Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Seimo kanceliarijos krizė


1. Seimas neturi kur dėti prestižinių automobilių
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 11 09
Ekonominio klestėjimo metais įvairiems renginiams nupirkti prestižiniai automobiliai dūla Seimo garažuose, tad svarstoma galimybė šiuos automobilius nuomoti kitoms valstybės institucijoms, pavyzdžiui Užsienio reikalų ministerijai (URM), arba išvis sujungti Prezidentūros, parlamento ir ministerijų autoūkius.
2. I.Degutienė teiks J.Mileriaus kandidatūrą į Seimo kanclerio pareigas
Portalas "Delfi"", 2009 11 02
Šią savaitę Seimo pirmininkė Irena Degutienė ketina Seimui teikti Seimo Informacijos technologijų ir telekomunikacijų departamento direktoriaus Jono Mileriaus kandidatūrą į Seimo kanclerio pareigas.
3. Laikinasis Seimo kancleris aiškinasi dėl tarnybinio automobilio
Portalas "Delfi"", 2009 11 02
Laikinasis Seimo kancleris aiškinasi dėl žiniasklaidoje jam metamų kaltinimų. Gedeminas Aleksonis pabrėžia, jog informacija dėl naudojosi tarnybiniu automobiliu, dėl premijų Seimo kanceliarijos tarnautojams jubiliejų proga, dėl Seimo kanceliarijos Teisės departamento Darbo ir socialinės teisės skyriaus vedėjos Jadvygos Andriuškevičiūtės atšaukimo iš kasmetinių atostogų, dėl pareiginės algos koeficiento nustatymo pagal darbo sutartį išbandymo laikotarpiui priimtai į Finansų departamento kasininkės pareigas darbuotojai neatitinka tikrovės arba paaiškina susiklosčiusios situacijos aplinkybes.
4. I.Degutienė: neturiu galių atleisti Seimo kanclerį
Portalas "Delfi"", 2009 10 31
Seimo pirmininkė Irena Degutienė skundžiasi negalinti atleisti laikinai parlamento kanclerio pareigas einančio Gedemino Aleksonio.
5. Seimo valdyba prašo Valstybės kontrolės ištirti Seimo kanceliarijos veiklą
Portalas "Delfi"", 2009 10 30
Penktadienį sušaukus neeilinį Seimo valdybos posėdį nutarta kreiptis į Valstybės kontrolę, kad ši ištirtų parlamento kanceliarijos veiklą, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) prašoma skubiai ištirti galimus pažeidimus laikinai einančio pareigas Seimo kanclerio veikloje.
6. Tarnybinį BMW laikinasis Seimo kancleris laiko savo garaže
Portalas "Delfi"", 2009 10 30
Laikinasis Seimo kancleris Gedeminas Aleksonis jam priskirtą tarnybinį automobilį BMW naudoja kaip nuosavą. Iš biudžeto išlaikomą automobilį G.Aleksonis nuolat laiko savo pašonėje - namo garaže.
7. Skubinamos Seimo kanclerio paieškos
Raimonda Ramelienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 10 01
Naujoji Seimo pirmininkė Irena Degutienė pasiryžusi išspręsti beveik pusę metų nejudinamą parlamento kanclerio problemą.
8. Seimo kanceliarija ginasi spaudą pasigavus senus popierius apie biudžeto planus
Portalas "Delfi"", 2009 09 22
Seimo kanceliarija tvirtina, jog spaudoje pasirodžiusi informacija neva dėl krizės metu pilnėjančio parlamento biudžeto planų - pasenusi.
9. Iš pareigų atleista 440 tūkst. litų pradanginusi Seimo kasininkė
Portalas "Delfi"", 2009 08 17
Sukčiavimu įtariama Seimo kasininkė Regina Petkelienė pirmadienį atleista iš darbo. Tai BNS patvirtino laikinai Seimo kanclerio pareigas einantis Gedeminas Aleksonis.
10. Seimas purtosi „juodųjų paskolų“
Rimantas Varnauskas, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 08 13
Paskolas parlamente galimai gaudavo ne tik pusės milijono litų pasisavinimu įtariamos Seimo buhalterijos kasininkės Reginos Petkelienės draugė, bet ir kai kurie Seimo nariai.
11. Seimo buhalterė prisipažino, kad pinigus skolindavo ir Seimo nariams
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 08 12
Aiškėja naujos aplinkybės beveik pusės milijono litų pasisavinimu įtariamos Seimo buhalterijos kasininkės Reginos Petkelienės byloje – pasirodo, paskolas parlamente gaudavo ne tik įtariamosios draugė, bet ir kai kurie Seimo nariai.
12. A.Valinskas davė parodymus dėl galimo A.Baukutės piktnaudžiavimo
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 07 27
Seimo pirmininkas ir suskilusios Tautos prisikėlimo partijos (TPP) lyderis Arūnas Valinskas pirmadienį davė parodymus dėl galimo partietės, Seimo narės Astos Baukutės piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir galimo neteisėto elektroninės mokėjimo kortelės panaudojimo.
13. Seimo buhalterę teismas leido suimti tik savaitei, jos bendrininkę - 20 parų
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2009 07 19
3-as Vilniaus apylinkės teismas išnagrinėjo prokurorų prašymą mėnesiui suimti didelės vertės svetimo turto iššvaistymu įtariamos Seimo kanceliarijos buhalterę-kasininkę Reginą Petkelienę, tačiau leido moterį suimti tik savaitei.
14. Seime - detektyvas dėl galimo fiktyvaus A.Baukutės padėjėjo įdarbinimo
Portalas "Delfi"", 2009 07 17
Skilus Tautos prisikėlimo partijos (TPP) frakcijai, į viešumą iškilo istorija dėl galimo fiktyvaus Seimo narės Astos Baukutės padėjėjo įdarbinimo Seime. Pati parlamentarė tikina esanti šmeižiama, tuo metu buvusi jos darbuotoja patvirtina, kad vienas padėjėjas galėjo būti įdarbintas fiktyviai.
15. Iš Seimo kanceliarijos kasos dingo 0,4 mln. litų
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2009 07 17
Seimo pirmininką Arūną Valinską penktadienį laikinai Seimo kanclerio pareigas einantis Gedeminas Aleksonis informavo, jog atlikus kasos inventorizaciją paaiškėjo, kad Seimo kanceliarijos kasoje trūksta apie 400 000 litų. Iš kasos dingo grynieji pinigai.
16. G.Vilkelis atleistas iš Seimo kanclerio pareigų tik dabar
Portalas "Delfi"", 2009 06 15
Gintautas Vilkelis nuo penktadienio atleistas iš Seimo kanclerio pareigų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas