Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklamą reglamentuojantys įstatymai


1. Kova su reklamos skėriais
Tomas Srėbalius, Portalas "Delfi"", 2010 11 14
„Reklama užkniso juodai“ – tokiu šūkiu būtų galima apibūdinti savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ rengiamą Išorinės reklamos plano reglamentų patikslinimą.
2. Negalės reklamuoti gyvūnų ir jiems skirtų produktų
Portalas lrt.lt", 2010 08 27
Irano valdžia uždraudė visus reklaminius skelbimus, susijusius su gyvūnais ir jiems skirtais produktais.
3. Sostinėje ruošiamasi tikrinti reklamas
Portalas "Delfi"", 2010 06 17
Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai atkreipia privačių įmonių, įstaigų savininkų dėmesį, kad įsigaliojus naujiems Išorinės vaizdinės reklamos taisyklių pakeitimams, savininkas privalo užtikrinti – prie reklaminio įrenginio ar statinio, išskyrus iškabą, turi būti pritvirtinta informacinė lentelė.
4. Siūloma apriboti reklamos transliavimo garsą
Portalas "Delfi"", 2010 05 25
Seimas pradėjo svarstyti Reklamos ir Visuomenės informavimo įstatymų pataisas, kuriomis siūloma uždrausti reklamą, jeigu girdimas garsas yra didesnis už laidų, transliuojamų prieš ir po reklamos.
5. Partijų finansavimo įstatymas į eterį gražino politinę reklamą
Portalas "Delfi"", 2010 05 18
Seimas sugrąžino galimybę per radiją ir televiziją skelbti politinę reklamą. Parlamentarai antradienį priėmė dvi kadencijas svarstytą naujos redakcijos Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo bei finansavimo kontrolės įstatymą, kuris didelių permainų finansavimo srityje neatnešė.
6. Emigrantai namo grįžta tik atsidūrę beviltiškoje padėtyje
Ana Vengrovskaja, Anglija.lt , DELFI, 2010 04 15
Didžiąją Britaniją krečiant nedarbui, turbūt ne vienas emigrantas yra pagalvojęs apie grįžimą į tėvynę. Tiesa, dažnai jau patekęs į keblią situaciją.
7. Valdantieji neleis partijoms per rinkimus reklamuotis vaizdo klipais, bet žada liberalizuoti išorinę spausdintą agitaciją
Portalas "Delfi"", 2010 04 14
Valdančioji koalicija nepritaria vėl leisti per rinkimų kampanijas partijoms ir politikams televizijoje bei radijuje reklamuotis vaizdo ir garso klipais, tačiau sutinka liberalizuoti išorinės reklamos skelbimo tvarką.
8. Latvijoje siūloma drausti alkoholio reklamą per TV
Portalas "Delfi"", 2010 02 26
Latvijos seimo Žmogaus teisių ir viešųjų reikalų komisija svarstė pasiūlymus dėl Įstatymo apie elektronines žiniasklaidos priemones pakeitimų ir pritarė sprendimui uždrausti visų alkoholinių gėrimų reklamos transliavimą per televiziją.
9. 2009 m. - sunkiausi per dešimtmetį: reklamos rinka smuko 40 proc.
Portalas "Delfi"", 2010 02 18
Lietuvos reklamos agentūrų asociacijos (KOMAA) duomenimis praėjusias metais šalies reklamos paslaugas teikiančios įmonės išgyveno sunkiausią laikotarpį per paskutinį dešimtmetį.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas