Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Skandalas Prezidentūroje


1. Dėl kainų reguliuotojo – kibirkštys tarp prezidento patarėjo ir premjero
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 08 10
Premjeras Gediminas Kirkilas penktadienį išreiškęs raginimą ir būtinybę Prezidentūrai kuo greičiau apsispręsti dėl Valstybinės kainų ir energetikos komisijos sudėties (VKEKK) ir daugiau nebevilkinti šio klausimo pabrėžė, kad kai kurie prezidento Valdo Adamkaus patarėjai turi interesą palaikyti balandį kadenciją baigusią komisiją.
2. Atleistas trinkeles vogęs Prezidentūros pareigūnas
Portalas "Delfi"", 2007 07 19
320 trinkelių pavogęs ir vėliau jas gražinęs Prezidentūros rūmų administratoriaus pavaduotojas Petras Džiaugys parašė atsistatydinimo pareiškimą ir paliko darbą. Taip jis išvengė tarnybinės ir baudžiamosios atsakomybės, praneša LNK “Žinios”.
3. Prezidentūroje - mįslinga trinkelių vagystė
Jaunius Matonis, Rimas Vančys, LNK , Portalas "Delfi", 2007 07 04
Pirminiais duomenimis, iš Prezidentūros kiemo dingo grindinio trinkelių. Statybininkai dėl to kreipėsi į policiją, prokuratūrą, Vadovybės apsaugos departamentą ir Prezidento kanclerį. Pranešime teigiama, kad iš objekto Prezidento rūmų teritorijoje nuolat dingsta statybinių medžiagų. Neseniai dingo pusantro kubinio metro granito atsijų, o dabar – beveik trys šimtai betono trinkelių, kuriomis klojamas Prezidentūros kiemas.
4. Prezidentūra buhaltere pasirinko ją tikrinusią auditorę
"Ekstra", Portalas "Delfi", 2007 04 02
Pusmetį ieškojusi buhalterės, Prezidentūra pasirinko kandidatūrą, dėl kurios gali kilti interesų konfliktas.
5. Prezidentūra išsirinko buhalterę – ir vėl iš 1 kandidato
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 03 26
Prezidentūra pagaliau turi vyriausiąją buhalterę. Trečią kartą organizuotą konkursą Prezidento kanceliarijos Finansų skyriaus vedėjo pareigoms užimti laimėjo Rita Hoppenienė, prieš tai dirbusi Valstybės kontrolėje.
6. Naujasis Prezidentūros kancleris - 27 metų teisės magistras
Portalas "Balsas.lt", 2007 01 27
Naujuoju kancleriu Prezidentūra pasirinko 27-erių metų Giedrių Krasauską, iki šiol dirbusį Mokytojų kompetencijos centro direktoriumi.
7. Mokyklos direktorius tapo Prezidentūros kancleriu
Evaldas Utyra, Portalas "Delfi"", 2007 01 26
Prezidentūra išsirinko kanclerį, kuris pakeis po vadinamojo „tualetų skandalo“ atsistatydinusį Osvaldą Markevičių.
8. Prezidentui jau nebegalima klysti
Dienraštis "Verslo žinios"", 2007 01 15
Intrigantų ir melagių laikas prezidentūroje jau baigėsi. Prezidentas Valdas Adamkus antrosios savo kadencijos pusiaukelę įveikė negaluodamas ir tai privertė šalies vadovą atšaukti vizitą į Lenkiją.
9. Prezidentūra vis dar be kanclerio
Portalas "Delfi"", 2007 01 12
Žlugo konkursas į laisvą Prezidentūros kanclerio vietą. Jame dalyvavo vienintelis kandidatas, tačiau ir jis neatitiko keliamų reikalavimų.
10. Po „tualetų skandalo" Prezidentūrai teks aiškiau apibrėžti darbuotojų santykius
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 01 11
Po vadinamojo „tualetų skandalo" Prezidentūros kanceliarijos ir šalies vadovo patarėjų korpuso veiklą išanalizavę specialistai siūlo aiškiau apibrėžti pareigūnų tarpusavio santykius, griežčiau nustatyti, kas kam yra atsakingas, ir stiprinti prezidento įvaizdžio formavimo funkciją.
11. Metų "lolašvili" -Božena Krasovska
Savaitraštis "Karštas komentaras"", 2007 01 05
Prieš porą metų išspyrę Prezidentą Rolandą Paksą su jo aiškiarege Lena Lolašvili ir visais jos tualetiniais popieriais iš Daukanto aikštės, dabar turime dar didesnę "lenočką" - Valdo Adamkaus asmeninę asistentę Božena Krasovska.
12. Naują Prezidentūros kanclerį teks rinktis iš 1 kandidato
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2007 01 04
Pakeisti atsistatydinusį Prezidentūros kanclerį Osvaldą Markevičių pageidauja vos vienas pretendentas, kurio pavardė viešai neskelbiama.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas