Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


1. Buvęs VSD vadovas įsitikinęs: Baltijos valstybėms jau paskelbtas kitoks karas
Eglė Samoškaitė, Portalas "Delfi", 2014 09 08
Estijos saugumo policijos KaPo pareigūno Estono Kohvero pagrobimas yra akivaizdus Rusijos signalas Baltijos valstybėms ir Lenkijai po NATO viršūnių susitikimo. Tokios nuomonės laikosi buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Mečys Laurinkus.
2. Rusijos propagandistas Lietuvą skundžia teismui
Portalas "Delfi", 2014 08 27
Į Lietuvą neįleistas Rusijos pilietis Aleksandras Diukovas per teismus bando panaikinti sprendimus, kuriais yra paskelbtas nepageidaujamu asmeniu.
3. Rusiška įranga: lėšų švaistymas ar pavojus?
Gediminas Gasiulis, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 10
Programinės įrangos licencijoms valstybės įstaigos išleidžia milijonus litų. Nemaža dalis nubyra ir Rusijos kompanijoms, kurių įranga naudojama ne bet kur, o, pavyzdžiui, Lietuvos banke ar Policijos departamente.
4. Prancūzija kol kas neatšaukia „Mistral" pardavimų Rusijai
Portalas "Delfi"", 2014 05 11
Nepaisant augančio Vakarų susirūpinimo, Prancūzijos prezidentas Francois Hollande pranešė „kol kas" neketinantis atšaukti „Mistral“ desantinių laivų pardavimo Rusijai, rašo Prancūzijos „The Local“ naujienų portalas.
5. Rotenbergų bankas Lietuvoje ramina klientus
Rytas Staselis, Dienraštis "Verslo žinios"", 2014 03 26
JAV vyriausybės sankcijos Rusijos prezidento Vladimiro Putino aplinkos verslininkams atsiliepė jų valdomų bankų klientams. Tačiau daugiau ekonominių sankcijų po Krymo aneksijos gali ir nebūti.
6. VSD paskelbė, į ką ir kaip taikosi Rusijos žvalgyba
Mindaugas Jackevičius; Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 03 17
Valstybės saugumo departamentas (VSD) paskelbė viešąją savo ataskaitos apie grėsmes valstybei dalį. Kaip ir žadėta, saugumiečiai įvardijo konkrečias pavardes – ir ne vieną, ir ne dvi.
7. VSD ataskaitos aidai: Rusijos analitikas su A. Raču dėstė tiesas apie Ukrainą ir Baltijos šalis
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2014 02 28
Ketvirtadienį Vilniuje surengta dar viena prieštaringai vertinamo renginių ciklo „Format-A3“ diskusija, kurioje Rusijos analitikas Sergejus Michejevas dalijosi savomis tiesomis apie Ukrainą, Krymo aneksiją ir Kremliaus požiūrį į Baltijos šalis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas