Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Juodoji buhalterija


1. „Molestą“ skandina procedūrų pinklės
Verslo žinios, 2015 12 09
Molėtų statybos UAB „Molesta“ prabėgus beveik metams, kai buvo iškelta restruktūrizavimo byla, tebėra tarsi pakabinta tarp dangaus ir žemės, o jos veikla apsunkinta. Įmonę nežinioje laiko užsitęsęs restruktūrizavimo plano tvirtinimas.
2. Statybų bendrovės vadovas įtariamas pasisavinęs didžiulę sumą
Portalas "Delfi", 2015 11 09
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame uostamiesčio statybų bendrovei vadovavęs direktorius įtariamas pasisavinęs daugiau kaip 210 tūkstančių eurų ir išvengęs sumokėti daugiau negu 42 tūkstančius eurų mokesčių, rašoma FNTT pranešime spaudai.
3. STT įtaria didelę vagystę iš IAE
Erika Fuks, Portalas "Delfi", 2015 11 09
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai sulaikė, o teismas 10 dienų leido suimti asmenį, kuris, kaip įtariama, bendrininkų grupėje apgaule užvaldė uždaromos Ignalinos atominės elektrinės didelės vertės turtą.
4. Vežėjai įtariami nuslėpę pusę milijono eurų mokesčių
BNS inf., 2015 09 24
Septynios tarptautinius krovinius pervežančios bendrovės įtariamos nuslėpusios daugiau kaip 0,5 mln. eurų pelno mokesčio.
5. Įkliuvo prabangaus restorano vadovas
Portalas "Delfi", 2015 09 11
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus apygardos valdyboje baigtas ikiteisminis tyrimas, kuriame išskirtinėje sostinės vietoje veikusio restorano vadovas ir jo bendrininkas įtariami didelės vertės sukčiavimu, neteisingu duomenų pateikimu valstybės įgaliotai institucijai, apgaulingu apskaitos tvarkymu ir dokumentų klastojimu.
6. Sukčių karuselėje sukosi labai brangūs automobiliai
Milda Kuizinaitė, Lietuvos rytas, 2015 07 02
Brangius automobilius įsigiję latviai net neįtarė, kad jų pirkiniai jau kelis kartus buvo parduoti Lietuvoje. Vieni kitiems mašinas tariamai pardavinėję verslininkai bandė slėpti mokesčius.
7. Pasaulio aistrą futbolui gniuždo FIFA , veikianti tartum mafija
Lietuvos rytas, 2015 06 13
Svarbiausios pasaulio sporto organizacijos - Tarptautinės futbolo asociacijų federacijos (FIFA) veiklą jau daugelį dešimtmečių temdė įtarimai korupcija. Panašius metodus, atrodo, naudoja ir Lietuvos futbolo federacija: Kas laukia valstybe tapusios FIFA?
8. BBC paviešino dokumentus, atskleidžiančius FIFA pinigų plovimo operacijas
15min.lt, 2015 06 07
Sekmadienio rytą BBC paviešino dokumentus, kuriuose akivaizdžiai matyti, kad į buvusio FIFA viceprezidento Jacko Warnerio sąskaitas 2008 metais iš FIFA suplaukė apie 10 mln. JAV dolerių.
9. Iš olandiškų gėlių Lietuvoje pažiro milijonai
Milda Kuizinaitė, Lietuos rytas, 2015 03 26
Per dešimt mėnesių – 6 milijonai litų. Tiek pinigų uždirbo ir nuo valstybės galimai nuslėpė olandiškų gėlių pardavėjai.
10. Vieną didžiausių sporto klubų užgriuvo mokesčių inspektoriai
Portalas "Delfi", 2015 02 05
Mokesčių inspektoriai, patikrinę vieną populiariausių sporto klubų Vilniuje, nustatė, kad oficialiai pagal darbo sutartis treniruoklių salės prižiūrėtojais dirbę asmenys čia pat teikė trenerių paslaugas pagal verslo liudijimus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas