Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


81. Girtas rusų šnipas
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 20
Pasaulyje niekaip netyla skandalai dėl Rusijos šnipų veiklos. Tik šį kartą Čekijoje nutiko kurioziškas atvejis.
82. Suomija neplanuoja tiesti Šiaurės Europos dujotiekio atšakos
Portalas "Delfi", 2006 04 19
Suomija neketina dalyvauti darant atšaką nuo Šiaurės Europos dujotiekio, nes jai nereikia dujų iš Rusijos papildomų tiekimų, pareiškė šalies premjeras Matti Vanhanenas.
83. ES skirs 12 mln. eurų pilietinei visuomenei Rusijoje plėtoti
Portalas "Delfi", 2006 04 18
Europos Sąjunga 2006-2009 metais skirs 12 mln. eurų pilietinei visuomenei Rusijoje ir vietos nevyriausybinėms organizacijoms plėtoti.
84. G. Schroederio fenomenas
Arūnas Spraunius, Portalas "Delfi", „Žinių radijas“, 2006 04 14
Amerikiečių publicistas Thomas Friedmannas savo knygoje „Lexus ir alyvmedis“ konstatuoja, jog globaliame pasaulyje išauga asmenybės reikšmė.
85. Maskvos nepageidaujama
Valdis Girgensonas, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 12
Rusija nenori leisti Latvijos prezidentei Vairai Vykei-Freibergai tapti Jungtinių Tautų generaline sekretore
86. Rusija ketina susigrąžinti Estijoje saugomas kultūros vertybes
Portalas "Delfi", 2006 04 11
Rusija ketina susigrąžinti Estijoje saugomas kultūros vertybes - tai pranešė antradienį spaudos konferencijoje Rusijos kultūros paveldo apsaugos tarnybos vadovo pavaduotojas Anatolijus Vilkovas.
87. Švedija paleido rusų šnipą
Portalas "Delfi", 2006 04 07
Švedijos teisėsauga penktadienį nusprendė paleisti į laisvę suimtą Rusijos mokslininką, kuris, dirbdamas Upsalos universiteto žemės ūkio genetikos laboratorijoje, buvo įtartas šnipinėjęs užsienio valstybei.
88. ES energetikos politika ir Rusija: priklausomybė ar partnerystė?
Darius Varanavičius, Portalas „Omni“, 2006 04 06
Šį mėnesį Europos Komisija (EK) paskelbė taip vadinamą Europos Sąjungos (ES) energetinės politikos Žaliąją knygą (A European Strategy for Sustainable, Competetive and Secure Energy ), kurioje deklaruojami ES energetinės erdvės integravimo ir vidinių saugiklių siekiai.
89. G.Schroderis neišsklaido šešėlių
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 05
Buvusiam Vokietijos federalinės vyriausybės vadovui Gerhardui Schroderiui pavyko laimėti dar vieną dvikovą dėl skandalingos draugystės su Kremliumi bei jo valdoma bendrove „Gazprom“.
90. Dujų verslas ir plaukų dažymas
Leonas Žalys, Dienraštis "Kauno diena", 2006 04 05
Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Šrioderis galutinai užčiaupė burną vienam savo aršiausių kritikų, kai užvakar laimėjo bylą prieš Laisvųjų demokratų partijos (LDP) pirmininką Gvidą Vestervelę.
91. Skola bankams - iš Vokietijos biudžeto
Laima Žilaitytė, Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 04
Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Schroederis tvirtina nieko nežinąs apie jo vyriausybės suteiktą paskolų garantiją Rusijos koncernui "Gazprom" ir nesuprantąs, dėl ko verda skandalas
92. G.Schroederis kaltinamas korupcija
Dienraštis "Respublika", 2006 04 04
Dėl buvusio Vokietijos kanclerio Gerhardo Schroederio ir dujų koncerno "Gazprom" bendradarbiavimo įsižiebė naujas skandalas.
93. Naujos pareigos
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 31
Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Schroderis ketvirtadienį buvo išrinktas konsorciumo „North European Gas Pipeline Company“ (NEGP), kuris planuoja Baltijos jūros dugnu tiesti dujotiekį, stebėtojų tarybos pirmininku.
94. Buvęs Vokietijos kancleris išrinktas Šiaurės Europos dujotiekio stebėtojų tarybos pirmininku
Portalas "Delfi", 2006 03 30
Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Schroederis ketvirtadienį per balsavimą buvo išrinktas konsorciumo, kuris planuoja po Baltijos jūra tiesti dujotiekį, stebėtojų tarybos pirmininku, sakoma kompanijos pranešime.
95. V.Landsbergis: Rusija siekia suskaldyti Europą
Portalas "Delfi", 2006 03 29
Europarlamentaras Vytautas Landsbergis baiminasi Rusijos siekių suskaldyti Europą.
96. Schroederis neigia siūlęs padėti proteguoti Rusijos interesus Vakaruose
Portalas "Delfi", 2006 03 29
Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Shroederis neigia pranešimus, kad jis neva siūlė padėti sudaryti lobistinę grupę Rusijos interesams proteguoti.
97. Gerins įvaizdį
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 03 29
Maskva.
98. Šrioderis imasi Rusijos įvaizdžio
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 03 29
Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Šrioderis (Gerhard Schroeder) pasisiūlė Kremliui padėti įkurti lobistinę kompaniją, kuri siektų pagerinti Rusijos įvaizdį Vakaruose, antradienį rašo verslo laikraštis "Kommersant".
99. G.Schroederis siūlosi Rusijai surengti viešųjų ryšių kampaniją dėl įvaizdžio Vakaruose gerinimo
Portalas "Delfi", 2006 03 28
Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Schroederis pasisiūlė Kremliui padėti įkurti lobistinę kompaniją, kuri siektų pagerinti Rusijos įvaizdį Vakaruose, antradienį rašo verslo laikraštis "Kommersant".
Iš viso: 99
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-99]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas