Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Juodoji buhalterija


1. Po darbdavės fokusų atleistieji dirbdavo toliau
Alvydas Ziabkus, Lietuvos rytas, 2016 09 23
Pajūryje SPA paslaugas teikiančios įmonės „SPA Smilties" vadovė Laima Lelienė neįprastai mažino išlaidas: darbuotojams nieko nežinant juos kuriam laikui atleisdavo iš darbo, taip valstybei nemokėjo mokesčių.
2. Neteisėtai išmonei ribų nėra: per metus „prasuko“ 2,3 mln. eurų
Virginija Spurytė, Delfi.lt, 2016 06 07
Valiutos keitimo punkte dirbę du klaipėdiečiai, kai jis buvo uždarytas, nemetė šio amato ir tapo šešėliniais valiutos keitėjais. Nustatyta, kad jie per vienerius metus nelegaliai iškeitė įvairios valiutos grynaisiais pinigais, kurios vertė, konvertavus į eurus, siekia daugiau nei 2,3 mln. eurų.
3. Po įtarimų apie pas E. Masiulį rastus 106 tūkst. eurų – naujas A. Guogos pareiškimas
Delfi.lt, 2016 05 14
Prokurorui pranešus, kad teisėsauga šiuo metu tiria įtarimus, kad pas Seimo narį Eligijų Masiulį buvo rasta didelė pinigų suma – 106 tūkst. eurų, kurią perdavė verslo koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis, laikinuoju Liberalų sąjūdžio vadovu paskirtas Antanas Guoga pasidalijo nauju pareiškimu.
4. „Vikondai“ — dideli nemalonumai
Delfi.lt, 2016 05 11
Generalinė prokuratūra ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT) atlieka ikiteisminį tyrimą, kuriame figūruoja Kėdainių koncerno „Vikonda“ įmonės ir jos įsteigtas labdaros fondas „Vikonda-viltis“
5. Vilniuje sulaikyta didelė grupuotė sukčiavusi įspūdingomis sumomis
Delfi.lt, 2016 04 22
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Vilniaus apygardos valdyba išaiškino organizuotą 24 asmenų grupę, kurios nariai nuo 2013 m. iki 2016 m., klastodami jokios realios veiklos nevykdančių, priedangos įmonių dokumentus: PVM sąskaitas faktūras, sutartis, atliktų darbų aktus, kasos išlaidų ir pajamų orderius – apgaule panaikino realią veiklą vykdančių įmonių prievolę sumokėti į valstybės biudžetą daugiau kaip 400 tūkstančių eurų pridėtinės vertės ir pelno mokesčių.
6. Rado drastišką būdą, kaip kovoti su atlyginimais vokeliuose
Arūnas Vaikutis, Lrt.lt, 2016 03 14
Už atlyginimų mokėjimą vokeliuose netrukus Latvijoje grės baudžiamoji atsakomybė. Tokios įstatymo pataisos šiuo metu svarstomos parlamente, jas žadama priimti dar šį pavasarį, praneša LRT RADIJAS, apžvelgdamas Latvijos verslo naujienas.
7. Darbuotojai viešai apkaltino darbdavį slepiant mokesčius
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 03 07
Į žiniasklaidą kreipėsi apsaugos ir inkasavimo paslaugas teikiančios bendrovės „Eurocash1” darbuotojai pristatę asmenys, teigiantys, kad yra verčiami atlyginimą imti neskaidriais pinigais.
8. Mokesčių inspekcija nusitaikė į išleidusius nemenkas sumas grynųjų
Martynas Žilionis, Delfi.lt, 2016 02 22
Sunku patikėti, kiek lietuvių namą arba butą gali nusipirkti už grynuosius pinigus. Tokių turtuolių ypač padaugėjo prieš euro įvedimą. Vis dėlto tokie prabangūs pirkiniai gali atsirūgti – Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) jau atsirinko, kuriuos grynaisiais atsiskaičiusius asmenis tikrins nuodugniau.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas