Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Atlyginimų vokeliuose sindromas


1. Replika, pakeitusi moters gyvenimą
Daiva Baronienė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas alfa.lt, 2006 12 30
Kovą iš Krekenavos agrofirmos atleista Dalia Budrevičienė iki šiol neranda darbo. Potencialius darbdavius gąsdina jos pavardė.
2. Laivų remontininkams – atlyginimai „vokeliuose”
Portalas "Delfi"", 2006 12 14
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apskrities skyrius atlieka ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingai tvarkomos buhalterinės apskaitos uždarojoje akcinėje bendrovėje „Anis“, užsiimančioje laivų remonto darbais Lietuvoje ir Latvijoje, rašoma FNTT pranešime spaudai.
3. D.Budrevičienė pripažinta nukentėjusiąja
Portalas "Delfi"", 2006 12 12
Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininkas Virgilijus Valančius savo nutartimi pripažino buvusią Krekenavos agrofirmos darbuotoją Dalią Budrevičienę nukentėjusia nuo šios bendrovės direktoriaus Lino Grikšo.
4. Iki penktadalio atlyginimų Lietuvoje mokama „vokeliuose"
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2006 12 08
Pusmetį gyvuojančiu Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pasitikėjimo telefonu gauta 1200 pranešimų, kurie padėjo nustatyti daugiau kaip 2,8 mln. Lt neapskaityto darbo užmokesčio „juoduosiuose žiniaraščiuose", o sulaikytuose „vokeliuose" iš viso grynaisiais rasta pusė milijono litų.
5. Seimo Žmogaus teisių komitetas nusprendė įkurti jam pavaldų Žmogaus teisių informacinį centrą.
Portalas "Delfi"", 2006 12 05
Pirmadienį vykusioje Žmogaus Teisių Mėnesio 2006 atidarymo ceremonijoje buvo įteiktas „Metų žmogaus teisių šauklio” apdovanojimas.
6. Dar 2 Klaipėdos bendrovės algas mokėjo vokeliuose
Portalas "Delfi"", 2006 11 28
Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad mokesčių inspekcijos pasitikėjimo telefonu 1882 gavus informacijos kartu su Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos Klaipėdos apskrities skyriumi (toliau – FNTT) patikrintos dar dvi bendrovės, įtariamos atlyginimą mokėjusios „vokeliuose“.
7. D.Budrevičienė palengvino dalią šimtams kėdainiečių
Artūras Navickas, „Mugė“, Portalas "Delfi", 2006 11 23
Krekenaviškė Dalia Budrevičienė įrodė, kad vienas žmogus gali ne tiek jau mažai: tereikia turėti drąsos ir nevengti gresiančių sunkumų.
8. Išaiškinta dar viena atlyginimus vokeliuose mokėjusi bendrovė
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 11 23
Klaipėdoje išaiškinta statybos bendrovė, atlyginimus darbuotojams mokėjusi vokeliuose. Šiemet tai jau ketvirtas toks uostamiesčio policijos išaiškintas atvejis, pranešė Lietuvos radijas.
9. "Pizza Jazz" nubausta už "vokelius"
Dienraštis "Verslo žinios"", 2006 11 23
Teismas patvirtino, kad viename iš UAB "Nimfėja" valdomų restoranų "Pizza Jazz", Vilniuje, vasarį – rugsėjį darbuotojams buvo išmokėta 55.400 Lt neoficialaus darbo užmokesčio.
10. Už „vokelius“ „Pizza Jazz“ – 24 tūkst. Lt bauda
Portalas "Delfi"", 2006 11 22
Įsiteisėjo Vilniaus miesto 2-ojo apylinkės teismo priimtas baudžiamasis įsakymas dėl UAB „Nimfėja“ valdomame restorane „Pizza Jazz“ (Vilniuje) neoficialiai mokėto darbo užmokesčio.
11. Pinigus darbuotojams mokėjo vokeliuose
Rita Krušinskaitė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 31
Darbo apmokėjimo pažeidimas užfiksuotas Alytaus statybos ir santechnikos darbus vykdančioje įmonėje "Rebutina".
12. Teismui perduota byla dėl restoranuose „Pizza Jazz“ mokamų algų „vokeliuose”
Portalas "Delfi"", 2006 10 30
Vilniaus m. apylinkės prokuratūra perdavė teismui baudžiamąją bylą dėl UAB „Nimfėja“, valdančios restoranus „Pizza Jazz“, ir šios įmonės atsakingų asmenų neteisėtos veiklos.
13. Vokeliai pakvipo neregėta valdžios korupcija
Algirdas Pilvelis, Dienraštis "Lietuvos aidas", 2006 10 24
Valdžia pradėjo iki šiol neregėtą negirdėtą kovą su atlyginimų mokėjimu vokeliuose.
14. Algos vokeliuose
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 19
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Marijampolės apskrities skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Vilkaviškio kepykloje "Savas" galbūt apgaulingai tvarkytos buhalterinės apskaitos.
15. Vilkaviškio duonos gaminių įmonėje - „vokeliai”
Portalas "Delfi"", 2006 10 18
Spalio 16 d. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNNT) Marijampolės apskrities skyriaus pareigūnams tikrinant turimą operatyvinę informaciją, Vilkaviškyje esančiame firmos gamybos ceche, viename iš darbo kabinetų, buvo rasti neoficialūs darbo užmokesčio apskaitos žiniaraščiai.
16. Panevėžio krovinių gabenimo įmonėje – „vokeliai“
Angelė Valentinavičienė, "Sekundė", Portalas "Delfi", 2006 10 18
Atlyginimų „vokeliuose“ skandalas iš Panevėžio rajono persikelia į miestą.
17. Vokeliuose - ir doleriai
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 10 10
Tauragėje išaiškintas galbūt juodosios buhalterijos atvejis.
18. Tauragėje „vokeliams“ skiriami ir doleriai
Portalas "Delfi"", 2006 10 09
Tauragėje išaiškintas galimai juodosios buhalterijos atvejis.
19. Vėl užklupti vokelių dalytojai
Ričardas Vitkus, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 10 04
Žaibiškai į pranešimą pasitikėjimo telefonu sureagavę pareigūnai nutraukė nelegalaus atlyginimo mokėjimą vienoje Šiaulių metalo apdirbimo įmonėje.
20. Atlyginimai vokeliuose pateko į pareigūnų rankas
Sidas Aksomaitis, Dienraštis "Respublika", 2006 10 04
Šiauliuose demaskuota metalo perdirbimu besiverčianti bendrovė, kurios darbuotojams dalis atlygio buvo mokama vokeliuose.
Iš viso: 155
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-155]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas