Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


1. Panevėžio r. verslininkas įtariamas mokėjęs algas vokeliuose ir slėpęs mokesčius
Portalas "Delfi"", 2009 12 23
Panevėžio rajone, Gustonių kaime veikiančios plastikinių pakuočių ir fasuočių atliekų perdirbimo ir statybos darbus atliekančios įmonės direktorius V. N. įtariamas finansiniais nusikaltimais.
2. „Švilpukų pūtėjai“ – nauja antikorupcinė mada
Ignas Krasauskas, Portalas "Delfi"", 2009 12 05
Vyriausybė kovodama su korupcija žada apginkluoti visuomenę šarvais – priimti pranešėjų apsaugos įstatymą. Tačiau nešami per ilgus institucijų koridorius ir Seimo filtrus šarvai dar gali virsti popieriniais.
3. Emigracija dabar Lietuvą gelbėja, vėliau - žudys
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 12 02
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija prognozuoja, kad vidutinis metinis nedarbo lygis šiais metais sieks 14,6 proc., o kitais metais padidės iki 15,6 proc.
4. LAT: D.Budrevičienei pagrįstai priteisti 85 tūkst. Lt
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 12 02
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) paskelbė, kad žemesnių instancijų teismai pagrįstai buvusiai „Krekenavos agrofirmos“ mėsos sūdytojai priteisė 85 tūkst. litų, nors Lt, nors Darbo partijos (DP) pirmininkui, dabartiniam europarlamentarui Viktorui Uspaskichui iššūkį metusi moteris iš dabar jau buvusio darbdavio siekė gauti net pusės milijono litų neturtinės žalos atlyginimą.
5. Tauragėje prekybos tinklo darbuotojams atlyginimus mokėjo „vokeliuose”
Portalas "Delfi"", 2009 11 18
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Tauragės apskrities skyriaus pareigūnai kartu su rajono apylinkės prokuratūra baigė kelis tyrimus, kuriuose išaiškinti faktai, kad parduotuvių tinklą Tauragėje turinčioje bendrovėje „Ravita“ ir metalo dirbinius gaminančioje UAB „Hefaisto kalvė“ darbuotojams buvo mokamas neoficialus darbo užmokestis.
6. D.Budrevičienė pinigus gavo, bet teismų dar nebaigė
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 11 11
Apie vokeliuose mokamus atlyginimus prabilusi buvusi mėsos sūdytoja Dalia Budrevičienė iš bendrovės „Krekenavos agrofirma“ prisiteisusi 85 tūkst.
7. Atlyginimus „vokeliuose“ moka ir kinai
Portalas "Delfi"", 2009 11 03
Šiaulių ir Panevėžio apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) informuoja, kad vienu metu Šiauliuose ir Panevėžyje buvo tikrinami kinų prekybos taškai. Abiejų AVMI darbuotojai patikrinimą atliko kartu su kitų kontrolės funkcijas vykdančių institucijų atstovais.
8. Atlyginimus "vokeliuose" moka ir kinai
Verslo banga.lt, 2009 10 30
Vienu metu tikrinta kinų vykdoma prekyba Šiauliuose ir Panevėžyje: Saulės mieste – kiniškai prekybai lietuviški įstatymai negalioja, Aukštaitijos sostinėje – per pusmetį mokesčių specialistams stebint vienos kinų parduotuvės apyvarta išaugo tris kartus
9. Trečdalis D.Budrevičienės prisiteistų pinigų teko advokatui
Daiva Baronienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 10 07
Vokelių skandalo herojė Dalia Budrevičienė teigia nesitikėjusi, kad advokato paslaugos jai atsieis trečdalį iš buvusio darbdavio prisiteistos sumos. Nuostabos dėl to neslepia ir ankstesnis moters gynėjas Kęstutis Čilinskas, kuris atlygio iš jos neprašė.
10. Atlyginimai vėl atguls į „vokelius“?
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi"", 2009 08 19
Valdžia keldama „Sodros” tarifą stengiasi išgelbėti šią instituciją, tačiau, atrodo, efektas priešingas. Sunkmečiu dirbantys žmonės stengiasi gelbėtis patys ir matydami karpomas pensijas bei išmokas, vis mažiau tiki, kad jais tinkamai pasirūpins valstybė, todėl linkę vėl prisiminti „vokelius”.
11. Generalinio prokuroro sesuo išvengė bylos už algas vokeliuose
Rūta Skatikaitė, Portalas "Delfi"", 2009 08 14
AB "Samanėlė" direktorius Algirdas Šilinas ir finansininkė Stasė Jokšienė, generalinio prokuroro Algimanto Valantino sesuo, mokesčių inspektorių pagauti mokantys atlyginimus vokeliuose, išvengė baudžiamosios bylos.
12. Per 3 metus VMI pasitikėjimo telefonas valstybei „atnešė“ per 23 mln. litų
Portalas "Delfi"", 2009 06 10
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad prieš trejus metus startavusiu VMI pasitikėjimo telefonu 1882 jau sulaukta 9620 informacinių pranešimų apie mokestinius pažeidimus.
13. Per sunkmetį algos vokelyje dažnėja, o noras skųstis silpsta
Portalas "Delfi"", 2009 06 10
Atlyginimas vokelyje vis tiek yra atlyginimas - svarbu, kad jis būtų išmokėtas. Taip pradeda galvoti vis daugiau mūsų šalies gyventojų, rašo „Lietuvos rytas“. Šiemet Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) sulaukia iki trečdalio mažiau skundų dėl nelegalių atlyginimų. Tiesa, vokeliuose aptiktos sumos šiemet išaugo keleriopai.
14. Pusės milijono prašiusi D.Budrevičienė gaus tik 85 tūkst. Lt
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 06 08
Apie vokeliuose mokamus atlyginimus prabilusi buvusi mėsos sūdytoja Dalia Budrevičienė iš bendrovės „Krekenavos agrofirma“ gaus 85 tūkst.
15. D.Budrevičienė: kovą tęsiu iki galo
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 05 25
Apie vokeliuose mokamus atlyginimus prabilusi buvusi mėsos sūdytoja Dalia Budrevičienė nepraranda vilties iš bendrovės „Krekenavos agrofirma“ prisiteisti pusės milijono litų kompensaciją.
16. Kad nekiltų abejonių dėl teismo sprendimo, D.Budrevičienės bylą nagrinės dar kartą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 04 07
Apie vokeliuose mokamus atlyginimus prabilusios buvusios mėsos sūdytojos Dalios Budrevičienės ir bendrovės „Krekenavos agrofirma“ byla bus dar kartą nagrinėjama Lietuvos apeliaciniame teisme.
17. Apeliaciniame teisme D.Budrevičienės gynėjas nepasirodė
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2009 03 24
Lietuvos apeliacinis teismas antradienį atvertė buvusios mėsos sūdytojos Dalios Budrevičienės ir bendrovės „Krekenavos agrofirma" bylą.
18. Tiesos šauklei D.Budrevičienei rodoma špyga
Daiva Baronienė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 02 12
Už sugadintą Dalios Budrevičienės sveikatą ir pragaru virtusį gyvenimą Krekenavos agrofirma gaili priteistų 85 tūkst. litų. Ji reikalauja, kad piniginę atvertų pati vokelių skandalo herojė.
19. Politikų vokeliuose – pinigai kanceliarinėms išlaidoms
Portalas "Delfi"", 2009 01 26
Už savo visuomenines pareigas atlyginimą gaunantys Palangos politikai iš kurorto biudžeto yra lepinami dar ir jokiais mokesčiais neapmokestinamomis kompensacijomis už kanceliarines išlaidas, rašo „Lietuvos rytas“.
20. Tauragės vežėjai mokėjo atlyginimus „vokeliuose”
Portalas "Delfi"", 2009 01 22
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Tauragės apskrities skyriaus pareigūnai atlieka tyrimą dėl vienos iš Tauragėje registruotų tarptautiniais krovinių pervežimais užsiimančių įmonių, kurioje nustatyti neoficialaus atlyginimo mokėjimo faktai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas