Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklaminių kampanijų kova


1. Operatoriai reklamose griebiasi naujų ginklų
Rūta Balčiūnienė, Verslo žinios, 2014 08 20
Į reklamų ir kainų karus metų pradžioje įsivėlę mobiliojo ryšio operatoriai apsukų nemažina.
2. Alio.lt“ skaitytojus paversdavo „Delfi.lt“ naršytojais
Rūta Balčiūnienė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2014 03 03
Kurį laiką atsidarius „Delfi“ grupei priklausančio portalo „alio.lt“ puslapį ir jį palikus neuždarytą kitame naršyklės lange po keliolikos minučių jis pavirsdavo „delfi.lt“. Didžiausio portalo vadovai tai vadina technologiniu nesusipratimu ir žmogiškąja klaida.
3. Reklamos karo pamokos: sėji ugnį, turėk gesintuvą
Rūta Balčiūnienė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2014 02 24
Ir „Bitė Lietuva“, ir „Tele2“ po reklamos karo laižosi žaizdas ir laukia Konkurencijos tarybos sprendimų. Abiejų rinkos dalyvių skandalingosios reklamos nugulė į bendrovių archyvus – paspaudus ant jų nuorodų internetinėje erdvėje užsidega užrašas, jog vaizdo įrašas yra nebepasiekiamas.
4. „Bitė Lietuva“: „Tele2“ meluoja sakydami, kad meluoja „Bitė“
Portalas "Delfi"", 2014 02 18
Mobiliojo ryšio bendrovių melagingų reklamų epopėja pakrypo gana netikėta linkme: „Bitė Lietuva“ kreipėsi į Konkurencijos tarybą su pareiškimu, jog „Tele2“ savo reklamoje, kurioje „Bitės“ grupė kaltinama melu, pati meluoja.
5. Pirmą žodį „Bitės“ ir „Tele2“ peštynėse dėl reklamų teisingumo tarė ir teismas
Portalas "Delfi"", 2014 02 17
Vilniaus apylinkės teismas pirmadienį priėmė sprendimą taikyti laikinąsias apsaugos priemones „Tele2“ reklamai, kuri galimai pažeidžia asmens teisę į privatumą – šios reklamos iki tolesnio teismo sprendimo transliuoti nebegalės. Tačiau ryšio operatorius operatyviai pakoregavo reklamą taip, kad ji „neatskleistų asmens tapatybės“ - skaitmeniniu būdu paslėpė jos herojės veidą.
6. Teisės profesorius: „Tele2“ veiksmai – ypač grubus pažeidimas
Vaidas Neverauskas, Portalas "Delfi"", 2014 02 13
skelbti tikriausiai dar anksti – nors „Bitės“ reklamos teisingumas ir teisėtumas yra abejotinas, teisiniu požiūriu ne mažiau abejotinas atrodo ir „Tele2“ sprendimas žiniasklaidai ir reklamoje paskelbti savo buvusios klientės Ugnės, nusifilmavusios konkurentų reklamoje, asmeninius duomenis.
7. „Tele2“: „Bitė“ savo reklamose meluoja!
Vaidas Neverauskas, Portalas "Delfi"", 2014 02 11
Pastarosiomis dienomis televizorių žiūrintys Lietuvos gyventojai galėjo pastebėti naują mobiliojo ryšio paslaugos „Labas kontraktas“ reklamą, kurioje „Tele2“ paslaugų atsisakę ir „Labas kontraktą“ pasirašę klientai pasakoja sutaupę pasakiškas pinigų sumas. Štai Ugnė sako, kad per tris mėnesius sutaupė 70 litų, o jauna šeima – Martynas ir Monika - tikina, kad per mėnesį jų sąskaitų suma perėjus iš „Tele2“ sumažėjo 50 litų per mėnesį.
8. Telekomunikacijų reklamų karai lietuviams patiko
Rūta Balčiūnienė, Dienraštis "Verslo žinios"", 2014 02 10
Praėjusių metų pabaigoje labiausiai pastebėta reklama – daug šurmulio sukėlęs „Labas kontrakto“ pristatymas, tačiau tarp labiausiai patikusių reklamų ji užima tik devintąją vietą. Anot eksperto, agresyvi reklama buvo pastebėta, tačiau sukėlė nepasitenkinimą tarp „Tele2“ gerbėjų.
9. Ryšio operatorių kainų karas: kur du pešasi, trečias pralaimi
Vaidas Neverauskas, Portalas "Delfi"", 2014 01 02
Lietuvos mobiliojo ryšio tendencijas praėjusių metų pabaigoje turbūt tiksliausiai nusakytų šiek tiek perfrazuota lietuvių liaudies patarlė: kur du pešasi, trečias pralaimi.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas