Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo kanceliarijos krizė


1. Buvęs Seimo kancleris A.Kregždė: jokių pinigų iš kasos nesiskolinau
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 11 30
Seimo pinigų iššvaistymu kaltinamos dabar jau buvusios kanceliarijos kasininkės Reginos Petkelienės byloje liudijęs buvęs Seimo kancleris Arvydas Kregždė neigia, kad iš parlamento kasos skolinosi pinigų. „Nežinau apie jokius pinigų skolinimus“, - pareiškė A. Kregždė.
2. Buvusi Seimo kasininkė skolas bando susigrąžinti per teismus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 03 17
Seimo pinigus į kairę ir dešinę dalinusi dabar jau buvusi kanceliarijos kasininkė Regina Petkelienė dalį skolų bando susigrąžinti per teismus.
3. Seimo buhalterijos įtariamosioms - ilgos atostogos
Portalas "Delfi"", 2011 02 07
Vos kelias dienas naujas pareigas ėjusios vadinamojo Seimo kasos skandalo herojės Danutė Petrauskienė ir Dalė Špakauskienė išleistos atostogauti.
4. Č.Juršėnas: iš Seimo kasos nesiskolinau
Portalas "Delfi"", 2011 01 18
Finansinio skandalo Seimo kanceliarijoje purslai aptaškė ilgiausiai parlamente dirbantį nepriekaištingos reputacijos socialdemokratą Česlovą Juršėną. Tačiau jis pats tikina su savišalpos kasa neturėjęs nieko bendra.
5. Aplaidžia buhalterija įtariamoms finansininkėms – kitos pareigos
Portalas "Delfi"", 2011 01 17
Aplaidžiu buhalterinės apskaitos tvarkymu įtariamos Seimo kanceliarijos Finansų departamento direktorė Danutė Petrauskienė ir jos pavaduotoja Dalė Špakauskienė vykstant tyrimui jų pačių prašymu bus perkeltos į kitas pareigas.
6. V.Baltraitienė: Finansų departamento vadovės turėtų būti nušalintos nuo pareigų
Portalas "Delfi"", 2011 01 14
Aplaidžiu buhalterinės apskaitos tvarkymu įtariamos Seimo kanceliarijos Finansų departamento direktorė Danutė Petrauskienė ir jos pavaduotoja Dalė Špakauskienė turėtų būti nušalintos nuo pareigų, BNS sakė parlamento vicepirmininkė Virginija Baltraitienė.
7. Buvusi Seimo kasininkė teisme prabilo apie aferas Seime
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Seimo pinigų iššvaistymu kaltinama dabar jau buvusi kanceliarijos kasininkė Regina Petkelienė teigia, kad pinigus ji skolino ne tik savo draugei, tuo metu Nacionalinėje sveikatos taryboje buhaltere dirbusiai Olgai Goluskaitei, bet ir Seimo darbuotojams bei į parlamentą išrinktiems Seimo nariams.
8. Sausį teismas ketina atversti vagystės iš Seimo kasos bylą
Portalas "Delfi"", 2011 01 03
Sausio viduryje Vilniaus apygardos teismas (VAT) planuoja atversti baudžiamąją bylą, kurioje buvusi Seimo kasininkė ir buvusi Nacionalinės sveikatos tarybos buhalterė kaltinamos didelės vertės svetimo turto pasisavinimu, iššvaistymu ir įgijimu apgaulės būdu.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas