Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


1. Daugėja skundų dėl „vokelių“ ir vėluojančių atlyginimų
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 11 15
„Sveiki atvykę į anoniminės pagalbos klubą. Kas pradės kalbėti? Aš Vytas, sumažėjus užsakymams nesusilaikiau, vėl nusukau PVM, aš nesąžiningas verslininkas", – tokio ir panašaus turinio TV ir radijo socialinėmis reklamomis Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) nuo šio mėnesio pradžios ėmė raginti Lietuvos verslą ir ekonomikos sunkmečio metu nesukčiauti ir sąžiningai mokėti mokesčius.
2. Seime „vokelius“ keičia didesnės parlamentarų algos
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 11 13
Kadenciją baigiantys Seimo nariai suspėjo palaiminti naują parlamentarų algų skaičiavimo tvarką, kuri numato gerokai didesnius atlyginimus, bet naikina piniginius priedus kanceliarinėms, transporto ir panašioms išlaidoms apmokėti. Taigi ši tvarka galės būti taikoma jau kitos kadencijos Seimo nariams.
3. Teismas išnagrinėjo D.Budrevičienės prašymą dėl 0,5 mln. litų
Portalas "Delfi"", 2008 11 10
Panevėžio apygardos teismas pirmadienį baigė "vokelių" skandalą sukėlusios buvusios mėsos sūdytojos Dalios Budrevičienės prašymą iš "Krekenavos agrofirmos" jai priteisti 0,5 mln. litų neturtinei žalai atlyginti.
4. „Vokelius“ dalinęs baldų įmonės vadovas stos prieš teismą
Portalas "Delfi"", 2008 11 10
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Tauragės apskrities skyriuje baigtas ikiteisminis tyrimas, kuriame lauko baldų gamyba ir prekyba besiverčiančios uždarosios akcinės bendrovės „Ievos medis“ direktorius L. P. kaltinamas apgaulingu apskaitos tvarkymu.
5. Pakruojo r. pričiupta įmonė su „vokelių juodraščiu“
Portalas "Delfi"", 2008 11 05
Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Šiaulių AVMI) informuoja, kad vienoje iš Pakruojo rajono individualių įmonių pagal gautą pasitikėjimo telefonu 1882 pranešimą atliktas operatyvus patikrinimas dėl galimų atlyginimo mokėjimo pažeidimų bei dokumentų klastojimo.
6. Atmestas apsimelavusios „darbietės“ skundas
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 11 05
Darbo partijos (DP) aktyvistei Andželai Šakinienei nepavyko įrodyti, kad vadinamojoje DP apgaulingos buhalterijos byloje ji nedavė melagingų parodymų.
7. D.Budrevičienei - viltis prisiteisti pusę milijono
Daiva Baronienė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 10 29
Teismo medicinos ekspertai nustatė neigiamą buvusių darbdavių įtaką iš darbo išmestos mėsos sūdytojos sveikatai.
8. Alga „vokelyje“ – Šiaulių langų gamintojams
Portalas "Delfi"", 2008 10 17
Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Šiaulių AVMI) informuoja, kad pagal pasitikėjimo telefonu 1882 gautą informaciją Šiauliuose nustatytas atlyginimų mokėjimo ,,vokeliuose” faktas.
9. Nemokėti „vokeliuose“ įsipareigojo dar 3 įmonės
Portalas "Delfi"", 2008 10 02
Nuo ketvirtadienio „Baltosios bangos“ ženklą, liudijantį įmonių paramą skaidriam verslui, naudos dar trys Lietuvos bendrovės. Trakuose vykusio susitikimo metu pažymėjimus gavo trikotažo ir tekstilės gaminių įmonė UAB „Omniteksas“, komunikacijos paslaugų įmonių grupė UAB „Publicum Group“ ir UAB „Švykai“,plėtojanti pramonės objektų remonto ir saugos verslą.
10. „Stop“ išmokoms „vokeliuose“!
Agnė Bilotaitė, Portalas "Delfi"", 2008 09 22
Šiandien, kai visiems žmonėms taip brangsta pragyvenimas, kyla kainos ir bene kasdien girdime raginimus “susiveržti diržus”, dabartinė valdžia nerodo jokio noro taupyti. Šių metų liepos 31 d. Klaipėdos miesto tarybos nariai išmokas pieštukams ir trintukams pasididino net 3-4 kartus iki 1000 – 1200 litų per mėnesį.
11. Žaislais prekiaujančioje bendrovėje – atlyginimai „vokeliuose”
Portalas "Delfi"", 2008 09 19
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) praneša, kad Kaune, patikrinus žaislų importu ir prekyba užsiimančios bendrovės veiklą, aptikta „juodoji” buhalterija ir nustatyti faktai, kad darbuotojams buvo mokami atlyginimai „vokeliuose”.
12. Atlyginimai „vokeliuose“ – vėl Kėdainiuose
Portalas "Delfi"", 2008 09 11
Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcija (AVMI) informuoja, kad pagal pasitikėjimo telefonu gautą pranešimą Kėdainiuose nustatytas atlyginimų mokėjimo vokeliuose faktas. Transporto paslaugas teikiančios bendrovės atlyginimų „vokeliuose“ mėnesio „biudžetas“ buvo – 15 tūkst. litų.
13. Buvęs D.Budrevičienės darbdavys turės sumokėti kone 44 tūkst.Lt baudą
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 08 06
Mėsos perdirbimo įmonei „Krekenavos agrofirma“ skirta 43,750 tūkst. Lt bauda už darbuotojams mokėtus atlyginimus „vokeliuose“. Panevėžio miesto apylinkės teismas pripažino bendrovę kalta dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo.
14. Krekenavos agrofirmos“ „vokelių“ byla – teisme
Portalas "Delfi"", 2008 07 25
Panevėžio apygardos prokuratūra pranešė, kad baigtas ikiteisminis tyrimas didelį visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimą sukėlusioje baudžiamojoje byloje dėl nusikaltimo finansų sistemai – vadinamuosiuose „vokeliuose“ neteisėtai mokėto darbo užmokesčio akcinėje bendrovėje „Krekenavos agrofirma“.
15. Apsaugininkams algos „vokeliuose“ mokėtos naktimis
Portalas "Delfi"", 2008 07 04
Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Vilniaus AVMI) informuoja, kad vienoje iš sostinės apsaugos tarnybos bendrovių pusė atlyginimo darbuotojams buvo mokama „vokeliuose“. Pasitikėjimo telefonu 1882 gauta informacija liudijo, kad apsaugos darbuotojams oficialiai mokėta tik 500 litų, o dar 600 litų – „vokeliuose“.
16. Skambučiai VMI padėjo kas savaitę nustatyti „vokelius“
Portalas "Delfi"", 2008 06 05
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad per dvejus bendro VMI pasitikėjimo telefono 1882 gyvavimo metus, sulaukta per 4 tūkst.
17. Algų „vokeliuose“ pažadėjo nemokėti jau 31 įmonė
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2008 05 13
Prieš maždaug trejetą metų Lietuvoje kilęs atlyginimų mokėjimo skandalas supurtė, tačiau iš esmės nepakeitė situacijos Lietuvoje. Pirmąjį gimtadienį švenčianti iniciatyva „Baltoji banga", prie kurios prisideda įmonės deklaruojančios skaidriai mokamą darbo užmokestį, vienija 31 Lietuvos įmonę.
18. Karą prieš „vokelius" lydi kapų tyla
Gintautas Degutis, Dienraštis "Klaipeda", Portalas "Delfi", 2008 04 17
Restoranų tinklo „Katpėdėlė“ paskelbta akcija prieš atlyginimų mokėjimą vokeliuose didžiųjų konkurentų liko nepastebėta. Iniciatyva sudomino vos vieną maitinimo įstaigą.
19. D.Budrevičienės gyvybė pavojuje
Daiva Baronienė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 04 09
Vokelių skandalo herojė Dalia Budrevičienė vėl pateko į sostinės medikų rankas. Vakar moteriai buvo atlikta operacija, tačiau ji dar nepaskutinė. „Nebegaliu daugiau kalbėti. Atėjo gydytojas, liepė skubiai ruoštis į operacinę“, - vakar prieš vidurdienį telefonu LŽ sakė Vilniaus Raudonojo Kryžiaus ligoninėje gydoma D. Budrevičienė.
20. Restoranų darbuotojai su ženkliukais „Atlyginimams vokeliuose – NE!“
Šiaulių apskrities televizija, Portalas "Delfi", 2008 04 04
Restoranų tinklas „Katpėdėlė" paskelbė akciją, skirtą kovai su nelegaliais atlyginimais „Atlyginimams vokeliuose – NE!“. Akciją palaiko Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija.
Iš viso: 29
Straipsniai: [1-20] [21-29]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas