Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Paslėptos reklaminės technologijos


1. E.Jakilaičiui gresia dar viena bauda už paslėptą reklamą
Portalas "Delfi"", 2010 09 17
"Lietuvos ryto" televizijos vadovui Edmundui Jakilaičiui gresia dar viena bauda už paslėptą reklamą.
2. „BTV“ laidoje „Kainos kodas“ – paslėpta reklama
Portalas "Delfi"", 2010 06 09
Lietuvos radijo ir televizijos komisija nustatė, kad televizijos programoje „BTV“ laidoje „Kainos kodas“ šių metų balandžio 11 d. buvo transliuojama paslėpta reklama bei padaryta reklamos transliavimo pažeidimų.
3. Siūloma neleisti politikams reklamuotis prisidengiant labdaros fondais
Portalas "Delfi"", 2010 04 23
Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras siūlo valstybės politikams bei ketinantiems jais tapti drausti steigti ir būti labdaros fondų dalininkais.
4. Aiškinamasi dėl galimai paslėptos tabako gaminių reklamos
Portalas "Delfi"", 2010 03 05
Valstybinė tabako ir alkoholio kontrolės tarnyba (VTAKT) aiškinsis, ar spaudos kioskuose nebuvo paslėptos tabako gaminių reklamos, penktadienį rašo „Kauno diena".
5. Prekyboje – marškinėliai su D.Grybauskaitės atvaizdu
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2010 02 21
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, pati to nežinodama, tapo marškinėlių veidu. Marškinėlius su jos atvaizdu ir anglišku prierašu „Poker face“ – (lietuviškai „neišraiškus, nieko nesakantis veidas”) galima įsigyti viename sostinės prekybos centrų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas