Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklamą reglamentuojantys įstatymai


1. Atlikėjai nori ne žiopčioti, o dainuoti
Daiva Rinkevičiūtė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 11 15
Dainininkas Žilvinas Žvagulis, išgirdęs apie ką tik įregistruotą Reklamos įstatymo pataisos projektą, suplojo delnais: „Seniai taip reikėjo“.
2. Alkoholinių gėrimų reklamą būtina drausti
Danutė Savickaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 11 13
Jau pusantrų metų Vyriausybėje svarstomos Alkoholio kontrolės įstatymo pataisos, radikalių pasiūlymų, susijusių su alkoholio reklama, turi ir Sveikatos apsaugos ministerija.
3. Laikinai bus galima rodyti reklamą TV žinių laidose
Portalas "Delfi"", 2006 10 26
Teismas transliuotojų prašymu laikinai sustabdė Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimo (LRTK), kuris visiškai išgyvendintų reklamą iš TV žinių laidų, galiojimą, rašoma LRTK pranešime spaudai.
4. Apsauga nuo įkyruolių – skylėta
Mantas Dubauskas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 23
Pašto dėžutėse nepageidaujamų reklaminių pranešimų randantys gyventojai neturi jokių galimybių atsisakyti tokių pranešimų.
5. Gyventojai neturi galimybių apsisaugoti nuo reklaminių skrajučių antplūdžio
Portalas "Delfi"", 2006 10 23
Pašto dėžutėse nepageidaujamų reklaminių pranešimų randantys gyventojai neturi jokių galimybių atsisakyti tokių pranešimų.
6. Nepageidaujama reklama jau tapo dar viena ES problema
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 20
Lietuvos gyventojai gauna bene mažiausiai nepageidaujamos tiesioginės reklamos ES.
7. Seimas spręs, ar LRT reklama bus transliuojama tik tarp laidų, o ne jų metu
Portalas "Delfi"", 2006 10 17
Seimas svarstys, ar keisti dabartinę reklamos transliavimo per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją (LRT) tvarką - leisti reklamą transliuoti tik tarp laidų, o ne jų metu.
8. Politinės reklamos draudimą transliuotojai vadina diskriminuojančiu
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2006 10 10
Seimui po pateikimo pritarus siūlymams uždrausti per radiją ir televiziją transliuoti politinę reklamą Lietuvos radijo ir televizijos asociacija ir Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacija kreipėsi į visas Seimo frakcijas su prašymu nepritarti siūlomoms pataisoms.
9. Vyriausybė panaikino prieštaringą Reklamos įstatymo nuostatą
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi", 2006 05 31
Trečiadienio posėdyje Vyriausybė nusprendė pakeisti Reklamos įstatymo pataisas, kurioms prieš savaitę buvo pritarta.
10. Sveika nuovoka suveikė – premjeras atsipeikėjo
Rima Rutkauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 05 29
Reklamos ir verslo atstovams Reklamos įstatymo pataisose pasigedus sveikos nuovokos, Vyriausybė nusprendė dar kartą jas peržiūrėti.
11. Vyriausybė dar kartą svarstys Reklamos įstatymo pakeitimus
Portalas "Delfi", 2006 05 26
Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas, atsižvelgdamas į kilusias diskusijas, artimiausiame Vyriausybės posėdyje ateinantį trečiadienį siūlys iš naujo svarstyti Reklamos įstatymo pataisas, kuriomis siūlyta drausti spausdinti reklamą, jeigu joje nepateikiami duomenys apie reklamos davėjo veiklos teisėtumą.
12. Reklamos įstatymo pataisos gali būti nenaudingos smulkiesiems užsakovams
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi", 2006 05 25
Vyriausybė pritarusi Reklamos įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma drausti spausdinti reklamą, jeigu joje nepateikiami duomenys apie reklamos davėjo veiklos teisėtumą, jas motyvuoja tuo, kad nepateikiant informacijos, susidaro sąlygos nelegaliai veiklai.
13. Laikraščių redaktoriams – iki 10.000 Lt baudos
Rima Rutkauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 05 25
Vyriausybė vakar pritarė Reklamos įstatymo pataisoms, reikalaujančioms spaudos leidinių reklamoje pateikti informaciją apie reklamos užsakovą.
14. Kaune pradėta kova su nelegalia reklama
Kristina Kučinskaitė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 20
Kaune yra tūkstančiai neteisėtai įrengtų reklaminių iškabų. Vakar savivaldybė paskelbė bent kartą per mėnesį naikinsianti nelegalius skydus, o jos pasamdyta įmonė "Tauro ženklas" nukabino ir su metalo pjūklu nupjovė apie 30 neteisėtų reklamų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas