Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Reklaminių kampanijų kova


1. Lietuviams – primityvesnė reklama nei užsieniui?
Raminta Jonykaitė, Portalas lrt.lt", 2012 12 01
Reklamos specialistai sako, kad lietuvių žiūrovams reikia kurti primityvesnę reklamą nei užsienio auditorijai. Kas svarbiau – originalus sumanymas ar lengvai suprantama, daugeliui priimtina idėja? Ar reklama gali būti menas?
2. Nauji laikai – ir bankas prisistato homoseksualiu bučiniu
Mindaugas Jackevičius, Portalas "Delfi"", 2012 11 20
Per pastaruosius keletą metų pasaulis pasikeitė negrįžtamai, tvirtina „Danske Bank“, naują reklamą paskaninęs dviejų moterų bučiniu. Marketingo specialistas reklaminį klipą vadina stipriu ir drąsiu – bene pirmą kartą Lietuvoje transliuojamoje reklamoje atsirado homoseksuali scena. Panašu, kad homoseksualumo motyvų reklamose gali daugėti – Gėjų lyga kitąmet per televizijas žada transliuoti toleranciją seksualinėms mažumoms skatinančią socialinę reklamą.
3. „Google“ pajamos iš reklamos didesnės nei visos JAV spausdintinės žiniasklaidos
Portalas "Delfi"", 2012 11 13
Interneto milžinės „Google“ pajamos iš reklamos per pirmąjį pusmetį siekė 20,8 mlrd. JAV dolerių - daugiau nei visos JAV spausdintinės žiniasklaidos per tokį pat laikotarpį, teigia Vokietijos tyrimų bendrovė "Statista". "Per pirmus šešis šių metų mėnesius „Google“ pajamos iš reklamos siekė 20,8 mlrd. JAV dolerių, o visos JAV spausdintinės žiniasklaidos - 19,2 mlrd. JAV dolerių", - teigiama bendrovės ataskaitoje.
4. SADM užsakė plakatų su šūkiu „Apsaugokime santuoką – išsaugosime Lietuvą“ už 24,7 tūkst. Lt
Portalas alfa.lt", 2012 03 13
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) dvylikoje Lietuvos miestų rengia socialinės reklamos kampaniją "Apsaugokime santuoką – išsaugosime Lietuvą".

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas