Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


1. D.Budrevičienė: šiandien labai pagalvočiau prieš kalbėdama
Portalas "Delfi"", 2010 11 20
Krekenaviškė Dalia Budrevičienė, praėjus ketveriems metams po vadinamojo vokelių skandalo, abejoja, ar vertėjo prabilti apie nelegalias algas su Viktoru Uspaskichu siejamoje Krekenavos agrofirmoje.
2. Politologas: NATO neleis Rusijai varžyti savo autonomijos
Portalas "Delfi"", 2010 11 19
Nepaisant vieno svarbiausių NATO istorijoje viršūnių susitikimo fone deklaruojamų siekių pagerinti santykius su Rusija, Aljansas atsargiai žiūrės į pasiūlymus, kurie galėtų varžyti autonomiją arba sprendimų priėmimą, teigia politologas Tomas Janeliūnas.
3. Mokesčių inspektoriai žada vizitus pas „vokelių” mokėtojus
Portalas "Delfi"", 2010 09 20
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) žada skirti ypatingą dėmesį įmonėms, kurios yra potencialios atlyginimų „vokeliuose” mokėtojos.
4. Demaskuota PVM grobstytojų gauja, joje - du „Eikos statybos“ darbuotojai
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 09 16
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) ir prokuratūra smogė Vilniaus verslininkams – dėl sukčiavimo pareigūnai įtarimus pareiškė mažiausiai 20 asmenų.
5. Vokelius pamėgo autoservisai ir statybininkai
"Sekundė", DELFI, 2010 09 15
Neoficialiuose pokalbiuose su bankininkais ir miesto verslininkais šie atvirai pasakoja, jog Panevėžyje susiklostė tokia situacija, kai daugelis smulkiųjų verslininkų slepia gaunamas pajamas, o didelė dalis miesto ekonomikos yra šešėlinė.
6. Dėl algų vokeliuose bus teisiama buvusio generalinio prokuroro sesuo
Portalas "Delfi"", 2010 09 14
Bus teisiami Telšių bendrovės „Samanėlė“ direktorius Algirdas Šilinas ir finansininkė Stasė Jokšienė, buvusio generalinio prokuroro Algimanto Valantino sesuo.
7. Krovinių bendrovės vadovas algas vokeliuose dalino automobilyje
Portalas "Delfi"", 2010 09 13
Finansinių nusikaltimų tyrimo Kauno apskrities skyrius atlieka ikiteisminį tyrimą, kuriame neoficialių atlyginimų mokėjimu įtariamas Žiegždriuose (Kauno raj.) registruotos krovinių gabenimu, pervežimu Lietuvoje paslaugas teikiančios bendrovės direktorius G.G.
8. Naktinio klubo šokėjos atlyginimus gaudavo „vokeliuose”
Portalas "Delfi"", 2010 06 28
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus apskrities skyrius kartu su Vilniaus miesto apylinkės prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame išaiškinta, kad Vilniuje registruotos uždarosios akcinės bendrovės įsteigtame naktiniame klube darbuotojai dalį atlyginimo gaudavo neoficialiai, vokeliuose.
9. Pajamos iš „šešėlio” - kas trečio lietuvio kišenėje
Portalas "Delfi"", 2010 05 25
Gegužės mėnesį Lietuvos laisvosios rinkos instituto užsakymu tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, beveik 40 proc.
10. Advokatas tapo teisiamuoju
Milda Kuizinaitė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2010 03 03
Vilniečiui advokatui Andriui Marapolskui, su kuriuo dėl per didelio honoraro žada bylinėtis vokelių skandalo įpūtėja Dalia Budrevičienė, pretenzijų turi ir prokurorai.
11. Skundų dėl vokeliuose mokamų atlyginimų sumažėjo perpus, tačiau statistika apgaulinga
Raimonda Mikučionytė, "Panevėžio balsas", DELFI, 2010 02 06
2009 metais Valstybinės mokesčių inspekcijos telefonu, kuriuo galima pranešti apie mokamą atlygį vokeliuose, gauti 803 skundai. Jų 2008 metais sulaukta beveik dukart daugiau – 1446. Tačiau būtų naivu tikėti tokia statistika.
12. Vokeliai – jau ne tokia blogybė
Portalas "Delfi"", 2010 02 02
Pernai kone perpus mažiau žmonių skundėsi dėl vokeliuose mokamų algų. Bet ši statistika – apgaulinga. Spėjama, kad vokelių netgi padaugėjo, tik žmonės nebedrįsta to atskleisti.
13. Prieš teismą stojo D. Budrevičienės advokatas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2010 01 29
Teismuose mėsos sūdytoją Dalią Budrevičienę gynęs sostinės advokatas Andrius Marapolskas dabar pats teisėjams turės aiškintis dėl trukdymo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnams atlikti kratas kelių bendrovių patalpose.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas