Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


61. Nerimas dėl rusų pirmininkavimo
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 05 20
Vis labiau dėl autoritarizmo tendencijų kritikuojama Rusija pirmininkaus institucijai, kuri rūpinasi žmogaus teisėmis ir demokratijos įtvirtinimu.
62. Rusija sustabdė laivų eismą Aistmarėse
Portalas "Delfi", 2006 05 08
Rusijos pasienio tarnybos sustabdė keleivinių ir krovininių laivų eismą Aistmarėse, pirmadienį pranešė Lenkijos naujienų agentūra PAP.
63. Rusai veržiasi į Vakarus. Britai sutrikę
Arūnas Spraunius, Portalas "Delfi", „Žinių radijas“, 2006 05 05
Europos Sąjungai šiuo metu pirmininkaujanti Austrija šią savaitę nusiuntė Rusijos vyriausybei laišką, kuriame pažymima, jog ES nesiruošia daryti kliūčių Rusijos dujų monopolininkei „Gazprom“ įsilieti į Europos energetikos rinką.
64. Savaitės žmogus - vienas "Gazprom" vadų Aleksandras Riazanovas, privertęs Lietuvą besąlygiškai paklusti Rusijos dujų koncerno diktatui
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 04 29
Šią savaitę Lietuvoje apsilankęs "Lietuvos dujas" privatizavusio Rusijos koncerno "Gazprom" valdybos pirmininko pavaduotojas Aleksandras Riazanovas neleido mūsų derybininkams nė prasižioti.
65. Įsidrąsinusi Maskva ėmė plėsti energetinio šantažo ribas
Arminas Norkus, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 29
Iki šiol Maskva stengdavosi Rusijos energetinį bendradarbiavimą su Europos Sąjunga pateikti kaip ypač perspektyvų ir nekeliantį jokių dviprasmybių.
66. Sibire galingieji derėjosi dėl dujų
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 04 28
Vokietijos kanclerė Angelą Merkei ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas vakar Sibire susitiko aptarti dujų tiekimo Europai patikimumo
67. "Gazprom" okupacija
Dienraštis "Respublika", 2006 04 28
Piktoji Rusijos meška atsisuko į Lietuvą.
68. Rusijos prezidentas dar kartą užsipuolė Vakarus
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 28
Rusijos ir Europos dujų karas gali vėl įgauti pagreitį. Anksčiau Europai pagrasinusi dujų monopolininką „Gazprom“ užstojo Rusijos vadovas Vladimiras Putinas.
69. Putinas į Tomską atviliojo Vokietijos verslininkų desantą
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 04 27
Šiandien Vokietijos kanclerę Angelos Merkel į derybas Tomske palydėjusi grupė Vokietijos verslininkų surengs aukščiausio lygio susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu ir Rusijos bendrovių vadovais.
70. G.Sorosas ragina užkirsti kelią viešajam "Rosneft" akcijų platinimui
Portalas "Delfi", 2006 04 26
Viešasis Rusijos valstybinės kompanijos "Rosneft" akcijų platinimas kelia grėsmę energetikos išteklių tiekimui į Europą, rašo milijardierius George`as Sorosas straipsnyje, kurį trečiadienį išspausdino britų laikraštis "Financial Times".
71. V.Putinas įžvelgia nesąžiningą konkurenciją energetikos išteklių rinkoje
Portalas "Delfi", 2006 04 26
Nesąžininga konkurencija pasaulinėje energetikos išteklių rinkoje verčia Maskvą ieškoti naujų realizavimo rinkimų, pirmiausia Rytuose - Azijoje ir Ramiojo vandenyno regiono šalyse, kuriose sparčiai plėtojama ekonomika, trečiadienį pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.
72. Maskva toliau šaudo iš energetinių pabūklų
Mindaugas Linkaitis, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 04 26
Įkandin "Gazprom" pagrasinimų nukreipti dujų srautą nuo Europos kitomis kryptimis apie tai prakalbo ir Rusijos naftotiekių monopolininkė "Transneft", ji sako, jog Europa persisotino pigios naftos, todėl atėjo laikas ją pumpuoti į Aziją.
73. "Gazprom" gviešiasi ir į Nyderlandų įmones
Dalius Simėnas, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 04 25
Rusijos dujų monopolininkė "Gazprom" nenuleido rankų dėl pasipriešinimo Didžiojoje Britanijoje ir jau dairosi į Nyderlandų energetikos sektorių.
74. Maskva ir Berlynas - neišskiriami partneriai
Dalius Simėnas, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 04 24
Rusijos valstybinė dujų monopolininkė "Gazprom" ir Vokietijos bendrovė E.ON šią savaitę pasirašys susitarimą dėl Pietų Rusijos gavybos telkinio Sibire – numatomo prezidento Vladimiro Putino ir kanclerės Angelos Merkel susitikimo Tomske metu.
75. Europa: per vamzdį į vergovę
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 04 24
Rusija nori pajungti ES per energetinius išteklius, ir Lietuva – tiktai pėstininkas lošime. Rusijos žiniasklaida ir politikai mėgsta pasišvaistyti sąvoka „artimasis užsienis“.
76. Europa ir JAV suabejojo dėl "Gazprom“?
Dienraštis "Respublika", 2006 04 22
Europos Sąjunga teigia, kad Rusija parodė savo, kaip dujų tiekėjos, nepatikimumą, dujų milžinei "Gazprom" pagrasinus sumažinti eksportą, jeigu jai nebus leista plėstis Europos rinkose.
77. Tarp Europos Sąjungos ir Rusijos žiebiasi dujų karas
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 22
Rusijos dujų monopolininkė įmonė „Gazprom“ įsivėlė į naują konfliktą. Šį kartą diktatui atsisakė paklusti ne mažutė Moldova, o visa Europos Sąjunga.
78. „Gazprom“ įspėja ES netrukdyti plėstis
Portalas "Delfi", 2006 04 20
Viena iš didžiausių gamtinių dujų tiekėjų Europai Rusijos dujų bendrovė „Gazprom“ įspėjo, kad kliudymas jos planams plėstis regione „neduos gerų rezultatų“, praneša BBC.
79. Rusijoje siūloma bausti pareigūnus už žodžių „doleris“ ir „euras“ vartojimą
Portalas "Delfi", 2006 04 20
Grupė Valstybės Dūmos deputatų pasiūlė bausti iki 50 tūkstančių rublių (5 tūkst. litų) pareigūnus, deputatus, valstybės tarnautojus ir žiniasklaidos priemones už žodžių „doleris“ ir „euras“ vartojimą ir rodiklių rubliais perskaičiavimą į užsienio valiutą viešai kalbant.
80. Berlynas išmokys Baltijos šalis mylėti Rusiją
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 20
Per būsimą Lietuvos premjero Algirdo Brazausko vizitą į Vokietiją jam bus nedviprasmiškai pareikšta, kad Berlynas laiko Maskvą strategine partnere.
Iš viso: 99
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-99]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas