Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


41. K.Daukšys: didžiosios Rusijos kompanijos mėgina nutraukti „Mažeikių naftos" pardavimo sandorį
Vija Pakalka, Portalas "Delfi", 2006 08 21
Didžiosios Rusijos kompanijos – „Rosneft" bei „Gazprom" per savo valdomą „Sibneft" suinteresuoti nutraukti „Mažeikių naftos" akcijų pardavimo sandorį, pirmadienį pareiškė buvęs ūkio ministras ir derybų grupės dėl „Mažeikių naftos" akcijų pardavimo vadovas Kęstutis Daukšys.
42. "Gazprom" verčia Europą krūpčioti
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 08 11
Italija būgštauja, kad sandoris tarp Rusijos ir Alžyro energetikos kompanijų gali lemti gamtinių dujų kainų šuolį Europoje
43. Slovakai nenori "Transpetrol" atiduoti rusams
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 08 10
Slovakijos naujoji vyriausybė pateikė siūlymą žlugusiam Rusijos naftos koncernui JUKOS išpirkti jo valdomą Slovakijos naftotiekių operatorės "Transpetrol" 49% akcijų paketą
44. Europa sunerimo dėl Rusijos ir Alžyro dujų sandorio
Dienraštis "Respublika", 2006 08 10
Dėl Rusijos ir Alžyro kontroliuojamų gamtinių dujų grupių sandorio europiečiai už dujas gali mokėti daugiau, perspėja Italija.
45. Lietuvos diplomatas: Rusija specialiai vilkina naftotiekio remontą
Portalas "Delfi", 2006 08 08
Rusija specialiai vilkina naftotiekio, tiekiančio žaliavą „Mažeikių naftai“, remontą, taip mėgindama sutrukdyti šios įmonės pardavimą Lenkijos koncernui „Orlen“.
46. Kremlius siūlo žaidimą be kaukių
Marius Laurinavičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 08 07
Kai praėjusią savaitę paaiškėjo, kad Rusija ėmėsi naujos vamzdynų blokados, padėtis ne veltui pradėta piešti niūriomis spalvomis.
47. Europos kištukui rusiškas lizdas
Linas Kmieliauskas, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 06 30
Jei Europos ir Rusijos energetikos sistemos būtų sinchronizuotos, Rusija taptų stipria Vakarų Europos elektros energijos rinkos dalyve.
48. "Lukoil": tiekti žaliavą "Mažeikių naftai" Rusijos kompanijoms šiuo metu nenaudinga
Portalas "Delfi", Lietuvos televizijos Naujienų tarnyba, 2006 06 28
"Lukoil" vadovai pareiškė, kad tiekti žaliavą "Mažeikių naftai" Rusijos kompanijoms šiuo metu nenaudinga.
49. Europa slysta į „Gazprom“ rankas
Eglė Markevičienė, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 06 20
Rusijos valstybinė dujų monopolininkė „Gazprom“ vis aktyviau siekia įsitvirtinti ES dujų transportavimo ir skirstymo versle.
50. Rusijos prezidentas dalyvaus ES viršūnių susitikime
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 06 15
Suomija pakvietė Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną dalyvauti neformaliame Europos Sąjungos viršūnių susitikime, kurį ji rengia spalio mėnesį.
51. Prieglobsčio Rusijoje gali tikėtis ne visi
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 06 10
Rusija nenori būti laikoma visų nusikaltėlių prieglobsčiu. Ilgai trukdžiusi gaudyti karo buvusioje Jugoslavijoje nusikaltėlius ir net juos slapsčiusi, vakar ji perdavė teisingumui vieną įtariamųjų.
52. Rusija perdavė Bosnijai įtariamą karo nusikaltėlį
Portalas "Delfi", 2006 06 09
Rusija Bosnijai ir Hercegovinai perdavė Jungtinių Tautų (JT) tribunolo ieškomą įtariamą karo nusikaltėlį, Bosnijos serbą Draganą Zelenovičių, kuris kaltinamas žaginimais ir kankinimais per karą Bosnijoje ir Hercegovinoje, penktadienį remdamasi šaltiniu Maskvoje pranešė naujienų agentūra "Interfax".
53. Carla del Ponte kaltina Rusiją slepiant ieškomus serbus
Portalas "Delfi", 2006 06 08
Tarptautinio tribunolo buvusiai Jugoslavijai (TTBJ) generalinė prokurorė Carla del Ponte trečiadienį kritikavo Maskvą už tai, kad Rusijos valdžia neatidavė teisti Bosnijos serbo Dragano Zelenovičiaus, kaltinamo žaginimais ir kankinimais per karą Bosnijoje ir Hercegovinoje.
54. Apie "negerus" rusus prie Baltijos
Ieva Jusionytė, Portalas "Delfi", 2006 06 03
Maskva kaltina Rygą ir Taliną rusų mažumų teisių pažeidimais.
55. Kazachų planus Lietuvoje sujaukė Kremlius
Žydrūnas Damauskas, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 06 02
Mūšį dėl „Mažeikių naftos“ pralaimėjusi Kazachstano valstybinė įmonė „Kazmunaigaz“ gavo Kremliaus signalą nekelti kojos į Lietuvą.
56. ES ir Rusijos pasimatymas - be pykčio
Jurgita Meškauskaitė, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 05 26
Rusija ir Europos Sąjunga vakarykščiame vadovų susitikime kalbėjo apie "saugią ir abipusiškai naudingą" energetiką.
57. Vizos mainais į dujas?
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 05 26
Dieną iki susitikimo Rusijos prezidento specialusis atstovas santykių su ES plėtrai Sergejus Jastržembskis pareiškė esąs įsitikinęs, kad šios derybos "savo rezultatyvumu" skirsis nuo kitų Rusijos ir ES vadovų derybų.
58. J.Solana: Rusijos ir ES susitarimas dėl supaprastinto vizų išdavimo - žingsnis į bevizį režimą
Portalas "Delfi", 2006 05 25
Vizų išdavimo procedūros supaprastinimas taps svarbiu žingsniu į bevizį režimą tarp Rusijos ir Europos Sąjungos (ES), mano jos užsienio politikos vadovas Javieras Solana.
59. ES ir Rusijos lyderiai Sočyje svarstys energetikos, vizų ir Irano klausimus
Portalas "Delfi", 2006 05 25
Europos Sąjungos (ES) ir Rusijos vadovų susitikime, kuris vyks ketvirtadienį Sočyje, kaip tikimasi, bus pasirašyti susitarimai dėl paprastesnio vizų režimo ir readmisijos, o pagrindinės diskusijų temos bus bendradarbiavimo energetikos srityje reikalai ir padėtis, susijusi su Irano branduoline programa.
60. ES ir Rusijos lyderiai tariasi dėl energetinių išteklių
Dienraštis "Verslo žinios", 2006 05 25
Šiandien rengiamame viršūnių susitikime ES lyderiai spaus Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną užtikrinti stabilų energijos tiekimą Europos šalims bei reformuoti dujų milžinę "Gazprom".
Iš viso: 99
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-99]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas