Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Baltarusijos politinė pozicija


1. Baltarusija skelbia sutarusi su Rusija dėl dujų, Rusija tai neigia
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2006 12 31
Baltarusijos ministro pirmininko pavaduotojas Minske surengtoje spaudos konferencijoje paskelbė, kad pavyko su Rusija susitarti dėl dujų kainos.
2. Baltarusija atsisako rusiškos naftos
Portalas "lrt", 2006 12 30
Apie tai šeštadienį pranešė „Belneftechim“ valdybos pirmininkas Aleksandras Borovskis, komentuodamas Rusijos sprendimą didinti eksporto muitus.
3. Baltarusija stabdo susitarimus su Maskva dėl naftos
Portalas "Delfi"", 2006 12 30
Baltarusijos valstybinė įmonė „Belneftekhim“ šeštadienį pareiškė sustabdanti susitarimus 2007 metams su Rusijos bendrovėmis dėl žaliavinės naftos tiekimo iš Rusijos, skelbia CNN.
4. Ekspertai: Minskas suinteresuotas konfliktu su "Gazprom"
Portalas "Delfi"", 2006 12 29
Oficialusis Minskas, neketinantis nusileisti ginče su "Gazprom" dėl kainų, siekia dingsties atsisakyti aneksija kvepiančios sąjungos su Rusija ir suversti Kremliui kaltę dėl pribrendusių, bet skausmingų "orientuotos į socialinę sritį" ekonomikos reformų, mano Baltarusijos stebėtojai.
5. Baltarusija neskuba susitarti su "Gazprom" dėl dujų tiekimo 2007 metais
Portalas "Delfi"", 2006 12 27
Baltarusija pasirengusi toliau svarstyti sutartį dėl dujų tekimo su "Gazprom" pirmaisiais ateinančių metų mėnesiais, o iki tol ketina mokėti už Rusijos dujas sena kaina po 46,68 dolerio už 1 tūkst.
6. Baltarusijos KGB vadovas: pavasarį suplanuotos opozicijos akcijos - be perspektyvų
Portalas "Delfi"", 2006 12 20
Baltarusijos valstybės saugumo komiteto (KGB) pirmininkas Stepanas Suchorenka įsitikinęs, kad opozicijos viltys išprovokuoti riaušes 2007 metų pavasarį yra bergždžios.
7. Baltarusija nekvies užsienio stebėtojų į rinkimus
Portalas "Delfi"", 2006 12 20
Baltarusija nekvies tarptautinių stebėtojų į vietos Tarybų deputatų rinkimus, o užsienio diplomatai vidaus politinę padėtį šalyje galės stebėti tiek, kiek leidžia jų statusas, pareiškė antradienį Centrinės rinkimų komisijos (CRK) sekretorius Nikolajus Lozovikas.
8. Kanada paskelbė Baltarusijai vienašališkas prekybos sankcijas
Portalas "Delfi"", 2006 12 19
Kanados vyriausybė pirmadienį paskelbė, kad įvedė Baltarusijai vienašališkas ekonomines sankcijas, susijusias su prekių eksportu į šią šalį.
9. A. Lukašenkai nepavyko išsiderėti pigesnės naftos ir dujų
Vykintas Pugačiauskas, Portalas lrt.lt", 2006 12 17
Į delegacijų susitikimą abiejų valstybių vadovai pavėlavo keliomis valandomis – atrodo, kad prieš tai akis į akį jie audringai svarstė ne, kaip viešai kalbėjo, sąjunginės valstybės biudžetą.
10. A.Lukašenka: Rusijos ir Baltarusijos vadovybei pavyko rasti sunkiausių klausimų sprendimą
Portalas "Delfi"", 2006 12 15
Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad Rusija ir Baltarusija netrukus sugebės susitarti kai kuriais sudėtingais dvišalių santykių klausimais.
11. A.Kozulinas nutraukė bado streiką
Portalas "Delfi"", 2006 12 11
Buvęs kandidatas į Baltarusijos prezidentus Aleksandras Kozulinas, kuris atlieka bausmę pataisos kolonijoje, nutraukė bado streiką, pranešė radijo stotis "Svoboda", remdamasi Vitebsko pataisos kolonijos "Vitba-3" pareiškimu.
12. Varšuva nerimauja dėl Baltarusijos planų statyti AE
Portalas „Omni“, 2006 12 08
Lenkijai nerimą kelia Baltarusijos planai statyti atominę elektrinę, pareiškė penktadienį analitikai Varšuvoje.
13. Ekonominės sankcijos Baltarusijai
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2006 12 07
Europos Sąjungos (ES) ekspertų komitetas antradienį galutinai pritarė pasiūlymui taikyti sankcijas Baltarusijai atšaukiant kai kurias prekybos su šia šalimi lengvatas.
14. Iš Baltarusijos priversti išvykti 7 lenkų kunigai
Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Baltarusijos valstybinė religijos ir tautinių mažumų taryba nesutiko pratęsti vizų septyniems lenkų kunigams ir penkioms vienuolėms, pranešė katalikiškas lenkų laikraštis "Nasz Dziennik".
15. ES pritarė ekonominėms sankcijoms Baltarusijai
Portalas "Delfi"", 2006 12 06
Europos Sąjungos ekspertų komitetas antradienį galutinai pritarė pasiūlymui del Bendrosios preferencijų sistemos Baltarusijai atsaukimo.
16. Baltarusija sunaikino paskutines priešpėstines minas
Portalas "Delfi"", 2006 12 05
Baltarusijoje antradienį surengtos ceremonijos metu buvo sunaikintos paskutinės priešpėstinės minos su trotilo užtaisu.
17. A.Milinkevičius buvo sulaikytas milicijos
Portalas "Delfi"", 2006 12 04
Už alkoholio ir narkotikų platinimą Baltarusijos mieste Belozerske buvo sulaikytas opozicijos lyderis Aleksandras Milinkevičius.
18. Komunistų partija, rėmė per prezidento rinkimus šių metų kovą opozicijos kandidatą Aleksandrą Milinkevičių.
Portalas "Delfi"", 2006 12 04
Baltarusijos valdžiai opozicinė Komunistų partija pareiškė, kad atsisako dalyvauti sausio 14 dieną numatytuose vietos rinkimuose, nes dauguma opozicijos atstovų nebuvo įtraukti į rinkimų komisijas, sakė komunistų partijos sekretorius spaudai Sergejus Vozniakas.
19. Gudams žiemą nebūna šalta
Laurynas Jonavičius, Savaitraštis „Atgimimas”, 2006 12 01
„Pastaruosius rinkimus mes suklastojome. Rinkimuose už mane [A.Lukašenką] balsavo 93,5 proc. rinkėjų.
20. S.Šuškevičius: svarbiausia, kad į A.Lukašenkos rankas nepateko branduolinis ginklas
Portalas "Delfi"", 2006 11 30
Buvęs Baltarusijos SSR Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas Stanislavas Šuškevičius mano, kad Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka nesupranta 1991 metų įvykių, kai buvo paskelbta apie SSRS žlugimą ir Nepriklausomų Valstybių Sandraugos (NVS) sukūrimą, svarbos, praneša nepriklausoma Ukrainos naujienų agentūra UNIAN.
Iš viso: 211
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-211]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas