Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Paslėptos reklaminės technologijos


1. Seime vidury darbo dienos koncertavo I.Valinskienė, D.Meiželytė
Portalas "Delfi"", 2008 12 29
Po keturias dienas trukusio kalėdinio savaitgalio į darbą susirinkę Seimo kanceliarijos darbuotojai pirmadienį pratęsė šventę darbo vietoje. Šv.Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga jiems šventę vidury darbo dienos surengė Seimo pirmininkas su pavaduotojais.
2. Princui Cicinui žmonos ieškoti padėjo I.Valinskienė ir D.Meiželytė
Kristina Aleksynaitė, Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2008 12 09
Pirmadienio vakarą Šešuolėlių dvare filmuojant LNK kalėdinę pasaką „Kaip princas Cicinas žmonos ieškojo“ tarp žymių Lietuvos žmonių šmėžavo ir parlamentarės Inga Valinskienė bei Donalda Meiželytė.
3. Nemalonumų dėl reklamos gali turėti ir A.Bilotaitė
Portalas "Delfi"", 2008 12 05
Algimantui Salamakinui, Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) pirmininkui gali padaugėti darbo dėl Seimo narių, kurių nuotraukas žurnaluose galima vertinti kaip drabužių bei aksesuarų prekės ženklų reklamą.
4. VAAT: prekiaudama „Davidoff“ kosmetika, „Kristiana“ netiesiogiai reklamavo cigaretes
Portalas "Delfi"", 2008 12 05
Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT), išnagrinėjęs administracinę bylą pagal UAB „Kristiana“ skundą Valstybinei tabako ir alkoholio kontrolės tarnybai (VTAKT) dėl sprendimo taikyti bendrovei ekonomines sankcijas už Tabako kontrolės įstatymo pažeidimus ir nutraukti šiuos pažeidimus, iš dalies patenkino pareiškėjos skundą.
5. I.Valinskienės suknelėmis susidomėjo etikos sargai
Portalas "Delfi"", 2008 11 27
Seimo narė Inga Valinskienė sukėlė ir parlamentarų etikos sargų įtarimų dėl galimo batelių, rankinių ir suknelių pardavėjų reklamavimo, rašo naujienų portalas vz.lt.
6. Nekaltoji TV savireklama
Vaidas Jauniškis, Dienraštis "Klaipėda", Portalas "Delfi", 2008 04 05
Šalia įvairių televizijos žanrų – laidų ir filmų, šou programų ir informacinių laidų – atsirado dar vienas žanras, kurio žiūrėdami televiziją niekaip negalime išvengti. Tai savita reklamos dalis, paprastai vadinama savireklama, o dar paprasčiau – anonsais.
7. STT reklamoje – sąžinės graužiamas kyšio davėjas
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 02 27
Televizijos žiūrovai savo ekranuose retkarčiais gali pamatyti vaizdo klipą, kuriame sąžinės kamuojamas vyras, tik ką išėjęs iš valstybės tarnautojo kabineto, graužiasi davęs kyšį. Tačiau jį išgelbėja gyvenimo matęs žilas vyras, tualete kyštelėjęs kortelę su „karštosios linijos“ telefonu visą parą. Tai – 30 sekundžių Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) socialinė reklama, kurią transliuoti ketinama porą mėnesių.
8. Dėl reklaminių straipsnių K.Prunskienė teismui skundžia kitus ministrus
Dainius Sinkevičius, Mindaugas Jackevičius,, Portalas "Delfi"", 2008 02 14
Spaudoje skelbdama straipsnius apie savo bei Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) veiklą ir taip pažeidusi Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinė tarnyboje įstatymą ministrė Kazimira Prunskienė siekia, kad būtų panaikintas Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas