Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Teisėjų klano interesai


1. Teisėjų taryba atvėrė kelią Panevėžio teisėjos atleidimui
Portalas "Delfi"", 2010 11 05
Teisėjų taryba penktadienį atvėrė kelią atleisti Panevėžio teisėją Vaivą Savickienę, kuri parūpino dukrai fiktyvų nedarbingumo pažymėjimą. Už patarimą prezidentei atleisti teisėją balsavo 13 narių, septyni buvo prieš.
2. Panevėžio teisėjui – nemalonumai dėl kratos pas advokatą
Portalas "Delfi"", 2010 10 11
Advokato kontoroje pareigūnams atlikti kratą leidęs Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjas Artūras Ridikas stos prieš Teisėjų garbės teismą.
3. Traukiasi etiką pažeidęs Varėnos teisėjas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 07 01
Savo pareigas aplaidžiai atlikęs, teisėjo vardą pažeminęs, bet tik papeikimu atsipirkęs Varėnos rajono apylinkės teisėjas Eugenijus Mačiulaitis nusprendė trauktis iš pareigų. Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį patenkino teisėjo prašymą ir kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl patarimo.
4. Prezidentė atleidžia baudžiamosios bylos išvengusią Kauno teisėją
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 07 01
Su EBSW byla sieta Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Daiva Mekšraitienė dėl suėjusios senaties išvengė baudžiamosios atsakomybės, tačiau greičiausiai neišvengs atleidimo iš darbo pažeminus teisėjo vardą.
5. Į darbą vaikščioti laiko neturėjusiai teisėjai – griežtas papeikimas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 06 14
Teisėjo vardą pažeminusi ir teisminės valdžios autoritetui pakenkusi Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Violeta Balčiūnienė lieka dirbti teisėja, pirmadienį nusprendė Teisėjų garbės teismas (TGT).
6. D.Grybauskaitė atleido teisėją V.Pilitauskienę
Portalas "Delfi"", 2010 06 07
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo už teisėjos vardo pažeminimą iš pareigų atleido Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėją Viliją Pilitauskienę, aplaidžiai vykdžiusią savo pareigas, nagrinėjant administracines bylas.
7. Teisėjų gudrybė gelbėja neblaivius vairuotojus
Portalas "Delfi"", 2010 01 04
Kauno apylinkės teismo pirmininko Rimanto Sipavičiaus atrastas būdas, kaip iš asmenų, kurie girti įkliūva prie vairo, atimti vairuotojo pažymėjimą, bet išsaugoti teisę vairuoti, sukėlė sumaištį tarp teisininkų ir eismo priežiūros specialistų, rašo „Lietuvos rytas“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas