Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Juodoji buhalterija


1. R. Skaisgirio pinigai – į juodąją „tvarkiečių“ kasą?
Portalas "Delfi", 2014 12 23
Prokurorai įtaria, kad Seimo narys „tvarkietis“ Rimas Ručys veikė organizuotoje grupėje su Algimantu Juocevičiumi ir Ervinu Raistenskiu ir 2013 metų spalį iš Rolando Skaisgirio priėmė kyšį, pranešė generalinis prokuroras Darius Valys.
2. Mokesčių inspekcijos desantas – statybose prie „Ikea“
Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, Portalas "Delfi", 2014 11 20
Valstybinė mokesčių inspekcija kartu su Valstybine darbo inspekcija ketvirtadienį visoje Lietuvoje tikrina statybų ir maitinimo įstaigas.
3. Tyrimas parodė tikruosius automobilių pardavėjų uždarbius
Portalas "Delfi", 2014 11 03
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių apygardos valdyba kartu su Šiaulių apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame 140 tūkstančių litų neteisėtu praturtėjimu kaltinamas automobilių prekeivis.
4. Po mokesčių inspektorių vizito verslas atsigavo
Portalas "Delfi", 2014 10 07
Šiaulių bendrovė pasinaudodama situacija, kai gyventojai už perkamus durpių briketus neprašo ir negauna pinigų apskaitos dokumentų, suko šimtatūkstantinį verslą šešėlyje.
5. HBH pramogų komplekso įkūrėjas: nebežinau, kas ten vyksta
Virginija Spurytė, Portalas "Delfi", 2014 10 07
Juozas Matulevičius, su dabar jau buvusia žmona Rada, prieš beveik 20 metų prie Palangos įkūręs iki gigantiško pramogų komplekso HBH išaugusią užeigą, šiuo metu pasyviai stebi, kaip joje sukiojasi teisėsaugininkai.
6. Užėjo tik kartą ir apyvarta pakilo 500 tūkst. Lt
Portalas "Delfi", 2014 09 27
Mokesčių inspektoriai patikrino vieną iš Marijampolės apskrities įmonių. Po vizito bendrovės apyvarta pašoko beveik pusę milijono litų.
7. Išsiaiškino, kaip slaugos namuose buvo slepiami mokesčiai
Portalas "Delfi", 2014 09 16
Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) įvertinus pasitikėjimo telefonu 1882 gautą informaciją dėl „vokeliuose“ mokamų atlyginimų, atliko operatyvų patikrinimą slaugos paslaugas teikiančioje privačioje bendrovėje.
8. Lietuvoje sulaikyta įspūdinga suma dolerių
Portalas "Delfi"", 2014 07 18
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (toliau – FNTT), vykdydama pinigų plovimo prevenciją, užkardė itin didelio masto pinigų plovimą, panaudojant Lietuvoje ir užsienyje registruotas priedangos įmones.
9. Gariūnų valiutos keitėjo kišenėje – beveik milijonas
Portalas "Delfi"", 2014 07 09
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Vilniaus apygardos valdybos pareigūnai užbaigė ikiteisminį tyrimą, kuriame Lietuvos piliečiui pareikšti kaltinimai dėl neteisėtos komercinės veiklos – valiutos keitimo.
10. Mokesčių inspektorių laimikis – reto storumo „vokelis"
Portalas "Delfi"", 2014 06 10
Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba išaiškino atvejį, kai Klaipėdoje registruota laivų statybos bendrovė darbuotojams atlyginimus mokėjo vokeliuose.
11. Rastas milijonas metė šešėlį ant Gariūnų
Portalas "Delfi"", 2014 06 10
Šalia Vilniaus esančioje Gariūnų turgavietėje toliau vyksta šešėlinė prekyba, neseniai pas vieną asmenį rasta daugiau kaip 1 mln. litų grynųjų.
12. Išnarplioti aferų tinklus prireikė dešimties metų
Milda Kuizinaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 05 08
Po teismų maratono mokesčius grobstę verslininkai pagaliau išgirdo galutinį teismo nuosprendį, o valstybė gali susigrąžinti daugiau nei du milijonus litų. Dalytis uždarbį su jokios veiklos nevykdančiomis įmonėmis pelninga.
13. Buvęs Alytaus meras - pripažintas sukčius
Portalas "Delfi"", 2014 05 05
Buvęs Alytaus miesto meras Valdas Kuzabavičius pripažintas kaltu dėl didelės vertės svetimo turto iššvaistymo, sukčiavimo ir apgaulingos apskaitos tvarkymo.
14. Gavai užsakymą dirbti? Duok kyšį!
Virginija Petrauskienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 04 08
Tai, kad Lietuvoje įprasta gavus darbų užsakymą grąžinti dalį būsimo uždarbio, vakar patvirtinta Panevėžio teisme. Čia buvo atversta skandalinga viešbučio „Romantic“ remonto byla. Prieš teismą stojo viešbučio „Romantic“ vadovė 52 metų Dalia Kuklierienė.
15. Europos milijonai – per sprangus kąsnis
Milda Kuizinaitė, Portalas lrytas.lt, 2014 03 07
Buvo teisiamas dėl 11 milijonų litų, liko laisvas, pabandė pasisavinti 3 milijonus, atsidūrė už grotų. Taip nutiko aferų meistrui Sergejui Rachinšteinui. Surakintomis rankomis, bet iškelta galva.
16. Žemės ūkio bendrovės vadovą pagavo už rankos
Portalas "Delfi"", 2014 03 05
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Panevėžio apygardos valdyba kartu su Panevėžio apygardos prokuratūra atskleidė organizuotą grupę, suburtą Panevėžyje registruotos žemės ūkio bendrovės vadovo, kuri, kaip įtariama, pasisavino daugiau nei 1 mln. litų Europos Sąjungos paramos lėšų, skirtų technikai įsigyti.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas