Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Itališkas temperamentas ir kasdienybė


1. S. Berlusconi atkūrė „Forza Italia“ veiklą
Portalas alfa.lt", 2013 11 17
Buvęs Italijos premjeras Silvio Berlusconi atkūrė savo senąjį judėjimą "Forza Italia!" ("Pirmyn, Italija!), suskilus jo vadovaujamai centro dešiniųjų frakcijai.
2. Iš 4 eurus uždirbusio verslininko atėmė 300 mln.
Portalas alfa.lt", 2013 11 08
Italijos policija ketvirtadienį iš verslininko, kurio deklaruotos metinės pajamos buvo 4 eurai, konfiskavo 300 mln. eurų vertės turto, įskaitant 18 namų ir 235 ha žemės.
3. Teismas patvirtino S. Berlusconi laisvės atėmimo bausmę
Portalas alfa.lt", 2013 08 01
Italijos aukščiausios instancijos teismas ketvirtadienį vakare patvirtino laisvės atėmimo bausmę buvusiam ministrui pirmininkui Silvio Berlusconi, nepaisydamas, kad ši pirma jam skirta reali bausmė gali sutrikdyti trapios koalicinės vyriausybės darbą.
4. S. Berlusconis už seksą su nepilnamete nuteistas septyneriems metams kalėjimo
Portalas "Delfi"", 2013 06 24
Pirmadienį septynerių metų kalėjimo nuteistas buvęs Italijos premjeras Silvio Berlusconis. Jis pripažintas kaltu dėl lytinių santykių su nepilnamete prostitute.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas