Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Teisėjų klano interesai


1. Seimas atidėjo teismo kanclerio pareigybės įsteigimą teismuose
Portalas "Delfi"", 2009 12 21
Seimas, atsižvelgęs į valstybės biudžeto finansines galimybes, iki 2012 m. sausio 1 d. atidėjo teismo kanclerio pareigybės įsteigimą teismuose. Pirmadienį parlamentarai įteisino tai priėmę Teismų įstatymo ir Valstybės tarnybos įstatymo pataisas.
2. Teisėjų konfliktas su N. Venckiene liko neįvertintas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 18
Teisėjų tarybai nepavyko padėti taško Kauno apygardos teismo teisėjų konflikte su dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio seserimi, taip pat teisėja Neringa Venckiene.
3. Teisėjų taryba pritarė teismų sujungimui nuo 2011-ųjų
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 27
Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių miesto ir rajonų apylinkių teismai turėtų būti sujungti nuo 2011-ųjų sausio 1-osios. Tokiam įstatymo projektui penktadienį pritarė Teisėjų taryba, nutarusi, kad didžiuosiuose šalies miestuose veiks tik vienas apylinkės teismas.
4. Internete bus skelbiamos tik Teisėjų tarybos narių nuotraukos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 27
Po neigiamos visuomenės reakcijos, kai Teisėjų taryba nusprendė nebeviešinti Lietuvos teisėjų nuotraukų, penktadienį buvo nuspręsta švelninti situaciją – nuo šiol internete bus skelbiamos tik Teisėjų tarybos narių nuotraukos. Tiesa, tam nepritarė Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjai Arūnas Sutkevičius ir Vaida Urmonaitė-Maculevičienė.
5. Teisėjai atsisako dirbti su D.Kedžio seserimi N.Venckiene
Portalas "Delfi"", 2009 11 09
Praėjus daugiau kaip mėnesiui po Kaune nuaidėjusių šūvių, kurie pakirto teisėją Joną Furmanavičių ir kaunietę Violetą N., į darbą Kauno apygardos teisme grįžusi Drąsiaus Kedžio sesuo teisėja Neringa Venckienė pajuto, kad kolegos jos šalinasi.
6. Teisėjos A.Šimaitienės piktnaudžiavimo tarnyba bylą teismas nagrinės dar kartą
Portalas "Delfi"", 2009 10 17
Lietuvos apeliacinis teismas teismas iš dalies patenkino buvusios Vilniaus miesto 3 apylinkės teismo teisėjos Anželikos Šimaitienės (gim. 1970 m.) ir prokuroro apeliacinius skundus ir grąžino Kauno apygardos teismui iš naujo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvusi teisėja ir to paties teismo posėdžių sekretorė buvo kaltinamos dėl piktnaudžiavimo bei dokumento klastojimo, tačiau byla jų atžvilgiu nutraukta suėjus baudžiamosios atsakomybės senaties terminui.
7. Priedus išmokėjusių teismų vadovams – pagrūmojimai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 06 26
Teismų darbuotojams neteisėtai išmokėtos priemokos turi būti grąžintos į valstybės biudžetą.
8. Teisėjai neturi laiko rašyti nutarčių – vietoj jų skelbia senas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 06 16
Lietuvos teismuose – iki šiol precedento neturintis atvejis.
9. V.Landsbergis įtaria Lietuvoje egzistuojant „Teisėjų partiją“
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 05 16
Europarlamentaras, konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis, kalbėdamas partijos tarybos posėdyje, išreiškė baimę, jog Lietuvoje susiformavo pavojinga kompartijos, „kagėbistinė“ bei sovietinių teisėjų nomenklatūra, savotiškas aljansas prieš parlamentinę demokratiją.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas