Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklamą reglamentuojantys įstatymai


1. Alkoholio gamintojai ir prekybininkai vadovausis reklamos etikos kodeksu
Portalas "Delfi"", 2011 12 05
Nuo gruodžio mėn. prie Lietuvos reklamos biuro (LRB) prisijungė Alkoholiniais gėrimais prekiaujančių įmonių asociacija (AGPĮA) ir Lietuvos aludarių gildija.
2. „Philip Morris" pateikė ieškinį Australijos vyriausybei
Portalas "Delfi"", 2011 11 21
Tabako milžinė "Philip Morris" pateikė ieškinį Australijos vyriausybei dėl naujo įstatymo, pagal kurį nuo 2012-ųjų gruodžio ant cigarečių pakelių bus uždrausta žymėti jų markę ir logotipą, praneša BBC.
3. Seimas linksta atšaukti visišką alkoholio reklamos draudimą
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2011 11 03
Seimas linksta palaikyti siūlymą atsisakyti visiško alkoholio reklamos draudimo nuo 2012 m. Ketvirtadienį po svarstymo parlamentarai Alkoholio kontrolės įstatymo pataisų projekte paliko tai numatančią grupės Seimo narių pateiktą pataisą.
4. UBS pristabdė reklamą dėl 2,3 mlrd. dol. nuostolių
Portalas "Delfi"", 2011 09 20
Šveicarijos bankas UBS nusprendė pristabdyti savo pasaulinę reklamos kampaniją dėl darbuotojo Kweku Adoboli bankui padarytų 2,3 mlrd. JAV dolerių nuostolių. Apie tai UBS ryšių su visuomene vadovas Peteris Hartmeieris pareiškė Šveicarijos interneto leidiniui "Klein Report".
5. Seimas atidės alkoholio reklamos draudimą
Portalas "Delfi"", 2011 09 13
Visiškas alkoholio reklamos draudimas kitąmet Lietuvoje įsigalioti dar neturėtų. Šį rudenį Seimas svarstys, kuriam laikui atidėti įstatymo, kuriuo įvedamas toks draudimas, įsigaliojimą.
6. Nubaustas netikrais kvepalais prekiavęs Gariūnų verslininkas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 08 16
Kvepalus ir tualetinį vandenį su garsių prekės ženklais Gariūnų turgavietėje pardavinėjęs Vietnamo pilietybę turintis verslininkas atsipirko 10 MGL dydžio (1 300 Lt) bauda. Tokią sankciją jam skyrė baudžiamąją bylą išnagrinėjęs Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas.
7. Stinga priemonių kovoti su „pamirštais“ reklaminiais automobiliais
Justina Juršytė, Portalas "Delfi"", 2011 08 04
Sostinėje vis daugiau matyti automobilių, kurie savaitėmis stovi prie prekybos centrų ar kitų susibūrimo vietų ir rėksmingomis, ryškiomis reklamomis traukia miestiečių dėmesį.
8. Vilniaus savivaldybė pradeda akciją prieš nelegalias reklamas
Portalas "Delfi"", 2011 08 02
Vilniaus savivaldybė praneša, kad nuo rugpjūčio 1 d. pradėjo akciją prieš nelegalias reklamas mieste. Asmenims, įrengusiems išorinę reklamą be leidimo, bus taikomos administracinės nuobaudos ir reikalaujama nelegalias reklamas išmontuoti.
9. VRK: politinė reklama turi būti pažymėta
Portalas "Delfi"", 2011 01 27
Pasibaigus pareiškinių dokumentų pateikimui, prasidėjo 2011 m. savivaldybių tarybų rinkimų agitacija.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas