Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Rusijos interesai ES bendrijoje


1. Nuopolio akivaizdoje „Gazprom“ tikisi Prancūzijos paramos „Nord Stream“ projektui
Portalas "Delfi"", 2008 12 24
Rusijos energijos monopolininkės „Gazprom“ delegacija apsilankė Prancūzijoje ir su Prancūzijos pareigūnais aptarė energetinio bendradarbiavimo galimybes, įskaitant „Nord Stream“ dujotiekį, praneša upi.com.
2. Rusijos žurnalistas M. Leontjevas ragina užimti „Pribaltiją“ ir šaudyti nacistus
Portalas "Delfi"", 2008 12 22
Rusija turi užkariauti Baltijos valstybes, mano skandalingai pagarsėjęs žurnalistas, judėjimo „Tėvynė- Didžioji Rusija” lyderis Michailas Leontjevas, praneša newsru.com.
3. „Lukoil“ ima paskolą ispanų kompanijai „Repsol“ įsigyti
Portalas "Delfi"", 2008 12 22
Rusijos naftos kompanija „Lukoil“ sudarė sandorį dėl kredito Ispanijos koncernui „Repsol“ įsigyti, sekmadienį pranešė naujienų agentūra „Reuters“.
4. „Lukoil“ – iššūkis Ispanijos energetinei nepriklausomybei
Mindaugas Gabrėnas, Portalas "Delfi"", 2008 12 11
Šiomis dienomis Ispanijoje kalbama ne tik apie atvėsusius orus, šalies tenisininkų iškovotą Daviso taurę ar artėjančias Kalėdas. Ispanijoje rimtai diskutuojama energetinės nepriklausomybės temomis.
5. Lenkija: „Nord Stream“ ekonominis pagrįstumas per silpnas
Portalas "Delfi"", 2008 11 13
Lenkija pasisako prieš dujotiekio "Nord Stream" tiesimą, nors šį projektą parėmė Europos Komisija, ketvirtadienį Sankt Peterburge žurnalistams pareiškė Lenkijos Senato pirmininkas Bogdanas Borusewiczius.
6. Rusija skųsis ES Baltijos šalimis
Portalas "Delfi"", 2008 11 12
Panašu, kad lapkričio 14 d. Nicoje vyksiančiame Rusijos Federacijos ir Europos Sąjungos susitikime Rusija naudos puolimo taktiką. Ji pasiskųs Europai Baltijos šalimis.
7. „Gazprom“ sumažins dujų kainą Europai
Portalas "Delfi"", 2008 10 31
Pirmą 2009 m. ketvirtį Rusijos dujų kompanija „Gazprom“ pardavinės Europai dujas maždaug po 350-400 dolerių už tūkstantį kubinių metrų.
8. Rusijos pagalba Islandijai – propagandos manevras
Portalas "Delfi"", 2008 10 14
Islandijos ministras pirmininkas Geiras Haarde papasakojo žurnalistams, kad prieš kreipdamasi į Maskvą, Islandija iš pradžių kreipėsi į kitas valstybes, tačiau jos atsisakė padėti.
9. „Gazprom“ galės dalyvauti ES šalių energetikos privatizavime
Portalas "Delfi"", 2008 10 13
Europos Sąjungos (ES) šalių narių ministrai atsisakė minties apsaugoti sąjungos energetikos rinką nuo tokių užsienio pirkėjų kaip Rusijai priklausančios milžinės „Gazprom“. Pagal spalio 10 d. nutarimą, kiekvienas ES narys galės pats spręsti, ar įsileisti į savo rinką užsienio investuotoją.
10. D.Medvedevas siūlo naują saugumo paktą Europai
Portalas "Delfi"", 2008 10 08
Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas pasisakė už naują saugumo sutartį Europoje, kuri draustų jėgos naudojimą. Nė viena šalis neturi monopolio garantuoti saugumą žemyne, pareiškė D. Medvedevas Prancūzijos Eviano mieste vykstančioje politikos konferencijoje.
11. Dujotiekio „Pietinis srautas“ paleidimas nukeliamas mažiausiai dviem metams
Portalas "Delfi"", 2008 10 03
„Gazprom“ nepaleis „Pietinio srauto“ dujotiekio 2013 metais. Laikraštis „Vedomosti“ rašo, kad dujotiekio pajungimas atidedamas mažiausiai dviem metams.
12. Rusija ir Vokietija draugystę sutvirtino dujomis
Portalas "Delfi"", 2008 10 03
Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas pritarė pirmajam stambiam sandoriui, sudarytam jam esant valdžioje. Šis sandoris taip pat yra pirmasis po Gruzijos – Rusijos konflikto pradžios, sudarytas su stambia Vakarų kompanija.
13. V.Putinas Pietų Osetiją palygino su Kosovu
Portalas "Delfi"", 2008 09 21
Šeštadienį Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Vakarai, pripažinę Kosovo nepriklausomybę, prarado moralinę teisę kritikuoti Rusiją už analogiškus jos veiksmus Pietų Osetijos ir Abchazijos atžvilgiu, praneša BBC.
14. V.Putinas ir D.Medvedevas džiaugiasi ES sprendimu
Portalas "Delfi"", 2008 09 02
Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas ES sprendimą netaikyti jo šaliai sankcijų dėl neseniai įvykdytos invazijos į Gruziją pavadino realistišku. Tuo tarpu Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas pasveikino Kaukazo krizei skirto specialaus Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikimo rezultatus, praneša agentūra AFP.
15. Rusija sprogdina Europą
Vytautas Landsbergis, Portalas "Delfi"", 2008 08 18
Pildosi blogesnieji spėjimai, kad suskilusi ir, deja, pataikūniška Europa galų gale stos Rusijos agresorių pusėn. Tą rodo Europos Sąjungos vadovų neįgalumas net pareikšti, kad valstybė, peržengusi sienas ir siautėjanti kitos valstybės teritorijoje, yra agresorė.
16. Rusijos planai Vilniuje vertinami atsargiai
Portalas "Delfi"", 2008 07 29
Lietuvos pareigūnai atsargiai vertina Rusijos iniciatyvą kurti naują saugumo struktūrą Europoje.
17. EP nariai bijo Vokietijos ir „Gazprom“ pergalės dėl dujotiekio
Eglė Digrytė, Portalas "Delfi"", 2008 07 04
Lietuvoje išrinkti Europos Parlamento (EP) nariai nuogąstauja, kad vokiečių ir Rusjos kompanijos „Gazprom“ lobistai gali sukliudyti pareikalauti nepriklausomos būsimo dujotiekio „Nord Stream“ poveikio aplinkai analizės ir atsižvelgti į visų Baltijos jūros valstybių interesus.
18. D.Medvedevas: PRG Europje - „kenksminga idėja“
Portalas "Delfi"", 2008 06 27
Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas patvirtino neigiamą Rusijos požiūrį į amerikietiškų PRG elementų dislokavimą Europoje ir pasisakė už platesnį dialogą dėl šios problemos, praneša RIA „Novosti“.
19. Vokietijoje D.Medvedevas kalbėjo apie dujas ir alternatyvą NATO
Portalas "Delfi"", 2008 06 06
Ketvirtadienį naujasis Rusijos prezidentas vyko pirmo vizito į Vakarus – Vokietijoje susitiko su šios Rusijai svarbios šalies kanclere A.Merkel. Jokių konkrečių susitarimų nebuvo pasirašyta, tačiau svarstyti du svarbūs klausimai – dujos ir saugumas.
20. Ministrai surėmė kaktas dėl dujų
Jurga Tvaskienė, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2008 06 05
Užsienio reikalų ir Ūkio ministerijų susirėmimas dėl Lietuvos energetinių bendrovių gamybos ir tiekimo atskyrimo gali ilgam palikti mūsų šalį Rusijos įtakos zonoje.
Iš viso: 27
Straipsniai: [1-20] [21-27]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį A.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informacijąA.Lukašenka: dėl švedų „pliušinių meškiukų“ akcijos Lietuvai „maža nepasirodys“ Lenkijos URM leidinys „lietuvių okupacija“ Vilniaus krašte Laukiame papildymų su politikų citatomis ir anekdotais Pastebėjus netikslumus, siųskite pataisymus ar informaciją
© Baltijos media centras transportas | transporter | keliai ir tiltai | meridian | eLibrary.lt | fondas