu ir jais pradėta prekiauti pirmiausia vaistinėse.
9. Už reklaminių pažadų nesilaikymą – 20 tūkst. Lt bauda „Lukoil”
Portalas "Delfi"", 2013 03 26
Konkurencijos taryba skyrė 20 tūkst. Lt baudą bendrovei „Lukoil Baltija” ir 1 tūkst. baudą įmonei „Tūta”. Įmonėms bauda skirta už klaidinančios reklamos skleidimą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas