Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


1. Rusai sujungs Latvijos pieno perdirbimo įmones
Portalas "Delfi"", 2011 11 16
Pasiektas principinis susitarimas dėl didžiausių Latvijos pieno kombinatų „Valmieras piens“ ir „ Rīgas piena kombināts“ sujungimo. Taip bus sukurta stambi pieno perdirbimo įmonė, turinti dideles galimybes eksportuoti savo produkciją į Rusijos rinką.
2. Lietuvoje atidaroma Rusijos banko atstovybė jau turi vadovą
Portalas "Delfi"", 2011 11 10
Ketvirtadienį vykusiame Lietuvos banko posėdyje valdyba neprieštaravo, kad Vilniuje steigiamai Rusijos akcinio komercinio banko „Investicionnyj torgovyj bank“ atstovybei vadovautų Elmaras Milinavičius.
3. Į Lietuvą žvalgosi Rusijos bankai
Arnas Mazėtis, Portalas "Delfi"", 2011 11 08
Į Lietuvos bankininkystės sektorių žvalgosi keli Rusijos bankai, ketinantys čia atidaryti savo padalinius.
4. Ekspertai: Rusija vis aktyviau braunasi į Lietuvą
Portalas "Delfi"", 2011 10 02
Ekspertai perspėja: Rusija vis aktyviau braunasi į Lietuvą, ji ieško politikų, kurie palaikytų jos esminį interesą – išlaikyti Lietuvą priklausomą nuo vieno energetinio šaltinio - Rusijos dujų, kalba TV3 laida „Savaitės komentarai“ politikės Kazimiros Prunskienės pasirašyto bendradarbiavimo susitarimo su Rusijos premjero Vladimiro Putino vadovaujama "Vieningąja Rusija" kontekste.
5. Strasbūro teismas: Rusija pažeidė „Jukos“ teises
Portalas "Delfi"", 2011 09 20
Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) nutarė, kad Rusijos vyriausybė pažeidė naftos bendrovės "Jukos" teises, tačiau nurodė nesantis pasiruošęs priimti nutarties dėl šios įmonės reikalavimo kompensuoti beveik 100 mlrd. dolerių žalą.
6. „Lietuvos dujų“ akcininkai teisiasi dėl dujų kainos
Portalas "Delfi"", 2011 08 02
„Lietuvos dujų“ didieji akcininkai „E.ON Ruhrgas“ ir „Gazprom“ patvirtino, kad kreipėsi į arbitražą dėl Vokietijai teikiamų dujų kainos pagal ilgalaikę sutartį.
7. Rusijos noras valdyti Baltijos šalis yra stiprus
A.Anušauskas, Portalas "Delfi"", 2011 06 04
Rusijos noras valdyti Baltijos valstybes yra stiprus, teigia Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas, konservatorius Arvydas Anušauskas.
8. Rusijos publicistas A.Nevzorovas: Baltijos šalys neišėjo iš Sovietų Sąjungos erdvės
Portalas "Delfi"", 2011 05 07
Rusijos žurnalistas, režisierius ir publicistas Alenksandras Nevzorovas, interviu naujienų agentūrai, pareiškė, kad Baltijos šalys iš esmės liko buvusioje Sovietų Sąjungos erdvėje.
9. „WikiLeaks“: V.Putinas bulgarams grasino „šalta žiema“, jei nepajudės Kremlių dominantys energetiniai projektai
Portalas "Delfi"", 2011 05 02
Rusijos premjeras Vladimiras Putinas susitikime su Bulgarijos vyriausybės vadovu Boyko Borisovu griebėsi kone atviro šantažo, skelbia Bulgarijos naujienų portalas bivol.bg, remdamasis „WikiLeaks“ dokumentais. Anot portalo, V. Putinas bulgarams žadėjo „šaltą žiemą“, jei nepajudės bendrai su Rusijos kompanijomis vykdomi energetiniai projektai.
10. „Inter RAO Lietuva“ perka vėjo jėgainių parką
Portalas "Delfi"", 2011 04 21
Energetikos bendrovė „Inter RAO Lietuva“ per antrinę įmonę „IRL Wind“ balandžio 15 d. pasirašė sutartį su bendrovės „Vėjų spektras“ akcininkais dėl Kretingos rajone veikiančio 30 MW instaliuotos galios vėjo jėgainių parko, vieno iš didžiausių Lietuvoje, įsigijimo. Sandorio suma nepranešama.
11. Rusija ir vėl išpirkinės Ispanijos skolas
Portalas "Delfi"", 2011 03 21
Verslo laikraštis "The Wall Street Journal" rašo, kad Rusija sugrąžino Ispaniją į sąrašą šalių, kurių skolas gali išpirkti Nacionalinis gerovės fondas. Apie tai Rusijos finansų ministerija pirmadienį paskelbė savo interneto svetainėje.
12. JAV pareigūnė: Rusijos sąlyga išgabenti branduolinius ginklus iš Europos - netinkama
Portalas "Delfi"", 2011 02 09
Vilniuje viešinti aukšto rango JAV pareigūnė teigia, kad Rusijos keliama sąlyga prieš pradedant derybas dėl taktinės branduolinės ginkluotės išgabenti branduolinius ginklus iš Europos nėra tinkama.
13. Rusijos ekspertas: Kremlius turės derintis prie naujų Europos energetikos taisyklių
Portalas "Delfi"", 2011 02 04
Konkurenciją skatinančio Trečiojo energetikos paketo įgyvendinimas Europoje vers Rusiją pamažu prisitaikyti prie naujų energetikos politikos taisyklių, mano Maskvos Carnegie centro ekspertas Andrejus Riabovas.
14. S.Lavrovas: ES vizų rusams turėtų nelikti jau 2011 m.
Portalas "Delfi"", 2011 01 13
Maskva nori jau šiais metais išspręsti visus su beviziu režimu tarp Rusijos ir Europos Sąjungos (ES) susijusius klausimus, ketvirtadienį pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas