Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


1. Vilniaus picerijų tinkle – dešimtys tūkstančių litų „vokeliuose“
Portalas "Delfi"", 2011 12 20
Mokesčių inspekcijos ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnai vienoje tinklo „Fokus pica” picerijų Vilniuje aptiko įvairiomis kupiūromis išdėliotus pinigus ir darbuotojų sąrašus su nurodytomis sumomis. Įtariama, kad maitinimo užeigoje atlyginimai buvo mokami „vokeliuose”.
2. Buvęs Alytaus meras įtariamas mokėjęs atlyginimus „vokeliuose”
Portalas "Delfi"", 2011 10 06
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus apygardos valdyba kartu su Kauno apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame Kauno statybų bendrovės vienintelis akcininkas 47-erių metų Valdas Kuzabavičius ir jo vienmetis, buvęs generalinis direktorius A. U., įtariami apgaulingu apskaitos tvarkymu, sukčiavimu, bendrovei priklausančio turto pasisavinimu ir jo iššvaistymu.
3. Inspektoriai užklupo statybininkus imant „vokelius”
Portalas "Delfi"", 2011 09 21
Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI), gavusi pranešimą VMI pasitikėjimo telefonu 1882 ir patikrinusi Klaipėdos statybų bendrovę, nustatė atlyginimo mokėjimo vokeliuose atvejį. Preliminariais duomenimis, per pastaruosius kelis mėnesius daugiau nei trisdešimčiai įmonės darbuotojų galėjo būti išmokėta per 200 tūkst.
4. Prabangiais drabužiais prekiavusi bendrovė mokėjo „vokeliuose”
Portalas "Delfi"", 2011 07 11
Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) baigė patikrinimą, kurio metu išaiškinta, kad per metus 16 darbuotojų išmokėta beveik 70 tūkst. Lt buhalterinėje apskaitoje neužfiksuotų atlyginimų
5. Atlyginimas – priedas prie „vokelio”
Portalas "Delfi"", 2011 07 04
Šiais metais nustatytos įvairios Vilniaus apskrities įmonės, darbuotojams išmokėjusios beveik 0,7 mln. Lt į apskaitą neįtraukto darbo užmokesčio. Atlyginimai „vokeliuose“ rasti įvairias verslo rūšis vykdančiose bendrovėse, praneša Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Vilniaus AVMI).
6. Už atlyginimus vokeliuose vadovui gresia iki 10 m. nelaisvės
Portalas "Delfi"", 2011 06 01
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių apygardos valdyba kartu su Šiaulių apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame tarptautinius krovinius pervežančios bendrovės direktorius įtariamas pasisavinęs daugiau nei 300 tūkstančių litų ir, apgaulingai tvarkydamas buhalteriją, vairuotojams sumokėjęs beveik 350 tūkstančių litų neoficialius atlyginimus.
7. Klaipėdos politikai „vokelių“ neatsisako
Virginija Spurytė, „Klaipėda“, DELFI, 2011 05 11
Naujieji Klaipėdos miesto tarybos nariai kol kas neseka savo pirmtakų pėdomis ir neskuba atsisakyti išmokų kanceliarinėms išlaidoms.
8. Už atlyginimus vokeliuose - 14 tūkst. Lt bauda
Portalas "Delfi"", 2011 03 31
Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas, išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą, bendrovės „Bovary Lt“ direktoriui M.M. skyrė 14 tūkst. litų baudą už darbo užmokesčio apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos pažeidimą. Nutarimas gali būti apskųstas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.
9. Beveik pusė Lietuvos gyventojų sutiktų gauti atlyginimą „vokelyje“
Portalas "Balsas.lt", 2011 03 03
44 proc. Lietuvos gyventojų sutiktų dirbti už neoficialų atlyginimą. Tai paaiškėjo tyrimų bendrovei „Rait“ atlikus Lietuvos gyventojų apklausą.
10. Garsioms firmoms interneto svetaines kūrusioje įmonėje – atlyginimai „vokeliuose“
Portalas "Delfi"", 2011 02 14
Vilniaus apskrities mokesčių inspekcija nustatė atvejį, kai bendrovės direktorė iš savo asmeninės sąskaitos apie 223 tūkst. litų išmokėjo darbuotojams kaip neoficialų atlyginimą. Įmonė kūrė interneto svetaines žinomoms Lietuvos firmoms.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas