Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Paslėptos reklaminės technologijos


1. Už reklamą interneto komentaruose gali tekti mokėti ir baudą
Andrius Radziulis, Portalas "Delfi"", 2009 10 02
Augant interneto vartotojų skaičiui Lietuvoje atsirado nauja paslauga – reputacijos virtualiojoje erdvėje valdymas.
2. Teismas: drabužiai „Marlboro Classics“ reklamavo tabako gaminius
Portalas "Delfi"", 2009 09 14
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) atmetė „Valentino Fashion Group", „Aprangos” ir „JCDecaux“ skundus dėl baudos, skirtos už „Marlboro Classics“ prekės ženklo drabužius ir pripažino, kad bauda už tabako gaminių reklamą buvo skirta pagrįstai.
3. Už labdaros kyšo politikų savireklamos ausys
Roberta Tracevičiūtė, Portalas "Delfi"", 2009 09 04
Kelią į žmonių širdis kai kuriems politikams padeda skintis ne tik veikla Seime ar savivaldybių tarybose, bet ir jų vardo fondų teikiama finansinė parama.
4. K.Prunskienė norėjo padovanoti bažnyčiai bareljefą su sąlyga, kad po juo bus politikės vardas
Portalas "Delfi"", 2009 08 18
Artėjant pavasarį vykusiems prezidento rinkimams, eksministrė Kazimira Danutė Prunskienė pasiūlė Klaipėdos Šv. Kazimiero bažnyčiai padovanoti jos globėjo atvaizdą. Tačiau po Šv.Kazimiero bareljefu K.Prunskienė norėjo matyti ir savo vardą.
5. Ieškiniai teismams - paslėpta reklama?
Aida Valinskienė, Portalas "Delfi"", 2009 07 20
Žurnalistai neretai atsiduria dviprasmiškoje situacijoje - jų pareiga informuoti žmones apie tai, kas vyksta, tačiau jei informacija kažkam nepalanki, gali greitai atsidurti teisme.
6. „Baltijos TV“ vadovui skirta bauda už paslėptą reklamą
Portalas "Delfi"", 2009 07 02
Lietuvos radijo ir televizijos komisija nustatė, kad televizijos programoje BTV transliuotose laidose „Stilinga!“, „Šeštadienio rytas“ ir „Tauro ragas“ buvo transliuojama paslėpta reklama bei padaryta reklamos transliavimo pažeidimų, todėl televizijos vadovui skirta bauda.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas