Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


1. V.Ušackas: K.Kosačiovas peržengė diplomatinio etiketo ribas
Portalas "Delfi"", 2009 12 06
Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas sako esąs nustebintas šeštadienį Lietuvoje vykusiame Kazimiros Prunskienės inicijuojamos partijos steigiamajame suvažiavime dalyvavusio Rusijos Dūmos Tarptautinių reikalų komiteto vadovo Konstantino Kosačiovo pasisakymų.
2. V.Landsbergis: Baltijos vandenis de facto aneksuos Kremlius
Portalas "Delfi"", 2009 12 03
Dėl perspektyvos, kad "Nord Stream" dujotiekio vamzdį gali saugoti Rusijos laivynas, iki šiol neutralius Baltijos vandenis de facto aneksuos Kremlius, pareiškė europarlamentaras Vytautas Landsbergis.
3. D.Grybauskaitei – rusų siūlymas dėl Europos saugumo sutarties
Portalas "Delfi"", 2009 11 30
Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei gavus Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo siūlomą projektą dėl vadinamosios naujos Europos saugumo architektūros, Lietuvos pareigūnai pabrėžia, kad Maskvos siūlymas turėtų būti svarstomas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO).
4. Rusija kaltina ES dirbtinai vilkinant sprendimą dėl bevizio režimo
Portalas "Delfi"", 2009 11 18
Sprendimas dėl bevizio režimo tarp Rusijos ir Europos Sąjungos (ES) paralyžiuotas, mano Rusijos nuolatinis atstovas prie ES Vladimiras Čižovas.
5. Rusija ir ES pasirašė ankstyvojo perspėjimo memorandumą energetikos srityje
Portalas "Delfi"", 2009 11 16
Rusija ir ES pirmadienį pasirašė memorandumą dėl nepaprastųjų situacijų energetikos srityje ankstyvojo perspėjimo, kuris, kaip tvirtinama, padės išvengti staigaus energetikos tiekimo nutraukimo, Europai vėl pradėjus nuogąstauti dėl galimų dujų sutrikimų šią žiemą.
6. Rusija pasienyje su Estija planuoja didinti AE pajėgumus
Portalas "Delfi"", 2009 11 16
Artimiausiais metais Leningrado atominėje elektrinėje (AE) Rusijoje, Suomijos įlankoje, bus pastatyti keturi nauji reaktoriai. Du jau statomi, praneša DELFI.lv.
7. KGB verbavo būsimąjį Suomijos premjerą
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 11 14
Buvęs Suomijos premjeras Paavo Lipponenas savo ką tik pasirodžiusiuose memuaruose pasakoja, kaip jį net du kartus jaunystėje mėgino užverbuoti KGB.
8. Rusija sieks normalizuoti santykius su Didžiąja Britanija
Portalas "Delfi"", 2009 10 17
Maskva visokeriopai stengsis, kad Rusijos santykiai su Didžiąja Britanija vėl taptų visaverčiai, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.
9. Lietuvoje viešintis „Gazprom“ vadovas: dujų kaina didės
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2009 09 09
Lietuvoje besilankantis Rusijos dujų milžino „Gazprom“ valdybos pirmininkas Aleksejus Mileris pripažino, kad dujų kainos kitąmet gali didėti, tačiau nesiėmė prognozuoti, kiek jos galėtų kisti.
10. Dujos europiečiams - dvigubai brangesnės
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 09 04
Ilgalaikėse dujų tiekimo sutartyse su Europos valstybėmis numatytos Rusijos valstybinio monopolinio dujų koncerno "Gazprom" kainos yra dvigubai didesnės nei tos, kurios dabar nusistovėjo Europos šalių ir JAV biržose.
11. V.Landsbergis: „Ar Rusija bando primesti savo sąlygas Europai dėl Energijos Chartijos?“
Portalas "Delfi"", 2009 09 03
Lietuvos atstovas Europos Parlamente Vytautas Landsbergis primena, kad Rusija, pasirašiusi Energijos Chartiją, jos niekada nevykdė.
12. Lietuvoje – dar vienas Rusijos čiuptuvas?
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2009 08 28
Ir politikai, ir ekspertai kalba apie šalies energetinės nepriklausomybės būtinybę, o po Lietuvą jau klaidžioja „Rosatom“ šmėkla.
13. Užkeltos „Gazprom“ kainos europiečiams mažina įmonės dujų pardavimus
Portalas "Delfi"", 2009 08 26
Pasirodė, kad ilgalaikėse dujų tiekimo sutartyse nurodytos „Gazprom“ kainos yra du kartus didesnės, nei kotiruojamos Europos Sąjungos biržoje, rašo laikraštis „Kommersant“ pagal Europos savaitinio laikraščio „European gas market“ atliktą tyrimą.
14. Slovėnija ir Lietuva – dujų monopolininko įkaitės
Portalas "Delfi"", 2009 07 24
Nuo vienintelio dujų tiekėjo Europoje labiausiai yra priklausomos Slovėnija ir Lietuva – šioms šalims kyla didžiausia grėsmė patirti dujų krizę.
15. „Opel” valdys ir rusai
Portalas "Delfi"", 2009 06 01
Vokietijos kanclerė Angela Merkel palaimino Rusijos remiamą „General Motors“ (GM) korporacijos valdomą „Opel“ skyriaus pirkimo pasiūlymą.
16. Sardinijoje tvarkosi rusai
Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2009 05 04
Rusijos oligarchai įveda savo tvarką Italijos Sardinijos saloje - tiesia ten kelius ir tvarko parkus. Pastaruoju metu Rusijos oligarchai ypač pamėgo Sardiniją, o Porto Rotondo pamažėle tampa jų karalyste.
17. Ilga Kremliaus ranka gąsdina Europą
Portalas "Delfi"", 2009 04 25
Europos valstybės ima vengti vis agresyviau į jų rinką besiveržiančių Rusijos verslo bendrovių, nes šios, būdamos priklausomos nuo Kremliaus, kelia didelį pavojų jų nacionaliniam saugumui.
18. Baltijos puolimas tęsiasi
Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2009 04 11
Apie didįjį vamzdį Rusijos dujoms Baltijos dugnu žinome. Niekas neabejoja, kad tokia brangi statyba vykdoma siekiant apeiti Baltijos šalis.
19. „Lukoil“ ir „Transneft“ domisi „Mažeikių naftos“ akcijomis
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2009 04 07
Rusijos naftos kompanijos „Lukoil“ ir „Transneft“ kreipėsi į didžiausią Lenkijos naftos produktų bendrovę „PKN Orlen“ dėl jai priklausančios Lietuvos įmonės „Mažeikių nafta“ akcijų pirkimo, „Reuters“ cituoja dienraštį „Rzeczpospolita“.
20. Tiesiant dujotiekį "Nord Stream" planuojami sprogdinimai kelia pavojų gyvybei Baltijos jūroje
Portalas "Delfi"", 2009 03 28
Keliasdešimt sprogimų, kuriais planuojama išvalyti nuo minų būsimąją dujotiekio "Nord Stream" trasą Baltijos jūros dugne, gali sukelti milžinišką ekologinę katastrofą, rašo Lenkijos naujienų portalas tvn24.pl.
Iš viso: 22
Straipsniai: [1-20] [21-22]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas