Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Tradicinis Didžiosios Britanijos gyvenimas


1. Miglotas „Brexit“ procesas
Gintarė Grigalavičiūtė, Lietuvos žinios, 2016 10 05
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May prieš keletą dienų pranešė, kad Didžioji Britanija formalų pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) procesą pradės 2017-ųjų kovo pabaigoje. Derybos dėl išstojimo turėtų trukti dvejus metus.
2. Praūžus politiniam uraganui įsivyravo štilis
Vytas Rudavičius, Lietuvos rytas, 2016 09 17
Praėjo beveik trys mėnesiai nuo dienos, kai Jungtinę Karalystę sudrebino referendume priimtas sprendimas pasitraukti iš Europos Sąjungos. Kaip dabar atrodo šalies politinė arena ir kas britų laukia ateityje?
3. Ar liks gyventi kartu, ar skirsis? Britų laukia rimtas išbandymas
Vytas Rudavičius, Lietuvos rytas, 2016 06 18
Jungtinės Karalystės gyventojai jau kitą savaitę pateiks savo verdiktą dėl narystės Europos Sąjungoje (ES). Referendumo baigtis kol kas neaiški, o ją labiausiai gali lemti balsai tų, kurie dar dvejoja.
4. Anglijoje gyventys lietuviai nebijo pokyčių šalyje: britai mūsų darbų nedirbs
Romualdas Rima, Delfi.lt, 2016 06 14
Su kiekviena diena vis labiau tirpsta laikas iki būsimo Jungtinės Karalystės (JK) referendumo dėl jos ateities Europos Sąjungoje. Birželio 23 dieną balsavimo teisę turintys JK bei taip vadinamų Tautų sandraugos šalių piliečiai nuspręs tolimesnį šios salos likimą. Įvairių apklausų duomenimis kol kas likimo ES ir išstojimo šalininkų skaičiai yra apylygiai. Tačiau jei vis dėlto JK nuspręs nutraukti kelis dešimtmečius gyvavusį draugystės siūlą, kaip tai paveiks šiuo metu čia gyvenančius lietuvius ir kitus Rytų europiečius?
5. Bankas HSBC Britanijoje atleido 840 IT skyriaus darbuotojų
Delfi.lt, 2016 05 16
Didžiausiu Europos banku vadinamas HSBC pirmadienį atleido 840 savo informacinių technologijų skyriaus darbuotojų. Tai pirmoji didelė atleidimų banga, vykdoma pagal naująjį restruktūrizacijos planą. Iš viso iki ateinančių metų pabaigos planuojama šalyje veikiančiuose padaliniuose atsisakyti 8 tūkst. asmenų paslaugų.
6. Kinijos laikraštis ragina britų „barbarus“ pasimokyti gerų manierų
Delfi.lt, 2016 05 12
Britų žiniasklaidoje apstu „barbarų“, kuriems derėtų pasimokyti gerų manierų iš kinų senovės civilizacijos, ketvirtadienį rašė Kinijos valstybinis laikraštis po to, kai Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeh II (Elzbieta II) kai kuriuos kinų pareigūnus pavadino „storžieviais“.
7. Londono meru pirmą kartą tapo musulmonas
Delfi.lt, 2016 05 07
Šeštadienį paaiškėjo, kad pirmuoju Londono meru musulmonu tapo Darbo partijos atstovas Sadiqas Khanas. Konservatorių partijos iškeltas konkurentas Zacas Goldsmithas jį bandė sieti su ekstremizmu, tačiau S. Khanas po aršios rinkimų kovos užsitikrino pergalę.
8. Nuo balandžio D. Britanijoje kils atlyginimai, tačiau ne visiems
Info Ekspresas, 2016 02 21
Nuo šių metų balandžio pirmos dienos keisis darbuotojų užmokesčio sistema.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas